خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات

قرابت باید درس به درس خونده بشه یا کلی ؟

بنظرتون قرابت باید درس به درس خونده بشه یا کلی ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منکه واسه تمرین درس ب درس نمیخونم هرشب دو صفحه از نشر الگو رو کار میکنم ولی واسه آزمونا درس ب درس تست میزنم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      منم دارم ولی نمیشه تستاشو زد چون از درسای مختلفه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درسته ولی واسه تمرین عالیه..منم اوایل همینو میگفتم ولی از اول تابستون هر شب دو صفحشو کار میکنم واقعا پیشرفت کردم ..درک ادبیتو میبره بالا..دیگ تستای قرابت واست آب خوردن میشن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم از ادبیات جامع مهر و ماه بخونی پیشرفت می کنی البته ر روز نهایت 5 تا 7 صفحه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      مشاورم که میگه درس به درس جواب نمیده.درس به درس کدوم کتاب خوبه؟ میدونی؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohandes_Roxana نمایش پست ها
      درسته ولی واسه تمرین عالیه..منم اوایل همینو میگفتم ولی از اول تابستون هر شب دو صفحشو کار میکنم واقعا پیشرفت کردم ..درک ادبیتو میبره بالا..دیگ تستای قرابت واست آب خوردن میشن

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظرم هردو را باید کار کنی
      من شعر های درسا رو اول معنی می کردم بعد فهم شعر و آرایه بعد از رو گاج سبز 5 الی 10 تست میزدم
      بعد هر شب دو صفحه قرابت الگو کار می کردم

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      والا من خودم اوایل سال 3 (یعنی پارسال) همه معنی هارو از رو محوری روخوانی میکردم (البته اونوقتا بخاطر نهایی هم بود) بعدش از رو خیلی سبز درس به درس تست میزدم طبق برنامه قلمچی که حسابی حرفه ای شدم ، ولی قرابت یه چیزیه که باید یاد بگیری، حفظی نیست، وقتی هم که راه افتادی دیگه اصلا مهم نیست که شعر رو قبلا دیدی یا نه، درس به درس کار کنی یا کلی در هر حال میتونی همه رو بزنی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NMGTAV نمایش پست ها
      والا من خودم اوایل سال 3 (یعنی پارسال) همه معنی هارو از رو محوری روخوانی میکردم (البته اونوقتا بخاطر نهایی هم بود) بعدش از رو خیلی سبز درس به درس تست میزدم طبق برنامه قلمچی که حسابی حرفه ای شدم ، ولی قرابت یه چیزیه که باید یاد بگیری، حفظی نیست، وقتی هم که راه افتادی دیگه اصلا مهم نیست که شعر رو قبلا دیدی یا نه، درس به درس کار کنی یا کلی در هر حال میتونی همه رو بزنی
      سلام . شما سال پیش از روی ادبیات ۳ تست خیلی سبز می زدین ؟ و اگه آره درصداتون چه طور بود ؟ اصلا سوالاش درست و حسابی بودن ؟ خیلی زیاد نیستن ؟ وخت میشه ؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن