خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 103 از 103
    1. Top | #91
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یبار بسه دیه

2. Top | #92
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda3000 نمایش پست ها
      ببهشيد چرا بايد حتما بره بين الملل؟
      ازاد و دولتي نميتونه بره؟؟

آزاد چرا ولي دولتي روزانه خير. فقط پرديس يا طرفيت مازاد

3. Top | #93
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از ادمین تقاضای بسته شدن تاپیک داریم

4. Top | #94
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra1370 نمایش پست ها
      کلا از بحث پول و رو کم کنب بگذریم شما جای من بودید کنکور دکتری رشته خودتونو شرکت میکردید یا میرفتید دنبال کاری که باهاتون قرارداد بستن
      من کنکور دکترای رشته خودم را شرکت میکردم مگه ادم چند سال دیگه میخاد عمر کنه اخه که همش از این شاخه به اون شاخه بپره

5. Top | #95
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عمران
      مهندس شما دیگه چرا
      یعنی دلت میاد مقاومت مصالح و خمش و پیچش بیر جانستون ، تحلیل سازه و شیب افت و تیموشینکو و لنگر چرخ های قطار روی شاهتیر پل و فولاد و بتن و این دنیای به این قشنگی و بی انتها رو ول کنی بری سمت تجربی و پزشکی ؟!!
      حتی یه جلسه آز مکانیک خاک می ارزه به صدجلسه کلاس پزشکی و داروسازی و ... البته در نگاه ما (در جای خودش و دیدگاه دانشجویان پزشکی ، محترم )
      نکن اینکارو ، مهندسی که نتونه چالش های روبروشو به فرصت تبدیل کنه مهندس نیست
      شما اگه فرصتشو داری اپلای کن واسه دکتری یه جای بدردبخور اونوقته که میبینی راهی که طی کردی داره ثمره میده و درآمدت راضیت میکنه و دیگه به چیز دیگه فکر نمیکنی
      موفق باشی

6. Top | #96
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خیلی این بحث مسخره شده هربابایی ازخواب بیدارشه میادمیگه من میخوام کنکورتجربی بدم کسی که واقعابخوادبخونه نمیادهمه جاجاربزنه مثل ماجرای پویان مینایی که شایعه بودرتبه1هم هیچ کجاجارنزدکه میخوام کنکورتجربی بدم وتوکنکورخودش نشون دادشماهم میخوای کنکوربدی برودرستوبخون نه اینکه بیای بحث الکی راه بندازی حالابعضی هافک میکنن این عزیزان حتماقبولن کلی میان خواهش التماس میکنن که توروخداشرکت نکنن

7. Top | #97
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کاریزما نمایش پست ها
      خیلی این بحث مسخره شده هربابایی ازخواب بیدارشه میادمیگه من میخوام کنکورتجربی بدم کسی که واقعابخوادبخونه نمیادهمه جاجاربزنه مثل ماجرای پویان مینایی که شایعه بودرتبه1هم هیچ کجاجارنزدکه میخوام کنکورتجربی بدم وتوکنکورخودش نشون دادشماهم میخوای کنکوربدی برودرستوبخون نه اینکه بیای بحث الکی راه بندازی حالابعضی هافک میکنن این عزیزان حتماقبولن کلی میان خواهش التماس میکنن که توروخداشرکت نکنن
      باریک به کاریز .
      اینم بگم ازین پس عنوان تاپیک های این چنینی
      کنکور پُزشکی دادن یک .......باشد بهتر است

8. Top | #98
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما هم بیا کنکور تجربی بده انشاالله از سال آینده کنکور ها به صورت ریاضی فنی ،ریاضی هایی که میخوان کنکور تجربی بدن ،انسانی ،هنر و زبان برگزار میشه.من نمیدونم اگه میشه اونایی که دیپلم ریاضی دارم بیان تجربی کنوور بدن همه هم رتبه برتر خب اصلا چرا ما این همه باید توی تجربی جون بکنیم!!خب اصن دو تا رشته رو یکی کنن دیگه.کنکورم شده مسخره بازی.تو سالی که ما میخوایم کنکور بدیم حالا دیگه همه عاشق و دیوونه ی پزشکی شدن.بعدش میگن دهه 60 نسل سوخته!!

9. Top | #99
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم والا همین شرایط رو دارم بااین تفاوت که علاقه به دندون پزشکی یا پزشکی ندارم فقط بخاطر شان اجتماعی بالا و بسیاااااااااااار راحت تر بودن این رشته نسبت به رشته های مهندسی البته دانشگاه دولتی و همینطور مبهم نبودن اینده این رشته امنیت شغلی بالا و..... میخوام کنکور تجربی بدم دوستانی که هزینه رو عنوان میکنن اطلاعیه جدید رو نخوندن مگه؟ رشته دکتری حرفه ای رو حتی اگه لیسانس رشته دیگه رو داشته باشید در دانشگاه دولتی روزانه بدون پرداخت هزینه میتونید بخونید

10. Top | #100
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      انقدر اومدن تجربی دیگه سوالا جواب نمیداد
      اومدن شیمیشو یکاری کردن غیر ممکنه شه صد زدن
      بازم اتفاقاتی افتادو بچه های تجربی رسیدن نزدیک ضد
      عاخر یه کاری کنین فیزیک کنکورم عین شیمیش سخت شه
      هرکار میکنین دودش میره تو چش خودتون ریاضیا واقعن که
      من فک کنم امسال یه درس دیگرم سخت میکنن عین شیمی شاید فیزیک شاید زیست
      اندکی صبر ...
      سحر نزدیک است

11. Top | #101
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lovelife نمایش پست ها
      انقدر اومدن تجربی دیگه سوالا جواب نمیداد
      اومدن شیمیشو یکاری کردن غیر ممکنه شه صد زدن
      بازم اتفاقاتی افتادو بچه های تجربی رسیدن نزدیک ضد
      عاخر یه کاری کنین فیزیک کنکورم عین شیمیش سخت شه
      هرکار میکنین دودش میره تو چش خودتون ریاضیا واقعن که
      من فک کنم امسال یه درس دیگرم سخت میکنن عین شیمی شاید فیزیک شاید زیست
      رفیق هم رشته ای

هر سال دو درس سخت داریم

یکی اختصاصی
      یکی عمومی

خودتو ناراحت نکن

بخون سختم باشه میزنی سوالارو لت وپار میکنی

12. Top | #102
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من لیسانس و فوق لیسانس مهندسی هردو از ذانشگاه دولتی هستم ولی چون علاقه به رشته پزشکی دارم میخوام کنکور تجربی بدم نظر شما چیه این در حالتی هست که بین کنکور دکترای رشته خودم و شروع از نو برای کنکور موندم
      خوندن دکتری رشته خودت تکرار اشتباهات گذشته است. به هیچ وجه این کارو نکن.
      پزشکی قبول شدن آسون نیست ولی مطمئنم توانشو داری.
      کاملا مطمئن باش که ارزش پزشکی خیلی بیشتر از زحمتی هست که براش می کشی.

13. Top | #103
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام من لیسانس و فوق لیسانس مهندسی هردو از ذانشگاه دولتی هستم ولی چون علاقه به رشته پزشکی دارم میخوام کنکور تجربی بدم نظر شما چیه این در حالتی هست که بین کنکور دکترای رشته خودم و شروع از نو برای کنکور موندم
      اون علاقه ای که پزشکی دارید تا چه حده ؟
      یعنی حاضرید دوباره سال ها وقت بذارید و درس های واقعاااا سخت پزشکی رو بخونید ، اونم با وجود این که این همه سال زحمت کشید و ارشد گرفتید و می دونم خیلی کار ساده ای نیست !
      یعنی می دونید اگه پزشک شدید باید خودتونو عملا فراموش کنید ؟ می دونید ممکنه گاهی با چه صحنه های دلخراش و ناراحت کننده ای مواجه بشید ؟
      این راه سخته . فقطم کسانی از پسش بر میان که عاشق این رشته باشن و کمک کردن به یه آدم براشون از سلامتی و راحتی خودشون مهم تره .
      اگه میبینید مردش هستید ، یا علی ! کنکور بدید و تلاش کنید !
      اما اگه میبینید فقط یه تب زود گذره و علاقه ای که به این رشته دارید اونقدرها هم زیاد نیست و ممکنه به خاطر ناامیدی از رشته ی خودتون یا هر چیزی به وجود اومده باشه ، بهترین کار خوندن دکترای رشته ی خودتونه و گذاشتن وقتتون برای موفق شدن در همون رشته .
      ولی هدفتون رو فقط مدرک قرار ندید . چیزی که تو رشته های مهندسی پول میسازه کار عملی بلد بودنه ! چه بسا کسانی که با یک لیسانس معمولی وضع بهتری از کسی که تا دکترا پیش رفته دارن . یکیش مادر خود من ! لیسانس مهندسی کامپیوتر داره اما درامدش به نسبت بالاست . شاید الان دیگه هیچی از درس های دانشگاهش یادش نباشه ولی تو حیطه ی کاری خودش ماهره و از برنامه نویسای عالیِ شرکتشونه .
      خیلی ها فقط اسم مهندس خورده روشون ! بعد میگن چرا کار نیست . کار واسه کسیه که کار بلد باشه نه فقط تئوری های به درد نخور دانشگاهو !
      بجنگ مث کسی که هیچی واسه از دست دادن نداره
      ویرایش توسط shahrzaaad : 14 فروردین 1396 در ساعت 16:51

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن