خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کتاب ازمون توپ؟

رأی دهندگان
    80. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • فار

15 18.75%
    • الگو

65 81.25%
    صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 58
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

همه پرسی موج ازمون الگو و ازمون فار

سلام
      اقایون خانوما همه دوستانی که کتابای موج ازمون الگو و کتابای ازمون فار رو دیدن و استفاده کردن بیان نقدشون کنن نقاط قوت و ضعفش رو بذارن تا از آخر یه نتیجه گیری کلی کنیم دیگه اینقدر هرروز یه تاپیک براشون باز نشه مخصوصا برا شیمی که چندین تا تاپیک فقط مال مقایسه فار و الگو هستش از اخرم بدون نتیجه رها شدن
      خواهشا تاپیک رو به حاشیه نبرید همه میدونن فلان کتاب برا شیمی خوبه فلان کتاب برا زیست خوبه الان بحث فقط موج ازمونه با فار
      ویرایش توسط .MEHRAD. : 31 شهریور 1395 در ساعت 15:22

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو یکی از سایتای مشاوره اینا رو نوشته
      نقد و بررسی تخصصی این 2 کتاب شیمی

با توجه با این توضیحاتی که داده شد

کتاب آزمون موج شیمی پایه نشرالگو با داشتن درس نامه و آوردن خلاصه نکات برای مرور قبل آزمون منبع مناسبی است که این موضوع در کتاب آزمون شیمی پایه نشر فار دیده نمیشود

هم چنین کتاب آزمون موج شیمی پایه نشرالگو با داشتن یک آزمون مجزا در قسمت محاسبات شیمی می توانند در یادگیری مبحث مسئله شیمی به داوطلبان کنکوری کمک قابل توجهی بکند که فقط می خواهند موضوع مسئله های شیمی را یاد بگیرند

اما سطح و چیدمان سوالات کتاب آزمون شیمی پایه نشر فار بسیار بسیار هوشمندانه تر و تخصصی تر است وبه طوری که قبلا هم ذکر کردم آزمون های این کتاب هم پوشانی دارد به این معنی که وارد شدن به هر آزمون مستلزم آن است که شما آزمون قبلی را پشت سر گذاشته باشید زیر اساس و چیدمان تست های این کتاب بر آن است که هر نکته هر تست و خود آن تست زیر بنای تست قبلی است

از دیگر نکات مثبت کتاب آزمون شیمی پایه نشر فار داشتن سوالات بسیار سخت و متنوع و آوردن نمونه هایی با درجه سختی متفاوت است که با علامت هایی در کنار پاسخ سوالات مشخص شده است با استفاده از این علامت ها می توانید میزان سختی هر سوال را ببینید برای رفع نقص خود باید چه کار هایی را در پیش بگیرید البته کتاب موج شیمی نشر الگو در ابتدا آزمون فقط میزان سختی آن آزمون را مشخص کرده است نه میزان سختی هر سوال را این که مشخص نباشد در ابتدا که آزمون در چه سطحی است باعث می شود تا داوطلبان برای حل هر سوال تمام توان خود را بگذارند و این که در کتاب آزمون شیمی پایه نشر فار این موضوع رعایت شده نشان از هوش بالای طراح این کتاب است .
      تو یه سایت دیگه از اخر نتیجه مقایسه این شده
      در مجموع ما از تست های این کتاب با وجود فراز و نشیبهای اون رضایت کامل داشتینم و متعقدیم سطح تست های این کتاب تشابه زیادی با فار داشته اما اگر بخواهیم یکی را به عنوان بهترین انتخاب کنیم به نظر این جمع این کتاب به دلیل تلازه بودن سوالات مورد مناسب تری می باشد
      ویرایش توسط .MEHRAD. : 31 شهریور 1395 در ساعت 15:04

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نظر سنجی بذاری بهتره

بابا به خدا همشن یکین خسه شدم از بس امروز ردر موردشون حرف زدم بوکیدم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad 96 نمایش پست ها
      نظر سنجی بذاری بهتره

بابا به خدا همشن یکین خسه شدم از بس امروز ردر موردشون حرف زدم بوکیدم
      نظرسنجی هم میذارم ولی مشارکت کمه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      نظرسنجی هم میذارم ولی مشارکت کمه
      نه میان نمی دونم چرا اعضای این انجمن علاقه ی عجیبی به تابیک منابع دارن!!!!!!!!!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خداییش هر دو تا خوبن دیگه بشینین بخونین من پارسال فار خوندم واقعا خوب بود هم سوالاتش و هم جواب تشریحیش یعنی آزموناش جوری بود خیلی از مطالب رو یادآوری میکرد

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من كتاب آزمون هاي خيلي سبز رو به دوتاش ترجيح ميدم مخصوصا تو زيست، من با زيستش تو كنكور ٩٥ تونستم هفتاد و يك درصد بزنم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza7731 نمایش پست ها
      من كتاب آزمون هاي خيلي سبز رو به دوتاش ترجيح ميدم مخصوصا تو زيست، من با زيستش تو كنكور ٩٥ تونستم هفتاد و يك درصد بزنم
      دوست عزیز شما فقط از كتاب ازمونش برا زیست استفاده كردین یا كتابای سال به سالش رو هم استفاده كردین چون من از سال به سالش استفاده كردم ولی فقط 40زدم البته جمع بندی درستی نداشتم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima1220 نمایش پست ها
      خداییش هر دو تا خوبن دیگه بشینین بخونین من پارسال فار خوندم واقعا خوب بود هم سوالاتش و هم جواب تشریحیش یعنی آزموناش جوری بود خیلی از مطالب رو یادآوری میکرد
      میشه بگید چند درصد زدین؟؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چرا دوستایی كه رتبه زیر هزار اووردن نمیان نظرشونو بگن بالخره اونا باید استفاده كرده باشن .در ضمن درصورت پاسخ گویی درصدتون رو هم بگید؟لطفا

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شیمیiqچطوره؟بهتر از موج آزمون هست؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فار بهتره

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من نه از فار استفاده کردم و نه از موج ازمون ولی در کل از فار خوشمان امد
      همه میخواهند بشریت را عوض کنند دریغ_ا که هیچکس در این اندیشه نیست که

خود را عوض کند.

لِو تولستوی

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تقریبا 100 کاربر تاپیک رو دیدن فقط 20 نفر تو نظرسنجی شرکت کردن!
      واقعا بقیه از این دوتا منبع استفاده نکردن؟

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن