خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کنکور تجربی92رو نسبت به سالهای قبل چگونه ارزیابی میکنید

رأی دهندگان
    26. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • سخت تر

18 69.23%
    • در همان حد

5 19.23%
    • آسان تر

3 11.54%
    صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 37
    1. Top | #16

نمایش مشخصات
      برای من دیروز روز بدی بود به خاطر اتفاقاتی که از طرف محیط بهم وارد شد... ولی نتیجه تقریبا مورد انتظارم بود خداروشکر
      ....... ................... ............. ................آے פֿـانم .....פ בפֿـتر פֿـانمـے ڪﮧ تــمام آرزפٺ غربی شـבنـﮧ!بـבפלּ چـیـزے ڪـﮧ براے شما آرزפسـت براے زنـﮫـاے غربے خاطره شـבه .... !!!اפنها בارלּ بـﮧچیزے مــے رسـלּ کــﮧ تــפ از בاشـتنش פֿــجـالــت مے کـشــے !حجاب... هیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــســـ ــــــجای اینکه ربطش بدی به آزادی یکم فک کن!

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      خاکــــــــــــــــ تو ســــــــــــرشون با این آزمــــــــــــــون برگزار کردنشــــــــــون

خــــــــــــاااااااااااا ااااکــــــــــــــــــــ ـ

3. Top | #18

نمایش مشخصات
      انشالله که هممون موفق شیم.

فعلا توکل علی الله و با امید به این که زیست و شیمیش برای همه سخت باشه و بالای 50درصد خوبی باشه
      Lady in Red

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سخت باشه همه بد میدن
      به این فک کنین که ما اینجوری بودیم بقیه که...
      آبم قطع بود

مشاور انتخاب رشته می باشم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا یه سوال دارم-سال قبل یه نفر توسهمیه دارها با میانه35عمومی25اختصاصی پزشکی کرمانشاه اورده بود من که عمومی45واختصاصی17درصد(با درنظر گیری سختی سوالات و پذیرش بیشتر و کم شدن داوطلب سهمیه دارها)پزشکی یا دارو میارم؟زمین هم درصدی معادل5درصد داشتم...........اون نفر هم زمین زده بود ولی واسه پزشکی که بدرد نمیخوره که اون رفته بود.خدایی درصد30امسال شیمی در حد50پارسال بود وهمچنین زیستش/////////لطفا بی پاسخم نذارید منتظرم....یکسال خدایا خوندم ولی بدجور اختصاصی زد تو ذوقم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من یه نیمچه نگاهی به سوالا انداختم همون موقع که سوالارو رو نت گذاشتن

سوالای شیمی : تشریحی ها خیلی اسون بودن .. مسائل رو نگاه نکردم ..(ولی اگه شیمی اینجوری پیش بره به ریاضی تبدیل میشه باید هی مسئله حل کنیم به جای شیمی )

سوالای ریاضی : اکثرا سوالا از رو کتاب یا سوالای سالای پیش بود .....مثلن درمورد دنباله عین سوال کنکور چن سال پیش بود ( فکر کنم سال 88 بود )
      سوالای زیست : ترکیبی تر و مفهومی تر از سالای پیش داده بودن که درصدا مث سالای پیش بالا نشه

سوالای فیزیک : درحد متوسط بود

...............

ازهمینجا هم به همه کنکوریای عزیز خسته نباشید میگم و امیدوارم که به رتبه و رشته موردعلاقشون برسن

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیستش سخت بود ولی فک نکنم به سختی پارسال بود ... تنها درس سخت شیمی بود اونم قسمت مسائلش ... بقیه ی دروس مثله 91 و عربیشم که فقط باید به معنی فعل دقت کرد که هرکی مثه من توی عربی شوت بود این 7 تا تست ترجمه رو میزد
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی ساسان جان عربی بعضی تستاش انصافا مث اب خوردنه

یعنی اگه قوائد یه درس رو در سطح متوسط هم بلد باشی میتونی بزنی و به راحتی میشه به درصد 50-60 تو عربی رسید ..

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره بابا عربی تستای قواعدش شوت بود ؛ من توی هفته ی اخر دی وی دی گاج و دیدم یاد گرفتم ... انصافا میخواستم تستای قوعادشو بزنم ولی شک کردم ولی وقتی با کلیدای کانون دیدم گفت زرشکـــــــــــــــ کاش زده بودم ! جوابای توی ذهنم با اینکه یه چیزیایی بیشتر نخونده بودم و درست حدس زده بودم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه سوال
      واقعا شیمی سخت داده بودن آخه من نگاه کردم شیمی2 متوسط بود بخصوص ماله ریاضی
      شیمی3و پیش بیشتر از کجا ها داده بودن؟؟
      ریاضی بیشتر از کجا ها بود؟؟
      زیست بیشتر تر کیبی داده بودن یا مفهومی؟؟

ممنون

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امسال سخت تر از سال 91 بود
      زیستش مفهومی تر و وقتگیر تر بود !
      درصد سختی شیمی مثل سال 91 بود ، منی که سال 91 هم کنکور داده بودم با دیدن سوالای شیمی شوکه نشدم! چون می دونستم طراحا ظاهرا زده به سرشون !
      ادبیات هم سخت بود،عربی و دینی و زبان مثل همیشه بود ...
      فیزیکش کی گفته در حد پارسال بود ؟! فیزیک پارسال شده بود مثل سوالای دانشگاه آزاد !!! امسال سخت تر بوده خدا وکیلی
      ریاضیش هم برای من که در حد متوسط هستم تو ریاضی،به نظرم معقول بود ...

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی به سوال و خواسته من کمکی نمیکنه...........خدایی کمک کنید و نظر بدید

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divaresangi نمایش پست ها
      کسی به سوال و خواسته من کمکی نمیکنه...........خدایی کمک کنید و نظر بدید
      چی حاجی؟
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

_ ملتفت _

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا یه سوال دارم-سال قبل یه نفر توسهمیه دارها با میانه35عمومی25اختصاصی پزشکی کرمانشاه اورده بود من که عمومی45واختصاصی17درصد(با درنظر گیری سختی سوالات و پذیرش بیشتر و کم شدن داوطلب سهمیه دارها)پزشکی یا دارو میارم؟زمین هم درصدی معادل5درصد داشتم...........اون نفر هم زمین زده بود ولی واسه پزشکی که بدرد نمیخوره که اون رفته بود.خدایی درصد30امسال شیمی در حد50پارسال بود وهمچنین زیستش/////////لطفا بی پاسخم نذارید منتظرم....یکسال خدایا خوندم ولی بدجور اختصاصی زد تو ذوقم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divaresangi نمایش پست ها
      والا با سهمیه حق خیلی از بچه ها خورده شده ... توی همین پزشکی شیراز کارنامه هایی دیدم هی هات ... ولی چه میشه کرد ... ما گناه کردیم که بابامون زرنگ بود تو جبهه مجروح نشد..
      بگذریم ...
      جاجی والا من خودم زیست امسال و حدود 65-70 زدم شیمیشم 55-50 ولی مطابق 91 امار گرفتم شدم 3000-5000 ... من چندان شانسی ندارم
      میانگین اختصاصی من : 35
      میانگین عمومی : 40

شانس جدی ای توی خودم نمیبینم ولی امسال چونشیمیش سخت بود یه ته شانسی میبینم ! اگه قرار باشه پزشکی بیارم نهایتش دزفول و زابل هست . اگه قرار باشه دارو بیاریم نهایتش مازندارن هس ...

من هر کدومو بیارم میرم به جز زابل
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

_ ملتفت _

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن