خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بنظرتون غیبت نمیخورم؟

سلام دوستان من متولد مرداد 76 هستم...کنکور 94 و95 روهم شرکت کردم...ولی خب از پیش واحد پاس نشده داشتم ک شهریور 95 پاس کردم....داخل معافیتمم نوشته تا پایان مرداد 96 فرصت معرفی دارم...یکسال بعد از فارغ شدن ...حالا این درسته؟میخوام دی برم پیام نور بنظرتون غیبت نمیخورمفایل پیوست 60898فایل پیوست 60898

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​اقا من روانی شدم ازبس فکر کردم بیاید کمک

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسانی که اطلاع دارند پاسخ دهنپ لطفا

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بدیهی است زمان اعلام قبولی در آزمون های سراسری به منزله پذیرش تلقی خواهد شدو در مورد پذیرش بدون آزمون در دانشگاه ، زمان ثبت نام به منزله تاریخ پذیرش است .

یعنی با ازمون اگه امسال قبول شده باشه معافیت تحصیلی میگیره ( دفترچه فرستادن لازم نیس) و اگه بدون ازمون باشه زمان ثبت نام در دانشگاه ملاکه که اونم تا 31 اخرین زمانش هست
      همه میخواهند بشریت را عوض کنند دریغ_ا که هیچکس در این اندیشه نیست که

خود را عوض کند.

لِو تولستوی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موضوع چیز دیگه س

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      موضوع چیز دیگه س
      ببین اصلاتودی هم پیام نورنری مشکلی پیش نمیادمیتونی تیرماه کنکورت بدی بعدش دفترچه بفرستی که تاریخش چن ماه بعدمیوفته بعدتااون موقع هم که دانشگاه جدیدرفتی ودانشگاه یه معافیت دیگه برات صادرمیکنه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شرمنده اطلاعی ندارم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من متولد مرداد 76 هستم...کنکور 94 و95 روهم شرکت کردم...ولی خب از پیش واحد پاس نشده داشتم ک شهریور 95 پاس کردم....داخل معافیتمم نوشته تا پایان مرداد 96 فرصت معرفی دارم...یکسال بعد از فارغ شدن ...حالا این درسته؟میخوام دی برم پیام نور بنظرتون غیبت نمیخورمفایل پیوست 60898فایل پیوست 60898
      من 1 هفته بعد از نتایج اولیه رفتم پلیس +10 گفتن اگه برگه معافیت نداشته باشی سالی که فارغ شدی تا 1 سال از تولدت فرصت داری یعنی من خرداد فارغ شدم تولدم شهریوره پس تا شهریور 96 مهلت دارم شما هم باید همین طوری باشی

درست میگم؟
      ویرایش توسط .MEHRAD. : 30 شهریور 1395 در ساعت 16:36

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینم مدرکش پایین قسمتی که گذاشتی اینو نوشته
      مثال: دانش آموز متولد 18/2/73 كه در تيرماه 1391 فارغ التحصيل، انصراف ، ترك تحصيل ويااخراجي محسوب شوند تاپايان تير ماه 92 مهلت معرفي خواهد داشت.
      از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
      (جهت ایجاد تسهیلات برای این قبیل مشمولان ، برای شرکت در آزمون دانشگاهها ،تا 31/6/سال بعد از فراغت از تحصیل مهلت معرفی دارند.)

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله من شهریور 95 فارغ شدم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره داداش من شهریور 95 فارغ شدم تا سال بعد وقت دارم.... من 94 95 کنکوردادم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منحل بشه انشاااا سربازی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن