خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما کدوم رو میپسندید و کدوم شرایط بهتری دارد؟

رأی دهندگان
    596. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گزینه2

248 41.61%
    • قلم چی

348 58.39%
    صفحه 2 از 41 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 615
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آزمونو که نمیدونم اما درباره ی کتاب: گاج توبیشتر موارد بهتر از بقیه هست چون سوالای کنکورو آورده و درسنامه های خوبی داره و خیلی سبز معمولا سخت تره وبرای کسی مناسبه که به مباحث تسلط داشته باشه البته کتاب های نشر الگو(بخصوص برای مباحث ادبیات)رو نمیشه فراموش کرد و قلم چی اصلا خوب نیست

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl-ahmadi نمایش پست ها
      سلام بچه ها من قصد دارم واسه پیش دانشگاهی تو یکی از موسسه های قلم چی یا گزینه 2 شرکت کنم به نظرتون تو کدوم پیشرفت بیشتری حاصل میشه

در ضمن من دنبال منابع درسی میگردم که اون رو هم میخوام کتابا قلم چی رو بگیرم خوبن یا گاج بگیرم یا خیلی سبز ؟ لطفا کمک کنید
      من سال سوم گزینه2 و سال دوم و چهارم قلمچی بودم به نظرم چون امسال کنکوری هستید با توجه به جامعه ی آماری بالا و مطمئن قلمچی امسال قلمچی برید هرچند شاید از لحاظ قرابت سوالات به کنکور و کیفیت سوالات گزینه2 بهتر باشه ولی شما امسال نیاز به یک آزمون رقابتی دارید که جایگاه خودتونو بین بقیه رقباتون تو سراسر کشور بسنجید و قلمچی با جامعه آماری بالا این رقابت رو براتون به وجود میاره______برای کتاب ها هم با توجه به این که رشته انسانی هستید انتشارات گاج کتاب های با کیفیت تری برای بچه های انسانی منتشر کرده پس بهش اعتماد کنید____امیدوارم به چیزی که دوست دارید و حقتونه برسید____​موفق باشی

3. Top | #18
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم میخوام گزینه2 شرکت کنم ولی میگن سوالاش استاندارد نیست ...میگن گاج خوبه ولی تا حالا هرکدوم از دوستام رفتن چند تا آزمون دادن بعدش دیگه نمیرفتن ....حالا بنظر شما چه کار کنم؟؟

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیز
      گزینه از همه بهتره
      اما برا کسی که واقعا درس بخونه

واقعا ها البته یک مشاور خوب هم داشته باشه

مثل اقای نوید مقدم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گزینه 2 خیلی خـــوبه
      http://www.8pic.ir/images/43234048140810718855.jpg

چــ تقدیرے از ایـטּ بهتـــر کــاز عشــق تــو میمیرم ...

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها میشه یه جمع بندی کلی کنید پ بگید کدوم بهتره .
      من نظر خودم اینه که از پیش دانشگاهی برم این جور ازمون ها ولی تو خونه خودم خیلی تست میزنم .

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هزینه آزمونای قلمچی چقدره؟؟؟؟؟
      من امروز رفتم نمایندگی شهرمون گفتن باید پول آزمونای تابستونم بدی!گرفتن کتابا هم اجباریه!!!
      کلا میشه 610 تومن!!!!!!!!!!!!!!
      قیمتش وقعا اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه اينطوري گفتن به دفتر مركزي قلمچي در تهران زنگ بزن و گزارش بده تخلفشون رو. حق ندارن پول آزمون هاي تابستون رو ازت بگيرن

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen K نمایش پست ها
      اگه اينطوري گفتن به دفتر مركزي قلمچي در تهران زنگ بزن و گزارش بده تخلفشون رو. حق ندارن پول آزمون هاي تابستون رو ازت بگيرن
      میش لطفا شمارشم بگین؟؟؟؟؟ رفتم توسایتش نتونستم پیدا کنم!!!!!!!!!1

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen K نمایش پست ها
      این کتاباشون رو حتما باید بخری؟
      راستی کدوم کتابا هستند حالا؟

"حسِ بوسیدنت تو عاشورا !"

"میشه از پیله سَر در آوردُ با تو عشق بازی کرد تو هیجدهِ تیر !"

"امشب به تو رو کردم ای یار صدا مُرده!!"

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The Godfather نمایش پست ها
      این کتاباشون رو حتما باید بخری؟
      راستی کدوم کتابا هستند حالا؟
      کتابای آبی و زرد و زیست تصویری و از اینجور چیزا!!!!

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زنگ زدم نمایندگی گزینه دو تو تبریز..گفتن امسال بسته مسته نداریم فقط آزمون ...ولی به جاش میتونید از سایت دانلود کنید
      تو شهر شما هم همینطوره؟؟
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      زنگ زدم نمایندگی گزینه دو تو تبریز..گفتن امسال بسته مسته نداریم فقط آزمون ...ولی به جاش میتونید از سایت دانلود کنید
      تو شهر شما هم همینطوره؟؟
      رامین بسته دیگه چیه؟
      من اولین باری هست میخوام برم ثبت نام قلم چی
      مگه هر سال به جزء آزمونا چیکار کردند؟
      الان هم که ظاهرا میخوان پول کتابا رو هم بزارن رو دستمون!

"حسِ بوسیدنت تو عاشورا !"

"میشه از پیله سَر در آوردُ با تو عشق بازی کرد تو هیجدهِ تیر !"

"امشب به تو رو کردم ای یار صدا مُرده!!"

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان واسه ثبت نام قلمچی زنگ زدم به دوتا از شهرای همسایمون
      یکیشون گفت 465تومن
      یکیشون گفت 585تومن
      شهرمونم که گفت 610تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      چه سوءتفاوتی!!!!!!!!!!!!

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این قلمچی دیگه شورشو درآورده، من که دیگه مردم از بس گفتم گزینه2 ثبت نام کنید

گزینه 2 فقط از لحاظ جامعه آماری از قلمچی کم داره، تازه اونم فعلا وگرنه از همه لحاظ بهتره، سوالاش خیلی بهتر و جوندار تره، شباهت به کنکورش بیشتره، آره سطحش یکم بالائه ولی خب باید یه درجه بالاترو حل کنید که بعد بتونید سوالای کنکورو سر جلسه حل کنید دیگه، بسته هایی که بعد از هر آزمون میدن هم خیلی خوبه و توش هم دی وی دیه آموزش و هم پاسخ تشریحی آزمون رو داره که معلم میاد قشنگ واستون توضیح میده و نکات هر سوال رو میگه، این خیلی مهمه چون تحلیل آزمون از خود آزمون مهمتره ، کارنامه های خوبی هم بهتون ارائه میده، قیمتشم که خیلی از قلمچی کمتره

دیگه چی میخواین؟؟؟

صفحه 2 از 41 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیلم، فیزیک، فروش، فصل، قلم، قلمچی، كنكور، مفید، منابع کنکور، مهم، مهندسی، مهندسی صنایع، مهر، موندم، موبایل، میخوام، میخواستم، ماه، مختلف، مرور، مشکل، مشاوره، مصاحبه، مطالعه، مطرح، چه، چهارم، چون، نوروز، نوع، چی، چیکار، نتيجه، ندارن، نداره، نرم افزار، چشم، نظر سنجی، نظرتونو، هفته، همیشه، همان، همایش، هندسه، های، هدف، یک، یک ماه، یا، یعنی، ژنتیک، کمک، کمک درسی، کمکم، کنم، کنین، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور آزمایشی، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکورو، کنکوری، که، کامل، کانون، کارنامه، کارنامه ها، کارشناسی ارشد، کتاب، کتابهای، کتاباش، کدوم، کردن، گوگل، گاج، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، گسسته، پیش، پزشکی، ؟؟، آموز، آموزان، آزمون گزینه۲، آزمون آنلاین، آزمایشی، امکان، امار، امتحان، امسال، انتخاب رشته، اول، اینه، اینترنت، ادبیات، ادغام، از، ازمون، اساتید، اصلا، اعداد، به، بهتره، بهترین، بود، بین، با، باید، ببخشید، بدون، بدونم، برم، برنامه، برنامه ریزی، برای، بزنم، بعد، تمام، تنهایی، تا، تاثیر، تجربی، تخمین، تخمین رتبه، تست، تغییر رشته، جمع بندی، جالب، جدید، جزوه، حمایت، حسابان، حضوری، خلاصه، خوانی، خوب، خودم، خیلی سبز، خرید کتاب، دو، دوم، دوره، دوره دروس، دی، دی وی دی های آموزشی، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، داده، داره، داشتم، داشتی، دبیرستان، در، دروس، درس، درست، دست، رو، روغن، ریاضی، ریاضیات، ریزی، راهنمایی، رایگان، رتیه، رتبه، رتبه کنکور، رشته، رشته تجربی، زمین، زمین شناسی، زيست، زیست، زیست شناسی، زبان فارسی، سنجش، سوم، سوال، سوالی، سوالات کنکور، سراسری، سردرگمی، شناسی، شهرستان، شود، شیمی، شده، شرکت، طراحی، عالی، عربی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن