خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1

نمایش مشخصات

مشاوره غیر حضوری پوردستمالچی خوبه؟

باسلام من امسال پشت کنکوری ام ونیاز جدی به یک مشاور دارم ولی بین انتخابشون موندم لطفا کمکم کنید خودم بین اقای پوردستمالچی (همایش صفرشو گرفتم خوب بود ) و اقای دیبازرموندم لطفا راهنماییم کنید البته اینم بگم غیرحضوری میخوام بگیرم چون شهرستانم ممنون
      ویرایش توسط ابوالفضل کنکوری : 09 مرداد 1397 در ساعت 17:21

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من خودم هم همایش صفر جمعه ای پوردستمالچی رو‌رفتم
      هم قبلش دیبازر رو رفته بودم یک جلسه
      خودم بین این دوتا پوردستمالچی رو انتخاب کردم چون جلسه اول دیبازر از نظرم خوب نبود
      آما تو انجمن یه نفر بهم گفت پوردستمالچی خوب نیست

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      منم بین پوردستمالچی دیبازر علیپور موندم کدوم عالیه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :Abolfazl: نمایش پست ها
      آقا من شماره تلفن پور دستمالچی رو میخوام آیا کسی داره؟؟
      ۲۲۱۴۱۴۴۰
      ۲۶۷۶۱۶۶۵

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم هم مشاوره غیر حضوری اقای پور دستمالچی رو داشتم
      برای شما یه مشاور همراه انتخاب میکنن که 2 هفته 1 بار با هاشون جلسه تلفنی به مدت 1 ساعت دارین اگر هم مشکلی داشتین و وقت خواستین مشاور ارشد تو فاصله 2 هفته هم باهاتون تماس میگیره ....در مورد اقای پوردستمالچی هم اگر خواستین باهاشون مشاوره داشته باشین به صورت غیر حضوری وقت میدن و میتونین با هاشون ارتباط داشته باشین البته هزینش جداست......در مورد نیروهای همراه هم بگم که به نظر خودم خیلی خوب هستن و همیشه انرژی مثبت بهتون انتقال میکنن هر سوالی هم داشتین مطمئن باشین به بهترین نحو راهنمایی تون میکنن ..........کارگاه های مشاوره ای اقای پور دستمالچی هم در صورت برگزاری به صورت سی دی برای شما فرستاده میشه..........کلا به نظرم که خیلی خوب بود فقط باید وقت کافی داشته باشین تا به حرفاشون عمل کنین .........بازم هر سوالی داشتین درخدمتم.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ابوالفضل کنکوری نمایش پست ها
      دوستان گسی میدونه اقلام مشاوره ای اقای پور دستمالچی چیه واینکه جزوه اینا هم میده یانه؟
      ایشون 10-11 تا کارگاه های مشاوره ای دارن و اگر تهران باشین حضوری میرین و اگر نباشین که به صورت سی دی فرستاده میشه براتون و توی این کارگاه ها درباره نحوه درس خوندن و کلی مسائل مشاوره ای صحبت میکنن و همچنین ابزار لازم برای عمل کردن به حرفاشون رو هم در خدمتتون میزارن در مورد جزوه درسی من اطلاعی ندارم چون توی دوران نوروز و جمع بندی نشد که تو مرکز باشم به همین خاطر اگرم داده باشن من اطلاعی ندارم.

7. Top | #7

نمایش مشخصات
      ممنونم
      ویرایش توسط ابوالفضل کنکوری : 28 شهریور 1395 در ساعت 20:27

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شایلین نمایش پست ها
      من خودم هم مشاوره غیر حضوری اقای پور دستمالچی رو داشتم
      برای شما یه مشاور همراه انتخاب میکنن که 2 هفته 1 بار با هاشون جلسه تلفنی به مدت 1 ساعت دارین اگر هم مشکلی داشتین و وقت خواستین مشاور ارشد تو فاصله 2 هفته هم باهاتون تماس میگیره ....در مورد اقای پوردستمالچی هم اگر خواستین باهاشون مشاوره داشته باشین به صورت غیر حضوری وقت میدن و میتونین با هاشون ارتباط داشته باشین البته هزینش جداست......در مورد نیروهای همراه هم بگم که به نظر خودم خیلی خوب هستن و همیشه انرژی مثبت بهتون انتقال میکنن هر سوالی هم داشتین مطمئن باشین به بهترین نحو راهنمایی تون میکنن ..........کارگاه های مشاوره ای اقای پور دستمالچی هم در صورت برگزاری به صورت سی دی برای شما فرستاده میشه..........کلا به نظرم که خیلی خوب بود فقط باید وقت کافی داشته باشین تا به حرفاشون عمل کنین .........بازم هر سوالی داشتین درخدمتم.
      سلام خیلی ممنونم از کمکتون

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا ما که پارسال حضوریش رو داشتیم که ریده بود!!
      همش میومد چاخان میکرد
      کل پلنش اینه که فکر کن موفق میشی و یه فیلم راز برات میزاره the secret جو گیرت میکنه
      پلن بی اش هم وقتی که نتونستی با فکر کردن موفق بشی میگه این خواست خدا بوده و دلیل نداره که هرکس کنکور موفق بشه آدم پولدار و موفقی بشه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alir3zA نمایش پست ها
      والا ما که پارسال حضوریش رو داشتیم که ریده بود!!
      همش میومد چاخان میکرد
      کل پلنش اینه که فکر کن موفق میشی و یه فیلم راز برات میزاره the secret جو گیرت میکنه
      پلن بی اش هم وقتی که نتونستی با فکر کردن موفق بشی میگه این خواست خدا بوده و دلیل نداره که هرکس کنکور موفق بشه آدم پولدار و موفقی بشه
      واقعا؟!
      راسته میگن نظارتش روی دانش اموزاش اصلا خوب نیست؟!

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من حضوریش بودم ولی غیر حضودیش رو نمیدونم
      آره نظارتش اگه دروغ نگم روی ما که صفربود
      چرا؟
      چون به قول خودش 2000نفر شاگرد داره برای همین تمام جلساتش گروهی هست
      کلا چیز اشتباهی راجب کنکور بهتون نمیگه ولی اینکه انتظار داشته باشید شما رو درس خون کنه و موفقیتتون افزایش پیدا کنه نه نمیتونه چون موفقیتتون دست خودتونه فقط

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alir3zA نمایش پست ها
      من حضوریش بودم ولی غیر حضودیش رو نمیدونم
      آره نظارتش اگه دروغ نگم روی ما که صفربود
      چرا؟
      چون به قول خودش 2000نفر شاگرد داره برای همین تمام جلساتش گروهی هست
      کلا چیز اشتباهی راجب کنکور بهتون نمیگه ولی اینکه انتظار داشته باشید شما رو درس خون کنه و موفقیتتون افزایش پیدا کنه نه نمیتونه چون موفقیتتون دست خودتونه فقط
      منم تهرانم حضوریش رو میرم
      یه سوال اون چیزی که گفت توی دوماه اخر یه راه به ما یاد میده که روزانه سه ساعت بخوابیم واقعیه؟!
      نظارت مشاور همراهش هم خوب نیست؟!
      خیلی ممنونم از کمکتون

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من تو مدرسه تیزهوشان بودم برای ما جدا خودش میوند صحبت میکرد و ما ثبت نامی مرکزش نبودیم ولی تمام مطالبی که به ما میگفت همون هایی بود که تو مرکز میگفت واسه همین همراه نداشتیم
      روزانه 3 ساعت؟!
      میگم زیاد خالی میبنده همینه ویگه
      آره یک راه میگه .راهش اینه که باید از ریلکسیشن استفاده کنی یک هندزفری از صدای خودش بهت میده گوش میده تو اینترنت سرچ کن میاد
      ولی زیاد تاثیر نداره و به همه میگه حداقل 6 ساعت رو بخوابن

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ثبت نام کردی شما؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر کاری رو انجام بدید که به نظر خودتون درسته
      که سال دیگه نگید ای کاش میرفتم یا ای کاش نمیرفتم
      مطمئن تصمیم بگیرید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن