خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

Question منبع واسه ریاضی و زیست سوم

سلام
      باتجربه ها
      واسه زیست 3 نشرالگو بهتره یا خیلی سبز ؟
      خیلی سبز دوم رو دارم ولی خب تا حالا از توش یه 10-15 تایی غلط پیدا کردم ولی خدایی خوب کتابو چلونده
      میخوام ببینم اگه نشرالگو هم اینجوری هست اونو بگیرم
      به هر حال کدوم بهتره ؟
      خیلی سبز به دردم میخوره ؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگر امسال تازه وارد سال سوم شدید بهتون پیشنهاد میکنم اصلا خودتون رو وارد فضای کنکور و کتاب های کنکور نکنید چون اخرش نه تنها مفید نیست بلکه ممکنه رویه امتحان نهاییتون هم اثر منفی داشته باشه...اما اگر توصیه من رو میخواید به نظرم:
      برای زیست:کتاب رو منظم بخونید و هرجا رو که متوجه نمیشید از معلم بخواید براتون کامل توضیح بدهد تا تو ذهنتون تثبیت بشه(برای کنکور هم خیلی بدرد میخوره) تست زیاد نزنید و خودتونو وارد کتاب تست نکنید چون تازه دارید مطلب جدید رو یاد میگیرید و ممکنه با چند تا ایراد و فرق بین کتاب درسی و کتاب تست روحیتون رو ببازید که این فاجعست
      برای ریاضی:حل چند باره ی مثال های کتاب وزارتی که واقعا مثال های مهمی هستن...چند بار در کنکور و امتحان نهایی اومدن و جدیدا هم خیلی به بهشون اهمیت داده میشه(مخصوصلا قسمت مثلثات و حد)
      برای عربی:گرفتن کتاب عربی سبز گاج و تحلیل صرفی کلمه به کلمه کتاب عربی وزارتی...بشدت معجزه میکنه این کار!!!!واسه قواعد هم اگر مشکل داشتی هم تشریحی کار کن و هم تست های کنکور 2-3گذشته رو کار کن تا یکم ارامش بگیری...عربی اونقدر هم سخت نیس
      برای ادبیات:روی امتحان نهایی هاش خیلی کار کن چون درس زیاد و پرحجمی هستش...به صورت منظم بخون چون اگه بخوای یه باره بخونی خیلی بهت فشار وارد میشه
      برای زبان فارسی:کتاب سبز گاج کتاب خوبیه..به شرطی که اون رو هم مثل ادبیات منظم بخونی و سوالات زیادی رو هم حل کنی...درس پر تمرینی هست...اصلا هم وارد کنکوری خوندنش نشو که وققتو الکی هدر میدی..کنکوریش با امتحان نهاییش خیلی فرق میکنه
      برای زبان هم من توصیه ای ندارم چون هیچوقت زبان رو تو مدرسه نخوندم..دوستان راهنمایی کنن بهتره
      در کل موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      آنا که خاک را به نظر کیمیا کنند
      آیا بُوَد که گوشه ی چشمی به ما کنند

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن