خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alishahsavani نمایش پست ها
      سلام
      منطقه 3 کسی هست دبیری زبان قبول شده باشه ؟ با چه رتبه ای ؟
      امسال قبولیای فرهنگیان همه زیر 1000 بودن......چه منطقه 1 یا 2 یا 3 .ولی رتبه های بالای هزار مخصوصا منطقه 3 هم قبول شدن....من یه نفرو میشناسم که با رتبه 1400 منطقه 3 دبیری قبول شده!!!!!!!!!!

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alishahsavani نمایش پست ها
      سلام
      منطقه 3 کسی هست دبیری زبان قبول شده باشه ؟ با چه رتبه ای ؟
      سلام داداشم گلم
      توی کلاسی که الان هستیم بالاترین رتبه فکرکنم حدود 1200 یا 1300 باشه
      بالاتر از این رتبه ها هم حتی دعوت به مصاحبه شده بودند ولی قبول نشدند متاسفانه
      لعن الله قاتلي فاطمة الزهراء عليها السلام

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واقعا فرهنگیان سطح رتبه هاش خیلی بالا رفته حیف که امکاناتش کمه به نسبت کسی میدونه حکمای ما کی میاد؟؟؟شنیدم وقتی بخوان حکم بدن یه سری ازمایشات داره...تعهد خدمتمونو کی باید بدیم؟؟؟
      رها چو برگ خسته در باد🍃

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ما که امروزو کنسل کردیم.....
      رها چو برگ خسته در باد🍃

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.1997 نمایش پست ها
      واقعا فرهنگیان سطح رتبه هاش خیلی بالا رفته حیف که امکاناتش کمه به نسبت کسی میدونه حکمای ما کی میاد؟؟؟شنیدم وقتی بخوان حکم بدن یه سری ازمایشات داره...تعهد خدمتمونو کی باید بدیم؟؟؟
      خیلی خوب هست که بالا رفته !
      توی هر کشور توسعه یافته ای شغل معلمی بهترین و بالاترین درجه شغلی هر کشور حساب میشه که باهوشترین و زرنگ ترین افراد شون هستن
      حکم وقتی صدور میشه که شما استخدام شده باشی
      کارهای استخدامی هم حدودا 1 ماه 2 ماه یا 3 ماه دیگر با شما ماس میگیرند چند تا آدرس مختلف پزشک و آزمایشگاه معرفی میکنند هر کدوم که خواستید میرید .
      پیش پزشک قد و وزن و چشم و بیماری و دندان و ...
      و توی آزمایشگاه هم تست خون ، اعتیاد فکرکنم
      و سوء پیشینه هم باید از آگاهی شهرتون بگیرید
      بعد از انجام تمام این کارها اولین حکم رسمی شما صادر میشه و استخدام آموزش و پرورش در میاید
      تعهد خدمت که چهار سال دیگه پس از اتمام تمام واحد های درسی تون ! ولی دو سال یا سال آخر میتونید کارورزی بگیرید و یک روز در هفته شروع به خدمت کنید

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sh4yani نمایش پست ها
      خیلی خوب هست که بالا رفته !
      توی هر کشور توسعه یافته ای شغل معلمی بهترین و بالاترین درجه شغلی هر کشور حساب میشه که باهوشترین و زرنگ ترین افراد شون هستن
      حکم وقتی صدور میشه که شما استخدام شده باشی
      کارهای استخدامی هم حدودا 1 ماه 2 ماه یا 3 ماه دیگر با شما ماس میگیرند چند تا آدرس مختلف پزشک و آزمایشگاه معرفی میکنند هر کدوم که خواستید میرید .
      پیش پزشک قد و وزن و چشم و بیماری و دندان و ...
      و توی آزمایشگاه هم تست خون ، اعتیاد فکرکنم
      و سوء پیشینه هم باید از آگاهی شهرتون بگیرید
      بعد از انجام تمام این کارها اولین حکم رسمی شما صادر میشه و استخدام آموزش و پرورش در میاید
      تعهد خدمت که چهار سال دیگه پس از اتمام تمام واحد های درسی تون ! ولی دو سال یا سال آخر میتونید کارورزی بگیرید و یک روز در هفته شروع به خدمت کنید
      درسته این عالیه که رتبه خوبی میگیرن ولی ۱ دهم حقوقی که تو کشورهای دیگه به معلما میدن اینجا نمیدن به معلما پس باید یه هفت خان دیگ رو هم رد کنیم...مرسی از پاسخگوییتون
      رها چو برگ خسته در باد🍃

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا نظراتتون هم بعد از رفتن به دانشگاه بگید خخخخ شرط میبندم 90 درصد پشیمون میشن چون دانشگاه فرهنگیان پر از بی برنامگیه و بیشتر شبیه مدرسست(صد رحمت به مدرسه)
      ورودی های 91 هنوز دارن آخر هفته ها کلاس میان!!

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaban نمایش پست ها
      لطفا نظراتتون هم بعد از رفتن به دانشگاه بگید خخخخ شرط میبندم 90 درصد پشیمون میشن چون دانشگاه فرهنگیان پر از بی برنامگیه و بیشتر شبیه مدرسست(صد رحمت به مدرسه)
      ورودی های 91 هنوز دارن آخر هفته ها کلاس میان!!
      من که راضیم با تمام بی برنامگیاش...حداقلش اینه استرس اینو ندارم بعد ۴ سال درس خوندن برم دنبال کار...میدونین این خودش چقد ارزش داره؟؟؟؟امنیت شغلی چیز کمی نیس....ما تو فامیل نزدیک ۲ تادکتر بیکار داریم...نا شکری نکنین...تو دل بقیه رم خالی نکنین
      رها چو برگ خسته در باد🍃

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که راضیم با تمام بی برنامگیاش...حداقلش اینه استرس اینو ندارم بعد ۴ سال درس خوندن برم دنبال کار...میدونین این خودش چقد ارزش داره؟؟؟؟امنیت شغلی چیز کمی نیس....ما تو فامیل نزدیک ۲ تادکتر بیکار داریم...نا شکری نکنین...تو دل بقیه رم خالی نکنین
      از ورودی های 91 بپرسین موقع رفتن سر کار چه اتفاقی براشون افتاده
      فارغ التحصیل مشاوره داره عربی درس میده،دفارغ التحصیل شیمی داره سوم دبستان درس میده
      البته برای آدم های خنثی و اونایی که حتی اگه بزنی تو سرشون صداشون درنمیاد دانشگاه فرهنگیان بهترین دانشگاهه حتی اگه حقوقش بعد از 4 سال درس خوندن 1 میلیون و 140 هزار تومان باشه
      من تو دل کسی رو خالی نکردم شما داغی بذار یه ماه از رفتنت بگذره خودت تجربه میکنی

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فارغ التحصیل مشاوره داره عربی درس میده،دفارغ التحصیل شیمی داره سوم دبستان درس میده
      البته برای آدم های خنثی و اونایی که حتی اگه بزنی تو سرشون صداشون درنمیاد دانشگاه فرهنگیان بهترین دانشگاهه حتی اگه حقوقش بعد از 4 سال درس خوندن 1 میلیون و 140 هزار تومان باشه
      من تو دل کسی رو خالی نکردم شما داغی بذار یه ماه از رفتنت بگذره خودت
      باش شما برین با ۴ سال درس خوندن مدیر عامل یه شرکت بشین در ضمن من خودم با خیلی از سال بالایی ها و اونایی که امسال رفتم برا تعهد صحبت کردم هر کسی یه نظری داره بالاخره شماهم میخاستی با ۴ سال درس خوندن رئیس جمهور بشین حتما...
      رها چو برگ خسته در باد🍃

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تو دل کسی رو خالی نکردم شما داغی بذار یه ماه از رفتنت بگذره خودت تجربه میکنی
      عزیز ورودی های 91 چون اولین ورودی بودن فکرکنم واحد هاشون عوض شد چی شد این مشکلات براشون پیش اومد
      شما به کسی اینا رو بگو پدر و مادرش فرهنگی نباشند ! و از هیچ و پوچ وزارت آموزش و پرورش با خبر نباشه
      و به قول گفتنی هر کسی انتخاب کرده صد در صد یه علاقه ای داشته وگرنه میتونسته دولتی بزنه!
      من خودم 1 سال دانشگاه مازندران کامپیوتر میخونم و انصراف دادم و دوباره شرکت کردم ! چون فهمیدم تهش پوچ و هیچ !
      بعد میتونم بپرسم خودتون کجا دارید تحصیل میکنید؟!
      ویرایش توسط sh4yani : 19 مهر 1395 در ساعت 13:29

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باش شما برین با ۴ سال درس خوندن مدیر عامل یه شرکت بشین در ضمن من خودم با خیلی از سال بالایی ها و اونایی که امسال رفتم برا تعهد صحبت کردم هر کسی یه نظری داره بالاخره شماهم میخاستی با ۴ سال درس خوندن رئیس جمهور بشین حتما...
      شما صاحب دانشگاه فرهنگیانی؟ من نظرمو گفتم حالا هر کس دوست داشت استفاده کنه
      این که بخوام چکاره بشم فکر نمیکنم ربطی به شما داشته باشه خوشختانه در مملکتی هستیم که درس خوندن تاثیر کمی در آینده فرد داره
      جهت اطلاعتون هم بگم زمینه کاری من کامپیوتره و همین الانم اون چیزی که میخواستم رو به دست آوردم و درآمدم دو سه برابر اون پول تو جیبی ای هست که دانشگاه فرهنگیان میده و فقط و فقط به خار عشقی که به تدریس زبان دارم به فرهنگیان اومدم
      لحنتون رو هم میذارم به پای سن پایینتون معمولا با کسایی که سن عقلیشون کوچیکتره زیاد بحث نمیکنم موفق باشید

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این که بخوام چکاره بشم فکر نمیکنم ربطی به شما داشته باشه خوشختانه در مملکتی هستیم که درس خوندن تاثیر کمی در آینده فرد داره
      جهت اطلاعتون هم بگم زمینه کاری من کامپیوتره و همین الانم اون چیزی که میخواستم رو به دست آوردم و درآمدم دو سه برابر اون پول تو جیبی ای هست که دانشگاه فرهنگیان میده و فقط و فقط به خار عشقی که به تدریس زبان دارم به فرهنگیان اومدم
      لحنتون رو هم میذارم به پای سن پایینتون معمولا با مواظب حرف زدنتون که سن عقلیشون کوچیکتره زیاد بحث نمیکنم موفق باشید
      مواظب حرف زدنتون باشین همون بهتر که معلم نشین معلم بودن لیاقت میخاد که یه عده ندارن...
      رها چو برگ خسته در باد🍃

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      لحنتون رو هم میذارم به پای سن پایینتون معمولا با کسایی که سن عقلیشون کوچیکتره زیاد بحث نمیکنم موفق باشید
      مگه من گفتم چیکاره بودن شما به من ربطی داره؟؟؟!!! خوشبحالتون...والا ....
      رها چو برگ خسته در باد🍃

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sh4yani نمایش پست ها
      عزیز ورودی های 91 چون اولین ورودی بودن فکرکنم واحد هاشون عوض شد چی شد این مشکلات براشون پیش اومد
      شما به کسی اینا رو بگو پدر و مادرش فرهنگی نباشند ! و از هیچ و پوچ وزارت آموزش و پرورش با خبر نباشه
      و به قول گفتنی هر کسی انتخاب کرده صد در صد یه علاقه ای داشته وگرنه میتونسته دولتی بزنه!
      من خودم 1 سال دانشگاه مازندران کامپیوتر میخونم و انصراف دادم و دوباره شرکت کردم ! چون فهمیدم تهش پوچ و هیچ !
      بعد میتونم بپرسم خودتون کجا دارید تحصیل میکنید؟!
      خود منم دانشجوی یه رشته دیگه بودم و انصراف دادم الان زبان فرهنگیان میخونم
      به نظرم معایبش بیشتر از مزایاشه البته برای کسایی که از روستاها و یا جاهای بی امکانات میان و قبلا دانشگاه درست حسابی ندیدن شاید قابل تحمل باشه
      البته من فکر میکردم که بعد از دانشگاه همه چیز بر وفق مراده ولی ورودی های 91 همش دارن مینالن و ناراضی هستن
      چیزی که به چشم خودم دیدم این بود که یه نفر با معدل 19 و خرده ای یه جای خیلی پرت افتاده ولی که که یه معدل داغون داره و اطلاعاتش به شدت پایینه بهترین جا نصیبش شده
      واحد ها هم برای ورودی 94 و 95 اصلاح شده از اونور آزمون جامع هم براشون اعمال میشه
      در کل آواز دهل از دور خوشه فقط اولین پرس از غذای سلف رو که خوردین یاد این جمله بیفتین خخخخ

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن