خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما کدوم رو میپسندید و کدوم شرایط بهتری دارد؟

رأی دهندگان
    596. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گزینه2

248 41.61%
    • قلم چی

348 58.39%
    صفحه 1 از 41 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 615
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

گزینه 2 یا قلم چی ؟

سلام بچه ها من قصد دارم واسه پیش دانشگاهی تو یکی از موسسه های قلم چی یا گزینه 2 شرکت کنم به نظرتون تو کدوم پیشرفت بیشتری حاصل میشه

در ضمن من دنبال منابع درسی میگردم که اون رو هم میخوام کتابا قلم چی رو بگیرم خوبن یا گاج بگیرم یا خیلی سبز ؟ لطفا کمک کنید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسانی که هر دوتاشون رفتن بهتر میتونن کمک کنن

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      سلام تاپیک منتقل شد به بخش مناسب

تاپیکای دیگه رو ندیدی شما؟
      موضوع مشابه بود !!

http://forum.konkur.in/thread4279.html

http://forum.konkur.in/thread166.html

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من از هر کی فهمیدم گفته قلم چی خیلی بهتر از گزینه 2 هست

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در این مورد بحث زیاد شده و هرکسی یه نظری میده اونایی که میگن قلم چی بخاطر برنامش میگن چون از گزینه دوخیلی بهتره ولی از نظر سوال گزینه دو به کنکور شبیه تره
      در مورد کتابم کتابای قلم چی اصلا خوب نیست و هیچکسم تا حالا ندیدم برای درسی کتابای قلم چی پیشنهاد بده به نظرم خیلی سبز از همه بهتره مبتکرانم خوبه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت بچه ها لطفا خیلی فوری بگید کسایی که برا کنکور 93 قلمچی ثبت نام کردن ایا به شما هم گفتن که گرفتن کتاب اجباری هست؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من امسال در قلمچی (به اجبار مدرسه) و گزینه 2 شرکت کرده بودم و از نظر من بهترین ازمون ازمایشی گزینه 2 است چون از اول سال تا اخر سال سوال ها شبیه کنکور ، به تعداد کنکور، در سطح کنکور است و در اخر هم پیشنهاد می کنم درازمون سنجش هم شرکت کنید تا با فونت سوال ها اشنا شوید
      در مورد برنامه ریزی هم باید بگم فرقی ندارد چون شما در هردو یک جور درس می خوانید و حتی در گزینه 2 درس ها زود تر تمام می شود

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl-ahmadi نمایش پست ها
      سلام بچه ها من قصد دارم واسه پیش دانشگاهی تو یکی از موسسه های قلم چی یا گزینه 2 شرکت کنم به نظرتون تو کدوم پیشرفت بیشتری حاصل میشه

در ضمن من دنبال منابع درسی میگردم که اون رو هم میخوام کتابا قلم چی رو بگیرم خوبن یا گاج بگیرم یا خیلی سبز ؟ لطفا کمک کنید
      درود

به نظر من شما آزمون های قلم چی رو ثبت نام کن برای سنجش خودتون در جامعه آماری بالا بعد میتونین از دوستان خود دفتر چه سوالات گزینه دو را بگیرید و در خانه تست بزنید چرا خرج اضافی؟
      شما میتونید در این موضوع شرکت کنید سوالی هم داشتید در این موضوعبپرسید
      یک نصیحت دلیل نمیشه چون انتشارات گاج ،خیلی سبز ،... قوی هستن صرفا ای همین منابع استفاده کنین هر انتشاراتی در بعضی از درسا قوی هستن به طور مثال در زمینه قرابت معنایی انتشارات نشر دریافت حرف اولو میزنه البته بازم به نظر من

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه دنبال انگیزه و برنامه هستی برو کانون به علت :
      1)برنامه خوبی داره
      2)سایت خوبی داره
      3)تعداد آزمون هاش زیاده
      4)جامعه آماری خوبی داره
      ایراد :سوالاش زیاد جالب نیست
      اگه انگیزه داری و برنامه ریزی خوبی داری برو گزینه دو
      1)سوالاش خیلی نزدیک کنکوره
      2) جامعه آماریش بدک نیست
      ایراد :
      1)جلسات آزمون بی درو پیکره
      2)سایتش یک کم ایراد داره بد قلق است

نظر خودم : قلم چی برو و سوالات گزینه دو رو همگیر بیار

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyyed نمایش پست ها
      سلام خدمت بچه ها لطفا خیلی فوری بگید کسایی که برا کنکور 93 قلمچی ثبت نام کردن ایا به شما هم گفتن که گرفتن کتاب اجباری هست؟

بلی.سیاست جدید کانونه.از پارسال اجراییش کردن.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوسای عزیزم هم مشاورای خوب و هم من که دانش اموز پارسال بودم بهتون میگم تابسون هیچ ازمونی شرکت نکنید...فقط برید درس بخونید و خودتونو بندازید جلو.........چون اینکارتون فقط استرس و ناامیدو هزینه رو دستون میذاره

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرتون عضویت توی قلمچی چقد تاثیر داره؟اونا 2 3 دور کتابارو فقط میخونن.عضو بشم یا نه؟هر کی تجربه ای داره بگه

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zariz نمایش پست ها
      به نظرتون عضویت توی قلمچی چقد تاثیر داره؟اونا 2 3 دور کتابارو فقط میخونن.عضو بشم یا نه؟هر کی تجربه ای داره بگه
      ببین شعار خیلی خوبه اما یکمش
      تمام این موسسات شعارخیلی خبو میدند...........بله دسو ه بار مرور میشه اما اگه شما برسی همشو بخونی در دوهفته.........در حقیقت شما 2 3 دفه نمیخونی اون دفه دوم و سوم برای جبرانی هست...........اما درسه بهترین برنامه بنظرم همین کانونه بقیه که خیلی مشکل دارند......مثه گزینه دو و سنجش .......امام گاج و نمیدونم ولی از لحاظ سطح سوال و نزدیکی به کنکور گاج بهتره بعد سنجش بعد گزینه 2 بعئ کانون............کانون اصن سووالاش از یه دنیای دیگست

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پس نمیرم.کاش یکی یه برنامه میداد.فک میکنم با برنامه ریزی خیلی خوب میشه خوند.تازه منم 5 6 سال از درسم میگذره

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zariz نمایش پست ها
      پس نمیرم.کاش یکی یه برنامه میداد.فک میکنم با برنامه ریزی خیلی خوب میشه خوند.تازه منم 5 6 سال از درسم میگذره
      مراجعه به http://forum.konkur.in/thread5674.html

صفحه 1 از 41 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیلم، فیزیک، فروش، فصل، قلم، قلمچی، كنكور، مفید، منابع کنکور، مهم، مهندسی، مهندسی صنایع، مهر، موندم، موبایل، میخوام، میخواستم، ماه، مختلف، مرور، مشکل، مشاوره، مصاحبه، مطالعه، مطرح، چه، چهارم، چون، نوروز، نوع، چی، چیکار، نتيجه، ندارن، نداره، نرم افزار، چشم، نظر سنجی، نظرتونو، هفته، همیشه، همان، همایش، هندسه، های، هدف، یک، یک ماه، یا، یعنی، ژنتیک، کمک، کمک درسی، کمکم، کنم، کنین، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور آزمایشی، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکورو، کنکوری، که، کامل، کانون، کارنامه، کارنامه ها، کارشناسی ارشد، کتاب، کتابهای، کتاباش، کدوم، کردن، گوگل، گاج، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، گسسته، پیش، پزشکی، ؟؟، آموز، آموزان، آزمون گزینه۲، آزمون آنلاین، آزمایشی، امکان، امار، امتحان، امسال، انتخاب رشته، اول، اینه، اینترنت، ادبیات، ادغام، از، ازمون، اساتید، اصلا، اعداد، به، بهتره، بهترین، بود، بین، با، باید، ببخشید، بدون، بدونم، برم، برنامه، برنامه ریزی، برای، بزنم، بعد، تمام، تنهایی، تا، تاثیر، تجربی، تخمین، تخمین رتبه، تست، تغییر رشته، جمع بندی، جالب، جدید، جزوه، حمایت، حسابان، حضوری، خلاصه، خوانی، خوب، خودم، خیلی سبز، خرید کتاب، دو، دوم، دوره، دوره دروس، دی، دی وی دی های آموزشی، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، داده، داره، داشتم، داشتی، دبیرستان، در، دروس، درس، درست، دست، رو، روغن، ریاضی، ریاضیات، ریزی، راهنمایی، رایگان، رتیه، رتبه، رتبه کنکور، رشته، رشته تجربی، زمین، زمین شناسی، زيست، زیست، زیست شناسی، زبان فارسی، سنجش، سوم، سوال، سوالی، سوالات کنکور، سراسری، سردرگمی، شناسی، شهرستان، شود، شیمی، شده، شرکت، طراحی، عالی، عربی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن