خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتکور دادن برای بار سوم با ثبت نام کردن در یک دانشگاه؟

درود
      من 2 سال کنکور دادم خواستم بدونم میشه الان تو دانشگاه آزاد یا تابناک ثبت نام کنم و یک سال مرخصی بگیرم(که مجبور نشم سربازی برم) و برای کنکور بخونم و قبول شدم برم اون رشته و از آزاد انصراف بدم؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      داداش برگه اعزام فرستادی ؟

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RedDragon نمایش پست ها
      درود
      من 2 سال کنکور دادم خواستم بدونم میشه الان تو دانشگاه آزاد یا تابناک ثبت نام کنم و یک سال مرخصی بگیرم(که مجبور نشم سربازی برم) و برای کنکور بخونم و قبول شدم برم اون رشته و از آزاد انصراف بدم؟
      سلام
      اگر میخوای صرفا برای معافیت تحصیلی و گرفتن مرخصی و خوندن برای کنکور 96 دانشگاه ثبت نام کنی برو پیام نور ثبت نام کن ، از هر لحاظی پیام نور بهتره
      موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin97 نمایش پست ها
      داداش برگه اعزام فرستادی ؟
      نه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      سلام
      اگر میخوای صرفا برای معافیت تحصیلی و گرفتن مرخصی و خوندن برای کنکور 96 دانشگاه ثبت نام کنی برو پیام نور ثبت نام کن ، از هر لحاظی پیام نور بهتره
      موفق باشی
      پیام نور گفتن ترم دوم میشه ثبت نام کرد اول وقتش گذشته.
      من سال 94پیش دانشگاهی رو تموم کردم اما ریاضی با توجه به اینکه تصادف کرده بودم موند و ترم دوم امسال پاسش کردم.(و متولد 76/1 هستم) باتوجه به اینا مشکلی برای ثبت نام ترم بهمن ندارم؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الآن مگه تموم نشده مهلت این کارا؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      پیام نور گفتن ترم دوم میشه ثبت نام کرد اول وقتش گذشته.
      من سال 94پیش دانشگاهی رو تموم کردم اما ریاضی با توجه به اینکه تصادف کرده بودم موند و ترم دوم امسال پاسش کردم.(و متولد 76/1 هستم) باتوجه به اینا مشکلی برای ثبت نام ترم بهمن ندارم؟
      اطلاع دقیقی ندارم ، بازم میخوای شما یه سر بزن به دانشگاه مربوطه بگو امکانش هست و میتونم ثبت نام کنم و انتخاب واحد کنم یا نه ، در غیر اینصورت میتونی همون ترم دوم ثبت نام کنی

اگر همان طوری که میگی ریاضی رو دی ماه 95 پاس کرده باشی و دی ماه 95 فارغ التحصیل شده باشی ، از زمان فارغ التحصیلیت 1 سال مهلت داری خودت رو به نظام وظیفه معرفی کنی ، یعنی تا دی ماه 96 مهلت داری شما پس بنابراین نیازی به ثبت نام در پیام نور هم نیست

موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      اطلاع دقیقی ندارم ، بازم میخوای شما یه سر بزن به دانشگاه مربوطه بگو امکانش هست و میتونم ثبت نام کنم و انتخاب واحد کنم یا نه ، در غیر اینصورت میتونی همون ترم دوم ثبت نام کنی

اگر همان طوری که میگی ریاضی رو دی ماه 95 پاس کرده باشی و دی ماه 95 فارغ التحصیل شده باشی ، از زمان فارغ التحصیلیت 1 سال مهلت داری خودت رو به نظام وظیفه معرفی کنی ، یعنی تا دی ماه 96 مهلت داری شما پس بنابراین نیازی به ثبت نام در پیام نور هم نیست

موفق باشی

خود دانشگاه گفت مشکلی ندارید. پلیس +10ه گفت احتمال زیاد مشکلی ندارید

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خود دانشگاه گفت مشکلی ندارید. پلیس +10ه گفت احتمال زیاد مشکلی ندارید
      خب دیگه خود پلیس+10 گفته که مشکلی ندارید

شما تا دی ماه 96 مهلت داری خود رو به نظام وظیفه معرفی کنی و یا در دانشگاه ثبت نام کنی و معافیت تحصیلی واست صادر بشه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چند روز پیش بود که فک کنم خبر تکمیل ظرفیت مهر ماه پیام نور رو دیدم میتونید اقدام کنید / در مورد درس ریاضی تون هم معلوم نشد که امسال میخواید پاس کنید یا پارسال پاس کردید که بگم فرصت دارید یا نه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن