خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erica نمایش پست ها
      یه جور بغض مونده تو دلم
      الان زوده .لا اقل بورو بعد از عید اینطوری شو مثه خیلیا .
      لکن به عنوان اقای خاص این انجمن به شما توصیه میکنم .
      1/تمارین مربوط به تمرکز و تو جه به درون هیپنوتیزم و مانیتیزم روزانه 30 دقیقه صبح علی طلوع وشب اخراش زیادم نیاز نیست حرفه ای باشی فقط اینکه به هیچ چیز فکر نکن و خلع ذهنی ایجاد کن اجازه نده رفکرت اینور اونور بره البته خعلی سخته ولی عالیه 2/ورزش بعضا سنگین باشه تا خسته شی ولی در کل داعمی و هوازی با فشار کم باشه 3/مرغ کرتونه ای خخخخخ)(خودم هستم) باش و ب تنهایی عادت کن البته اگه میتونی 4/تغذیه .... سعی کن ب خودت برسی ولی فقط زمانی که گرسنه میشی بورو سراغ غذا چون بعضی وقتا میشه ادم تو ی ساعت ده بار میره سر یخچال ی چیزی گیر بیاره بخوره (مثال خودمه )+پایان کار نمک زبر مز مزه کن باغذا اب نخور همین خواب و سنگینی بعد از غذا یکی از معلولاتشه و اینکه ماست و لبنیات بخصوص دوغ وماست ترش باعث ایجاد ترس و اظطراب میشه البته خود بخود نه ولی در کل تاثیرش بده رو این قضیه 5/موقع خواب ب خودت تلقین کن هر چیزی که دوست داری تکرار و تلقین کن و با اون بخواب 6/فیلم بازی و اهنگ بازی و دوست های جی و بی ممنوع 7/نماز و عبادات حتما سر وقت و با حضور ذهن البته توسال کنکور هر جنایتکاری و بی دینی انجام میده :-):-):-)8/ی رقیب خوب پیدا کن و ی هدف برای ساعت ..و روزت،،،، هفته ،،،ماه ،،،و سالت بزار ،،،،9/ صبح که بیدار میشی حالت که یکم جا اومد ی بعد با نفس خیلی عمیق دستتو بزار پشت کمر خم شو به عقب تا به سینه فشار بیاد یکم شاید سر گیجه ایجاد کنه ولی
      برای باز شدن نفس خوبه .همینطور حبس نفس به مدت 40 /50ثانیه خوبه برات (تمرین خودم البته برای نفس دو میدانی )10/نحوه نشستن اصلاح بشه 11/حتما صبح زود بیدار باش حتی اگه درس نمیخونی ،،،و ازین که بیدار بشی ومجدد بخوابی جدا خودداری کن. چون خواب بعد از طلوع بر عکس خواب بعد ازطلوع انرژی میگیره عوض اینکه انرژی بده 12/بسه دیه حوصله تایپ ندارم توعم دیگه انجمن پیدات نشه با این وضع
      ویرایش توسط ascetic76 : 31 شهریور 1395 در ساعت 19:21

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درکل رعایت موارد بالا از کسالت درت میاره .

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ascetic76 نمایش پست ها
      درکل رعایت موارد بالا از کسالت درت میاره .
      مرسی از جوابتون خسته هم نباشین خیلی تایپ کردین

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      چند روزی میشه که نمیتونم برم سر درسام الان فک میکنم روحم خسته اس حوصله هیچی رو ندارم از یه طرف دوستام دانشگاه میرن اصلن الان یه وضعیم به نظرتون چیکار کنم که از این حالت در بیام ؟راستی بعد از ظهرا خوابم نمیبره یه جور استرس میگیرم به نظرتون چیکار کنم بهتره؟ از جوابایی که میدین پیشاپیش ممنونم
      سلام
      همه دوستانتو رفتن دانشگاه؟
      با اونایی که نرفتن در ارتباط باش در مورد درس بپرس!
      مهم اراده خودته که کنار بیای!بدونی که اینبار نوبت توئه!
      از درس مورد علاقت شروع کن!یه کم اجبار کن خودتو!
      این دل زدگی ها هست اما حواست باشه از درس فاصله نگیری!
      درد و دل کردن با پدرت(دخترا بابای هستن!!!)میتونه سبکت کنه!
      خلاف قوانین.

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما در این حد بدون اینجا تنگی نفس سهله ادمو خفه میکنن،ولی باید تحملش کرد ،

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
      هر کس نغمه خود خواند و از صحنه رود

خرم ان نغمه که مردم بسپارند به یاد

والا خودمم نمیدونم ارتباطش با موضوع شما چیه خخخخ
      همه میخواهند بشریت را عوض کنند دریغ_ا که هیچکس در این اندیشه نیست که

خود را عوض کند.

لِو تولستوی

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الگوی زندگی و درست خودت باش تا دیگران ،شما نصیحت نیاز نداری و من کوچک تر از اونی هستم که نصیحت بدم

ولی تلنگر خوبیه

خود را عوض کند.

لِو تولستوی

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.goodarzi نمایش پست ها
      الگوی زندگی و درست خودت باش تا دیگران ،شما نصیحت نیاز نداری و من کوچک تر از اونی هستم که نصیحت بدم

ولی تلنگر خوبیه
      دی آر .گودرزی ......b-) دی ار بابا دی ار

8. Top | #23
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ascetic76 نمایش پست ها
      دی آر .گودرزی ......b-) دی ار بابا دی ار
      تشکرو نمیدی نه ؟؟؟؟!! خخخخ

خود را عوض کند.

لِو تولستوی

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      منم میخوام واسه بار دوم بمونم پشت کنکور ولی میترسم باز وسط راه جا بزنم و کم بیارم
      ناراحت هم هستم چون وقتی بقیه رو میبینم که یکی زبان تهران، یکی دیگه داروسازی مشهد ، اون یکی مهندسی برق و ... فقط من بدبخت به اون چیزی که میخواستم نرسیدم

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دیگرانو ولش ,دیگران زندگی شما رو نمیسازن بلکه شما میسازی .....

خود را عوض کند.

لِو تولستوی

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Goodarzi نمایش پست ها
      تشکرو نمیدی نه ؟؟؟؟!! خخخخ
      تشکرم میخوای ؟؟؟؟ وا چه حرفا میزنی دی ار
      پ.ن .رفع اسپم :پشت کنکور نمانید کمپوت میشوید

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Goodarzi نمایش پست ها
      دیگرانو ولش ,دیگران زندگی شما رو نمیسازن بلکه شما میسازی .....
      وای دی آر گودرزی با روح و روان من بازی نکن .

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من به خاطر مدرسه نه چندان خوبم سال چهارم مدرسه رو ول کردم و نشستم خیلی سخت واسه کنکور خوندم کلی فشار روم بود فقط میخواستم این دوران تموم شه به خودم میگفتم که نباید کمتر از اصفهان بیارم ولی رتبه کنکور رو دیدم دنیا رو سرم خراب شد توی انتخاب رشته هم دانشگاه های خوبو زدم ولی هیچ کدومشون رو نیووردم حالا میخوام دوباره بخونم ولی وقتی به آون دوران فکر میکنم یه احساس خیلی بد بهم دست میده قلبم شروع میکنه تند تند زدن هی دوران بی خوابی و تنها موندن تو خونه و درس خوندن جلو چشام میاد و احساس تنگی نفس میکنم به نظر شما چکار کنم تا روحیه ام عوض بشه؟

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zarrindownload نمایش پست ها
      من به خاطر مدرسه نه چندان خوبم سال چهارم مدرسه رو ول کردم و نشستم خیلی سخت واسه کنکور خوندم کلی فشار روم بود فقط میخواستم این دوران تموم شه به خودم میگفتم که نباید کمتر از اصفهان بیارم ولی رتبه کنکور رو دیدم دنیا رو سرم خراب شد توی انتخاب رشته هم دانشگاه های خوبو زدم ولی هیچ کدومشون رو نیووردم حالا میخوام دوباره بخونم ولی وقتی به آون دوران فکر میکنم یه احساس خیلی بد بهم دست میده قلبم شروع میکنه تند تند زدن هی دوران بی خوابی و تنها موندن تو خونه و درس خوندن جلو چشام میاد و احساس تنگی نفس میکنم به نظر شما چکار کنم تا روحیه ام عوض بشه؟
      اگه قراره همون اشتباهات گذشتت رو انجام بدی باز هم همون نتیجه رو میگیری ...
      ببین اشتباهاتت چی بوده که نتیجه نگرفتی و کار درست و انجام بده و مطمئن باش ب چیزی ک براش تلاش کردی میرسی

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چند روزی میشه که نمیتونم برم سر درسام الان فک میکنم روحم خسته اس حوصله هیچی رو ندارم از یه طرف دوستام دانشگاه میرن اصلن الان یه وضعیم به نظرتون چیکار کنم که از این حالت در بیام ؟راستی بعد از ظهرا خوابم نمیبره یه جور استرس میگیرم به نظرتون چیکار کنم بهتره؟ از جوابایی که میدین پیشاپیش ممنونم
      میتونه به خاطر افسردگی گذرا و خفیف باشه ولی احساس تنگی نفس و استرس علایمی هستن که نیاز به بررسی توسط متخصص اعصاب دارن.

درضمن قبول شدن در کنکور با وجود بیماری های اعصاب مخصوصا استرس زیاد ممکن نیست

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن