خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما کدوم رو میپسندید و کدوم شرایط بهتری دارد؟

رأی دهندگان
    596. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گزینه2

248 41.61%
    • قلم چی

348 58.39%
    صفحه 41 از 41 نخستنخست ... 314041
    نمایش نتایج: از 601 به 615 از 615
    1. Top | #601
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      نه نه. مهم پایه نیست که. مهم اینه شما اصولی بخونین و همچنین منظم و کافی.
      در مورد سوالات هم, اینکه سوالاش خوبن واقعا. از بقیه آزمونا بهترن. برنامشم همچنین.
      شما فک کنم خیلی درگیر حاشیه شدی. تراز و این صحبتا. اینا ملاک نیستن! ملاک یادگیریه.
      مشاوره یا کمک چیز دیگه ای هم بود, بفرمایین : )
      بله مرسی اخه امروز صبحم زنگ زدم قلم چی هزینه هارو پرسیدم میگ نظام قدیم دیگ کتاب نمیخوان نیازی نی هزینش میشه 1.600 از 19 مهر من اینجوری گفتم با کتاب چی گفت 2.700 اینجوری شدم دیگ

2. Top | #602
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha.mh نمایش پست ها
      بله مرسی اخه امروز صبحم زنگ زدم قلم چی هزینه هارو پرسیدم میگ نظام قدیم دیگ کتاب نمیخوان نیازی نی هزینش میشه 1.600 از 19 مهر من اینجوری گفتم با کتاب چی گفت 2.700 اینجوری شدم دیگ
      آره خوبه. 1.600 هم زیاده! حتما یه سری چیزای اضافغی داره
      پرسیدی فقط آزمون چقد؟
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

3. Top | #603
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha.mh نمایش پست ها
      من برای آزمون های تابستون + کل سال حدود 1300 دادم که 100 تومن هم برای پدر و مادر فرهنگی تخفیف بهم دادن، اون هم به صورت قسطی دارم میدم.

4. Top | #604
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      با توجه به جامعه آماری قلم چی بهتره
      HA SIN YA NON

5. Top | #605
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام،من برای پایه دهم از گزینه‌دو ، قلمچی و سنجش راجب قیمت و تعداد مرحله آزمون پرس‌وجو کردم و به اینا رسیدم:
      گزینه‌دو = ۱۰مرحله آزمون+ ۵۴۰/۰۰۰ تومن
      قلمچی = ۲۲مرحله آزمون+ ۲میلیون به بالا
      سنجش = ۱۰مرحله آزمون+ ۳۶۰/۰۰۰ تومن
      اول میخواستم برم گزینه‌دو،با توجه به تعاریفی که ازش میشد ولی وقتی دیدم فقط ده‌تا آزمون توی ۹ماهه،واقعا ناامید شدم،برنامش هم نگاه کردم واقعا حجیم و یجورایی عجیب‌غریب بود،حالا نمیدونم چیکار کنم؟برم قلمچی یا گزینه‌دو؟(وقتی رفتم گزینه‌دو مدیرش دوساعت فقط تعریف میکرد و خیلی دلش میخاست افرادو جذب کنه ولی وقتی رفتم قلمچی اصلا اینجوری نبود).
      قلمچس گفت ۵۰۰/۰۰۰ تومن شهریه‌ای که میدی برای کتابه،گزینع‌دو هم اصلا راجب دی‌وی‌دی یا جزوه حرفی نزد.
      لطف کنید راهنماییم کنید(سختی برنامه‌ها یا فشردگیشون برام اهمیت نداره،باهاشون کنار میام،فقط میخام بدونم با شرکت در کدوم آزمون واقعا سود میکنم؟؟)

6. Top | #606
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad_760 نمایش پست ها
      سلام،من برای پایه دهم از گزینه‌دو ، قلمچی و سنجش راجب قیمت و تعداد مرحله آزمون پرس‌وجو کردم و به اینا رسیدم:
      گزینه‌دو = ۱۰مرحله آزمون+ ۵۴۰/۰۰۰ تومن
      قلمچی = ۲۲مرحله آزمون+ ۲میلیون به بالا
      سنجش = ۱۰مرحله آزمون+ ۳۶۰/۰۰۰ تومن
      اول میخواستم برم گزینه‌دو،با توجه به تعاریفی که ازش میشد ولی وقتی دیدم فقط ده‌تا آزمون توی ۹ماهه،واقعا ناامید شدم،برنامش هم نگاه کردم واقعا حجیم و یجورایی عجیب‌غریب بود،حالا نمیدونم چیکار کنم؟برم قلمچی یا گزینه‌دو؟(وقتی رفتم گزینه‌دو مدیرش دوساعت فقط تعریف میکرد و خیلی دلش میخاست افرادو جذب کنه ولی وقتی رفتم قلمچی اصلا اینجوری نبود).
      قلمچس گفت ۵۰۰/۰۰۰ تومن شهریه‌ای که میدی برای کتابه،گزینع‌دو هم اصلا راجب دی‌وی‌دی یا جزوه حرفی نزد.
      لطف کنید راهنماییم کنید(سختی برنامه‌ها یا فشردگیشون برام اهمیت نداره،باهاشون کنار میام،فقط میخام بدونم با شرکت در کدوم آزمون واقعا سود میکنم؟؟)
      قطعا قلمچی منتها اگر بتونی هزینه کتاب رو بپیچونی خیلی خوب میشه

7. Top | #607
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هزینه کتابش رو هم یپیچونم بازم سه‌برابر گزینه‌دو هزینه داره
      ولی چون تعداد آزمونای قلمچی بیشتره به احتمال زیاد قلمچی برم
      ممنون بابت راهنمایی

8. Top | #608
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      صد در صد گزینه دو، قلمچی فقط جامعه آماری بالایی داره وگرنه از همه نظر گزینه دو بهتره چه از نظر کیفیت سوالا و تطابقش با کنکور، چه هزینه اش چه حواشی اش که خیلیی کمتره استرسشم خیلی کمه، چون فاصله آزموناش ۳ هفته اس زمان کافی برا مطالعه رو هم دارین، تازه به نظرم اینکه جامعه آماری اونجور بالایی به اندازه قلمچی نداره هم یه حسن خیلی بزرگه چون استرس کمتری به آدم وارد میشه، قلمچی که بری باید برا سوالاش بخونی ینی کتابای خودشو بخونی که ترازت بره بالا و این باعث میشه از مسیر اصلی که کنکوره دور بشیم درحالی که گزینه دو اصلا اینطور نیست و الکی کتابا و کلاساشونو به خوردتون نمیدن و اون رقابت ناسالم و مخرب رو هم نداره بلکه شما رو با خودتون میسنجه ولاغیر

9. Top | #609
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داشتم نظر دوستان رو میخوندم یه نکته ای رو بگم. خیلی ها گفته بودین قلمچی شرکت کنیم و سوالای گزینه ۲ رو بگیریم بزنیم ولی به نظرم برعکس این باشه خیلی بهتره اولا گزینه ۲ استفاده از سوالاش بدون شرکت در آزمون رو قانونا ممنون و شرعا حرام دونسته که به نظرم بد نیست به این موضوع توجه داشته باشیم، ثانیا قلمچی وقف عام هست و سوالاش رو حتی گاها در خود سایت بدون ثبت نام میتونین دریافت کنین و مشکلی بابت استفاده وجود نداره، و در نهایت به نظرم هرچه قدر از حواشی (مثل مقایسه شدید و فشار ناشی از این موضوع) دورتر باشیم و روی درس تمرکز کنیم بهتره که در این صورت گزینه دو مناسب تره

10. Top | #610
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FatemehS نمایش پست ها
      داشتم نظر دوستان رو میخوندم یه نکته ای رو بگم. خیلی ها گفته بودین قلمچی شرکت کنیم و سوالای گزینه ۲ رو بگیریم بزنیم ولی به نظرم برعکس این باشه خیلی بهتره اولا گزینه ۲ استفاده از سوالاش بدون شرکت در آزمون رو قانونا ممنون و شرعا حرام دونسته که به نظرم بد نیست به این موضوع توجه داشته باشیم، ثانیا قلمچی وقف عام هست و سوالاش رو حتی گاها در خود سایت بدون ثبت نام میتونین دریافت کنین و مشکلی بابت استفاده وجود نداره، و در نهایت به نظرم هرچه قدر از حواشی (مثل مقایسه شدید و فشار ناشی از این موضوع) دورتر باشیم و روی درس تمرکز کنیم بهتره که در این صورت گزینه دو مناسب تره
      دوست عزیز آخرین کاری که باید بکنید مقایسه 50 سال آینده تون و حرام یا شرعی بودن استفاده از برگه های چاپی 2 میلیون تومنیه !

11. Top | #611
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      من یه مقاله مفصل درباره قلمچی دارم که اگه دوست داشتید میتونید تو وبسایتم بخونید، لینکشو میذارم

https://asadiacademy.com/ثبت-نام-قلمچی/
      ویرایش توسط دکتر اسدی : 05 تیر 1399 در ساعت 15:55

12. Top | #612
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر اسدی نمایش پست ها
      من یه مقاله مفصل درباره قلمچی دارم که اگه دوست داشتید میتونید تو وبسایتم بخونید، لینکشو میذارم

https://asadiacademy.com/%d8%ab%d8%a...5%da%86%db%8c/
      باز نمیشه

13. Top | #613
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      دوست عزیز آخرین کاری که باید بکنید مقایسه 50 سال آینده تون و حرام یا شرعی بودن استفاده از برگه های چاپی 2 میلیون تومنیه !
      متوجه منظورتون نشدم

14. Top | #614
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

باز نمیشه
      ببینید درست شد؟

15. Top | #615
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر اسدی نمایش پست ها
      ببینید درست شد؟
      دوباره زدم باز نمیشه

صفحه 41 از 41 نخستنخست ... 314041

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیلم، فیزیک، فروش، فصل، قلم، قلمچی، كنكور، مفید، منابع کنکور، مهم، مهندسی، مهندسی صنایع، مهر، موندم، موبایل، میخوام، میخواستم، ماه، مختلف، مرور، مشکل، مشاوره، مصاحبه، مطالعه، مطرح، چه، چهارم، چون، نوروز، نوع، چی، چیکار، نتيجه، ندارن، نداره، نرم افزار، چشم، نظر سنجی، نظرتونو، هفته، همیشه، همان، همایش، هندسه، های، هدف، یک، یک ماه، یا، یعنی، ژنتیک، کمک، کمک درسی، کمکم، کنم، کنین، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور آزمایشی، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکورو، کنکوری، که، کامل، کانون، کارنامه، کارنامه ها، کارشناسی ارشد، کتاب، کتابهای، کتاباش، کدوم، کردن، گوگل، گاج، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، گسسته، پیش، پزشکی، ؟؟، آموز، آموزان، آزمون گزینه۲، آزمون آنلاین، آزمایشی، امکان، امار، امتحان، امسال، انتخاب رشته، اول، اینه، اینترنت، ادبیات، ادغام، از، ازمون، اساتید، اصلا، اعداد، به، بهتره، بهترین، بود، بین، با، باید، ببخشید، بدون، بدونم، برم، برنامه، برنامه ریزی، برای، بزنم، بعد، تمام، تنهایی، تا، تاثیر، تجربی، تخمین، تخمین رتبه، تست، تغییر رشته، جمع بندی، جالب، جدید، جزوه، حمایت، حسابان، حضوری، خلاصه، خوانی، خوب، خودم، خیلی سبز، خرید کتاب، دو، دوم، دوره، دوره دروس، دی، دی وی دی های آموزشی، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، داده، داره، داشتم، داشتی، دبیرستان، در، دروس، درس، درست، دست، رو، روغن، ریاضی، ریاضیات، ریزی، راهنمایی، رایگان، رتیه، رتبه، رتبه کنکور، رشته، رشته تجربی، زمین، زمین شناسی، زيست، زیست، زیست شناسی، زبان فارسی، سنجش، سوم، سوال، سوالی، سوالات کنکور، سراسری، سردرگمی، شناسی، شهرستان، شود، شیمی، شده، شرکت، طراحی، عالی، عربی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن