خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما کدوم رو میپسندید و کدوم شرایط بهتری دارد؟

رأی دهندگان
    596. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گزینه2

248 41.61%
    • قلم چی

348 58.39%
    صفحه 3 از 41 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 615
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      ببینین..من خودم چند سال پیش که کنکور دادم کلی دنبال این چیز ها رفتم...از نظر جامعه آماری قلم چی از همه اینها بهتره.ولی از لحاظ کیفیت سوال ها..استاندارد بودن سوال ها گزینه دو یه سر و گردن بالاتره.سوال های قلم چی اکثرا راحت..تکراری از کتاب ها و چند تا از آزمون قبل و دو سه تا از دفتر چش و اینا هستش و از نظر استاندارد بودن از گاج و گزینه دو پایین تره.یه بدی گزینه دو که بهش ضریه می زنه جامعه آماری پایینش هست. که باعث عقب افتادن داوطلب میشه. مثلا نگاه کنین..شما امتحان دادین تو گزینه دو و اومد گفت ترازتون شده فلان ( تراز گزینه دو با تراز کانون فرق داره به کل )..و میاد بهتون میگه اگه این درصد ها رو تو کنکور 92 می زدین رتبتون میشد فلان..شما با خودتون میگین خب من با این درصد ها میشم 1500 پس یه کم خواه ناخواه از تلاشتون کم میشه.ولی اگه جامعه آماری بالا باشه شما می فهمین که تو اون بازه ای که هستین عقب تر از بقیه هستین یا نه.مثلا درصد هاتون میگه شما اگه تو کنکور این درصد ها رو می زدین می شدین 1000 ولی وقتی نگاه می کنین به رتبتون بین بقیه بچه ها که اون امتحان رو دادن می بینین شدین 1500..یعنی عقبین از بقیه..باید بخونین...
      حالا یه بدی که کانون داره اینه که سوال هاش هم سطحش نسبت به گزینه دو پایین تره هم غیر استاندارتره.شما تو گزینه دو یاد میگیرین سر جلسه کنکور با سوال های سخت..جدید..مفهومی و ترکیبی آشنا بشین و سر کنکور یهو کپ نکنین.ولی قلم چی بهتون اعتماد به نفس کاذب هم میده.شما رو غافلگیر نمی کنه سر آزموناش و .ممکنه یهو سر جلسه کنکور از سوالا غافلگیر بشین.
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا
      ویرایش توسط Alfredo : 23 شهریور 1392 در ساعت 19:15

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.A.P نمایش پست ها
      میش لطفا شمارشم بگین؟؟؟؟؟ رفتم توسایتش نتونستم پیدا کنم!!!!!!!!!1
      منم راجع به کتاب همین مشکلو داشتم.چون سال دومم بود کتابای تکراریو نمیخواستم!
      اگه اینترنتی ثبت نام کنید مشکلتون حل میشه
      چون من حتی با دفترمرکزی کانونم تماس گرفتم گفتن هر چی نمایندگیتون بگه همونه!
      در نهایت برای دیگران خاطره ای بیش نخواهیم بود
      سعی کنیم بهترین خاطره باشیم...

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یه نکته ی دیگه هم که خیلی مهمه اینه که میان کتابای خودشون رو به شما میدن، اینو دارم واسه کسایی که کتاب های کانون رو دارن میگم, مخصوصا آبی، بخش عمده ای از سوالات آزمونای قلمچی از کتابای خودشونه یا اینکه کاملا مشابهه، پس شمایی که تستایی کتابای کانون رو میزنی بعد میری آزمون خود کانون رو میدی، از حل کردنه سوالا ذوق نکن، درصدات کاذبه چون یه جورایی شما قبلا یه بخشی از سوالات رو داشتی!

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تمام اینایی که گفتین درسته همه قبول ولی برنامه گزینه 2 خیلی وحشتناکه!!!
      تابستون که شرکت کردم اصلا نتونستم با برنامش هماهنگ بشم ولی قلمچی برنامش عالیه!!!!!!!!!!!!!
      من هنوزم نمیدونم کدوم آزمون برم خیلی گیج شدم

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.A.P نمایش پست ها
      تمام اینایی که گفتین درسته همه قبول ولی برنامه گزینه 2 خیلی وحشتناکه!!!
      تابستون که شرکت کردم اصلا نتونستم با برنامش هماهنگ بشم ولی قلمچی برنامش عالیه!!!!!!!!!!!!!
      من هنوزم نمیدونم کدوم آزمون برم خیلی گیج شدم
      ببینید اینا هم مثل آدما هستن، هیچ آدمی کامل و بی نقص نیس

شما باید از خصوصیات اینا یه برآیند بگیرید و ببینید که برآیند کدوم بالاتره که مسلما گزینه2 بهتره

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      آقاجان اکثر نفرات برتر کنکور آزمون های قلمچی رو میدن و این رو هر سال میشه در عکس یادگاری موسسه قلمچی مشاهده کرد ... الان برید در سایت کانون در قسمت نفرات برتر هر آزمون آمار پارسال رو نگاه کنید و نفرات برتر آزمون های کانون در سال ۹۱ - ۹۲ رو با نفرات برتر کنکور ۹۲ مقایسه کنید خودش گویای همه چیزه ... در ضمن برنامه راهبردی کانون رو اگه دقیق اجرا کنید ۱۰۰ درصد در کنکور موفق خواهید شد ... تمام بستگان من که در این چند سال اخیر کنکوری بودن بلا استثنا در آزمونهای آزمونهای کانون شرکت میکردن و بلا استثنا هم رتبه های زیر ۳۰۰ آوردن در کنکور ... خود من هم از مهر در آزمون های کانون شرکت خواهم کرد و به شما هم همین توصیه رو میکنم .

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خـــــــــــب پس لازم شد یه داستانی رو براتون تعریف کنم:

برادر دوست من (کاشفی) چند ساله پیش انقدر کنکور رو خراب کرده بود که اصلا انتخاب رشته نکرد و موکول کرد به سال دیگه (به علت مشکل ریوی که داشت معاف بود) اما جالب اینجاس که رفت و دید که اسمشو قلمچی به عنوان رتبه 300 کنکور زده

بچه ها گول تبلیغاتو نخورید، رتبه خریدن خیلی کاره راحتیه، قبلا مثالشو واسه یه موسسه دیگه هم زده بودم (رتبه1 تجربی 90)، حواستونو جمع کنید

هرکی هرجا میخواد شرکت کنه، به من ربطی نداره، مگه من الان دارم از گزینه2 پورسانت میگیرم که بیام الکی تعریفشو بکنم؟!

حواستونو توی همه ی زمینه ها جمع کنید، موسسات کنکوری واسه خودشون مافیایی هستن

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      518790ae3f05f.jpg

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان من هم قلمچی رفته بودم و هم گزینه 2 (البته هیچ کدوم رو به طور کامل شرکت نکردم!)

نکاتی که متوجه شدم:

گزینه 2:

پون + :
      سوالات کیفیت بسیار عالی داره و میتونه به شما یاد بده هیچ چیزی رو دست کم نگیرید.
      جزوات و dvd های خوب که میتونه کمک کننده باشه (البته فکر کنم به خاطر بالا رفتن قیمت کاغذ جزوات رو فقط باید دانلود کرد)

پون - :

برنامه ی ریزیش شاید زیاد مناسب نباشه چون تو هر ازمون, همه ی درس های ازمون بعدی رو مرور نمیکنه! مثلا عربی رو شما این ازمون 1 تا 4 و ازمون بعدی 5 تا 8 رو تو بودجه بندی دارید
      البته فقط دروس پایه اینطوره و دروس پیش رو تو ازمون بعدی مرور میکنید
      مثلا ازمون یک فصل یک پیش و ازمون 2 فصل یک و قسمتی از فصل 2
      در کل من برنامه گزینه 2 رو تو دروس پیش قبول دارم اما تو دروس پایه خیر!
      چون اصلا پایه رو مرور نمیکنید تا بعد از عید!
      البته این موضوع رو باید در نظر گرفت که ازمون های گزینه تو در طول سال کلا 12 تا بیشتر نیست و شاید یکی از دلایلش همین باشه. تقریبا همه هر 3 هفته یکباره
      یکی دیگه از پون های - گزینه 2 شاید جامعه اماری باشه!

قلمچی:

پون + :
      برنامه ریزی خوب و مرور دروس پایه و پیش در طول سال
      البته اگر برنامه رو اجرا کنید میتونید موفق باشید وگرنه اگر هر ازمون رو نصفه بخونید میتونه مضر باشه و ببینید سال تموم شده و کلی درس نخونده دارید. اجرا کردن برنامه قلمچی تلاش و جدیت میخواد.

پون - :

سوالات سلیقه ای و 100 البته سوالات تکراری کتب قلمچی که در ازمون ها اورده میشه و باعث میشه رتبه های کسانی که از کتبش استفاده میکنن کاذب باشه .

انشاالله موفق باشید.
      این روز ها " ایران " رنج میبرد, از مردمی که فقر در بینشان بیداد میکند , فقر در انسانیت!
      م. امیرزاد
      ویرایش توسط mosen : 23 شهریور 1392 در ساعت 20:58

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehD نمایش پست ها

برادر دوست من (کاشفی) چند ساله پیش انقدر کنکور رو خراب کرده بود که اصلا انتخاب رشته نکرد و موکول کرد به سال دیگه (به علت مشکل ریوی که داشت معاف بود) اما جالب اینجاس که رفت و دید که اسمشو قلمچی به عنوان رتبه 300 کنکور زده

بچه ها گول تبلیغاتو نخورید، رتبه خریدن خیلی کاره راحتیه، قبلا مثالشو واسه یه موسسه دیگه هم زده بودم (رتبه1 تجربی 90)، حواستونو جمع کنید

هرکی هرجا میخواد شرکت کنه، به من ربطی نداره، مگه من الان دارم از گزینه2 پورسانت میگیرم که بیام الکی تعریفشو بکنم؟!

مهدی جان دقت نکردی من چی گفتم ... من میگم برین تو بخش نفرات برتر آزمونهای کانون در سال گذشته مثلا آزمون ۱۶ فروردین ۹۲ ... نفرات برترش رو مقایسه کنید با نفرات برتر کنکور حتی واسه محکم کاری مجله آزمون شماره ۱۳۳ رو که مربوط به همین آزمون میشه رو دانلود کنید و نفرات برترش رو مقایسه کنید به نفرات برتر کنکور دیگه علم غیب که نداشتن ۴ ماه قبل از کنکور برن نفرات برتر رو بخرن و اسم و عکسشون رو بزارن در سایت و مجله برادر ... من خودم سال ۸۴ بعد از عید رفتم کانون و فقط ۳ ماه درس خوندم و مهندسی صنایع باراجین قبول شدم ( فقط کنکور آزاد دادم ) و ترازم هم شد ۶۷۰۰ و همون سال اگه موقع ثبت نام تهران جنوب رو زده بودم واسه انتخاب اولم بازم قبول میشدم ... همون سال پسر داییم از اول سال دقیقا با برنامه کانون رفت جلو و رتبش ۲۸۰ شد تو سراسری ... حالا من بعد از ۸ سال دوباره تصمیم گرفتم که کنکور بدم واسه دندان پزشکی و کلی پرس و جو کردم و سایت کانون رو زیر و رو کردم که ببینم این رتبه های برتر رو واسه تبلیغات زده یا اینکه واقعا عضو کانون بودن و با شواهد غیر قابل کتمانی در این زمینه مواجه شدم که اکثریت مطلق رتبه های زیر ۱۰۰ تجربی حداقل ۱ ساله که عضو کانون بودن ... برای همین میگم اگه شکی در این موضوع دارید وقت بزارید و مجلات آزمون کانون رو که ماله آزمون های پارسالش هست رو دانلود کنید و اونجا نفرات برتر هر آزمون رو با نفرات برتر کنکور مقایسه کنید و نتیجه گیری کنید دیگه نمیشه که ۱سال قبل از کنکور فرضا پول داده باشن به آقای پویا براهیم باستانی که در اکثر آزمونهای کانون جزو ۳ نفر اول بودن و در نهایت هم نفر اول تجربی شدن ... من همه این کارهارو کردم و ۱۰۰ درصد مطمئن شدم که کانون بهترین گزینه برای من هست از مهر ماه .

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات

من هم نه نسبتی با کاظم قلمچی دارم و نه از این موسسه پورسانت میگیرم ... فقط و فقط از روی تحقیقات زیادی که کردم راجع به این ۲ تا موسسه دارم نظر میدم ... اینکه دوستان واسه موفقیت خودشون چه راهی رو انتخاب میکنن دیگه به خودشون بستگی داره .

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان من هم قلمچی رفته بودم و هم گزینه 2 (البته هیچ کدوم رو به طور کامل شرکت نکردم!)

نکاتی که متوجه شدم:

گزینه 2:

پون + :
      سوالات کیفیت بسیار عالی داره و میتونه به شما یاد بده هیچ چیزی رو دست کم نگیرید.
      جزوات و dvd های خوب که میتونه کمک کننده باشه (البته فکر کنم به خاطر بالا رفتن قیمت کاغذ جزوات رو فقط باید دانلود کرد)

پون - :

برنامه ی ریزیش شاید زیاد مناسب نباشه چون تو هر ازمون, همه ی درس های ازمون بعدی رو مرور نمیکنه! مثلا عربی رو شما این ازمون 1 تا 4 و ازمون بعدی 5 تا 8 رو تو بودجه بندی دارید
      البته فقط دروس پایه اینطوره و دروس پیش رو تو ازمون بعدی مرور میکنید
      مثلا ازمون یک فصل یک پیش و ازمون 2 فصل یک و قسمتی از فصل 2
      در کل من برنامه گزینه 2 رو تو دروس پیش قبول دارم اما تو دروس پایه خیر!
      چون اصلا پایه رو مرور نمیکنید تا بعد از عید!
      البته این موضوع رو باید در نظر گرفت که ازمون های گزینه تو در طول سال کلا 12 تا بیشتر نیست و شاید یکی از دلایلش همین باشه. تقریبا همه هر 3 هفته یکباره
      یکی دیگه از پون های - گزینه 2 شاید جامعه اماری باشه!

قلمچی:

پون + :
      برنامه ریزی خوب و مرور دروس پایه و پیش در طول سال
      البته اگر برنامه رو اجرا کنید میتونید موفق باشید وگرنه اگر هر ازمون رو نصفه بخونید میتونه مضر باشه و ببینید سال تموم شده و کلی درس نخونده دارید. اجرا کردن برنامه قلمچی تلاش و جدیت میخواد.

پون - :

سوالات سلیقه ای و 100 البته سوالات تکراری کتب قلمچی که در ازمون ها اورده میشه و باعث میشه رتبه های کسانی که از کتبش استفاده میکنن کاذب باشه .

یه موضوعی رو اضافه کنم:

اینکه چون نفرات برتر از بچه های قلمچی هستن دلیل نمیشه که به خاطر قلمچی برتر شدن چون یه ازمون به تنهایی نمیتونه باعث بشه که شما نفر برتر بشید (البته میتونه کمک کننده باشه)
      اونچیزی که برای موفقیت خیلی مهمه اینه: تلاش و پشتکار

البته شخصا هتوز تصمیم نگرفتم که اگر خواستم دوباره ازمون بدم کدوم ازمون رو شرکت کنم.

انشاالله موفق باشید.
      این روز ها " ایران " رنج میبرد, از مردمی که فقر در بینشان بیداد میکند , فقر در انسانیت!
      م. امیرزاد
      ویرایش توسط mosen : 23 شهریور 1392 در ساعت 21:07

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اینکه سوالاش از کتابای خودش هست رو که گفتم، یه مسئله ی خیلی خنده داره دیگه هم اینه که قلمچی برای مرور آزمون قبلیش بجای اینکه بیاد سوالات مشابه و جدید طرح کنه میاد عینا سوالات آزمون قبلی رو میاره و بچه ها هم میان میشینن گزینه های آزمون قبل رو حفظ میکنن، خب این خیلی مسخره س، سوالات هم که از روز قبل آزمون به راحتی خرید و فروش میشه!
      یعنی عملا سوالات و درصدا و کل آزمون شوته شوته
      ویرایش توسط MehD : 23 شهریور 1392 در ساعت 21:10

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینکه سوالاش از کتابای خودش هست رو که گفتم، یه مسئله ی خیلی خنده داره دیگه هم اینه که قلمچی برای مرور آزمون قبلیش بجای اینکه بیاد سوالات مشابه و جدید طرح کنه میاد عینا سوالات آزمون قبلی رو میاره و بچه ها هم میان میشینن گزینه های آزمون قبل رو حفظ میکنن، سوالات هم که از روز قبل آزمون به راحتی خرید و فروش میشه! یعنی عملا سوالات و درصدا و کل آزمون شوته شوته
      این قسمتی که سبز کردم:
      واقعا مسخرست!
      در کل :
      قلمچی: برنامه ریزی خوب + سوالات تکراری و غیر استاندارد
      گزینه 2 : سوالات بسیار خوب + برنامه مرور پایه ضعیف!

اما فکر کنم کل ازمون خیلی شوت نیست
      م. امیرزاد

صفحه 3 از 41 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیلم، فیزیک، فروش، فصل، قلم، قلمچی، كنكور، مفید، منابع کنکور، مهم، مهندسی، مهندسی صنایع، مهر، موندم، موبایل، میخوام، میخواستم، ماه، مختلف، مرور، مشکل، مشاوره، مصاحبه، مطالعه، مطرح، چه، چهارم، چون، نوروز، نوع، چی، چیکار، نتيجه، ندارن، نداره، نرم افزار، چشم، نظر سنجی، نظرتونو، هفته، همیشه، همان، همایش، هندسه، های، هدف، یک، یک ماه، یا، یعنی، ژنتیک، کمک، کمک درسی، کمکم، کنم، کنین، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور آزمایشی، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکورو، کنکوری، که، کامل، کانون، کارنامه، کارنامه ها، کارشناسی ارشد، کتاب، کتابهای، کتاباش، کدوم، کردن، گوگل، گاج، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، گسسته، پیش، پزشکی، ؟؟، آموز، آموزان، آزمون گزینه۲، آزمون آنلاین، آزمایشی، امکان، امار، امتحان، امسال، انتخاب رشته، اول، اینه، اینترنت، ادبیات، ادغام، از، ازمون، اساتید، اصلا، اعداد، به، بهتره، بهترین، بود، بین، با، باید، ببخشید، بدون، بدونم، برم، برنامه، برنامه ریزی، برای، بزنم، بعد، تمام، تنهایی، تا، تاثیر، تجربی، تخمین، تخمین رتبه، تست، تغییر رشته، جمع بندی، جالب، جدید، جزوه، حمایت، حسابان، حضوری، خلاصه، خوانی، خوب، خودم، خیلی سبز، خرید کتاب، دو، دوم، دوره، دوره دروس، دی، دی وی دی های آموزشی، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، داده، داره، داشتم، داشتی، دبیرستان، در، دروس، درس، درست، دست، رو، روغن، ریاضی، ریاضیات، ریزی، راهنمایی، رایگان، رتیه، رتبه، رتبه کنکور، رشته، رشته تجربی، زمین، زمین شناسی، زيست، زیست، زیست شناسی، زبان فارسی، سنجش، سوم، سوال، سوالی، سوالات کنکور، سراسری، سردرگمی، شناسی، شهرستان، شود، شیمی، شده، شرکت، طراحی، عالی، عربی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن