خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تربیت دبیر شهید رجایی

باسلام

یک مشکلی برای من پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید کلا حالم بهم ریخته.
      قضیه ازاین قراره :

طبق اطلاعیه : سازمان سنجش آموزش کشور

کسانی که دعوت نشدن یا امتیاز شون نرسیده یا در انتخاب های بالا قبول شدن .بعدا گفته مصاحبه تربیت دبیر به صورت متمرکز درتهران برگزار میشه و جدا از فرهنگیان هستش.

من به مصاحبه تربیت دبیر دعوت نشدم اگر شده باشم هم نرفتم و باید انصراف می شد.

من به مصاحبه ابتدایی رفتم. ابتدایی رو هم بعد تربیت دبیر زده بودم. حتی کد رشته ای که دعوت شده بودم رو هم میدونم.

طبق اصلاحیه ی : سازمان سنجش آموزش کشور

من کد رشته محل تجربی تربیت دبیر شهید رجایی رو زدم که نوشته دارای تعهد خدمت به آموزش و پرورش (خب در اینصورت من باید دعوت می شدم ولی نشدم) رشته ام تجربی هستش.

من تمایل ندارم برم تربیت دبیر میخوام همون ابتدایی فرهنگیان استان خودمون باشه. اونم نشد پرستاری استان خودمون.

به نظرتون من چیکار کنم؟ اعتراض کنم رسیدگی میکنن؟ حضوری باید برم سنجش؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dow نمایش پست ها
      باسلام

یک مشکلی برای من پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید کلا حالم بهم ریخته.
      قضیه ازاین قراره :

طبق اطلاعیه : سازمان سنجش آموزش کشور

کسانی که دعوت نشدن یا امتیاز شون نرسیده یا در انتخاب های بالا قبول شدن .بعدا گفته مصاحبه تربیت دبیر به صورت متمرکز درتهران برگزار میشه و جدا از فرهنگیان هستش.

من به مصاحبه تربیت دبیر دعوت نشدم اگر شده باشم هم نرفتم و باید انصراف می شد.

من به مصاحبه ابتدایی رفتم. ابتدایی رو هم بعد تربیت دبیر زده بودم. حتی کد رشته ای که دعوت شده بودم رو هم میدونم.

طبق اصلاحیه ی : سازمان سنجش آموزش کشور

من کد رشته محل تجربی تربیت دبیر شهید رجایی رو زدم که نوشته دارای تعهد خدمت به آموزش و پرورش (خب در اینصورت من باید دعوت می شدم ولی نشدم) رشته ام تجربی هستش.

من تمایل ندارم برم تربیت دبیر میخوام همون ابتدایی فرهنگیان استان خودمون باشه. اونم نشد پرستاری استان خودمون.

به نظرتون من چیکار کنم؟ اعتراض کنم رسیدگی میکنن؟ حضوری باید برم سنجش؟
      سازمان سنجش با این کارهاش ریده منم دانشگاه شهید رجایی رو اولویت اول زده بود مصاحبه هم رفتم خوب دادم و رتبه ام هم بین کسایی که اومده بودن مصاحبه خوب بود اما نمیدونم چرا قبول نشدم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenda نمایش پست ها
      سازمان سنجش با این کارهاش ریده منم دانشگاه شهید رجایی رو اولویت اول زده بود مصاحبه هم رفتم خوب دادم و رتبه ام هم بین کسایی که اومده بودن مصاحبه خوب بود اما نمیدونم چرا قبول نشدم
      شاید ظرفیت استانتون کم بوده و تقاضا زیاد
      چه رشته ای زده بودی؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خو وقتی نمیخواستید برید چرا اولویت رو دانشگاه شهید رجایی زدید آخه!!

توی اطلاعیه قبلی هم گفته مصاحبه های دانشگاه فرهنگیان هم برای دانشگاه فرهنگیان قابل قبوله و هم شهید رجایی و در آح‌خر بر اساس رتبه قبول میشید. ینی فقط یه جا واسه مصاحبه دعوت میشید.

شاید با کارنامه سبز بتونید کاری کنید. ولی اشتباهی نشده اصلا!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ShahabM نمایش پست ها
      شاید ظرفیت استانتون کم بوده و تقاضا زیاد
      چه رشته ای زده بودی؟
      من رشته مهندسی کامپیوتر زدم ظرفیت هم کم نبود فقط از شهرستان های تهران 8 نفر ظرفیت داشت از تهران هم 14 نفر منم سهمیه ام شهرستانهای تهران بود

6. Top | #6
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melis نمایش پست ها
      خو وقتی نمیخواستید برید چرا اولویت رو دانشگاه شهید رجایی زدید آخه!!

توی اطلاعیه قبلی هم گفته مصاحبه های دانشگاه فرهنگیان هم برای دانشگاه فرهنگیان قابل قبوله و هم شهید رجایی و در آح‌خر بر اساس رتبه قبول میشید. ینی فقط یه جا واسه مصاحبه دعوت میشید.

شاید با کارنامه سبز بتونید کاری کنید. ولی اشتباهی نشده اصلا!
      میشه لینک اون اطلاعیه رو لطف کنید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenda نمایش پست ها
      من رشته مهندسی کامپیوتر زدم ظرفیت هم کم نبود فقط از شهرستان های تهران 8 نفر ظرفیت داشت از تهران هم 14 نفر منم سهمیه ام شهرستانهای تهران بود
      شاید رتبه ی بقیه ی بهتر از شما بوده (البته ممه اش رتبه نیست، امتیازاتی که توو مصاحبه کسب کردبد و همچنین امتیاز مقام ها و تقدیرنامه ها و ... هم مهمه)
      در هر صورت براتون آرزوی موفقیت دارم امیدوارم در هر رشته آی که قبول شدید بهترین شوید.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dow نمایش پست ها
      میشه لینک اون اطلاعیه رو لطف کنید
      تبصره : با توجه به اولويت انتخابي داوطلب معرفي شده دو برابر ظرفيت از سوي سازمان سنجش آموزش كشور، مصاحبه تخصصي در پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي به عمل خواهد آمد. ليكن تأييد مصاحبه تخصصي داوطلب در هر يك از مراكز مزبور به اين مفهوم خواهد بود كه داوطلب معرفي شده در كليه رشته محل‌هاي پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبيرشهيد رجايي، به لحاظ مصاحبه تخصصي مورد تأييد آموزش و پرورش قرار گرفته است. بنابراين در صورت تاييد صلاحيت‌هاي عمومي (گزينش) داوطلب، سازمان سنجش آموزش كشور براساس نمره علمي فرد در آزمون سراسري، گزينش نهايي علمي را بعمل خواهد آورد.

سازمان سنجش آموزش کشور

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)