خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

ازدواج رامبد جوان در یونان

این خبرو از اینترنت گرفتم و راست و دروغش رو مطمئن نیستم:
      این گونه که کانال تلگرامی کافه سینما نوشته مراسم ازدواج رامبد جوان، مجری برنامه خندوانه و نگار جواهریان، بازیگر فیلم‌هایی چون طلا و مس و این جا بدون من، در کشور یونان برگزار شده است. چند سینماگر، از جمله حاضران در این مراسم بوده‌اند.

ویرایش توسط Uncertain : 27 شهریور 1395 در ساعت 20:00

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایشون ( خانم جواهریان ) زن چندم هستند /؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr.hossein99 نمایش پست ها
      ایشون ( خانم جواهریان ) زن چندم هستند /؟
      سومیه اولی ماندانا روحی بعدشم سحر دولتشاهی که من خیلی دوسش دارم و اخریم ایشون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.1997 نمایش پست ها
      سومیه اولی ماندانا روحی بعدشم سحر دولتشاهی که من خیلی دوسش دارم و اخریم ایشون
      میگم چرا رامید این همه شاده ...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      رامبد جوان با این زن گرفتنش داره از محصولات داخلی حمایت میکنه
      مبارکشون باشه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بابا ماشا الله به این روحیه
      ماشالله به این اراده

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      (هرچند خبر قدیمیه ولی...)دمش گرم ... حتی اگه اون دوتا قبلی رو طلاق نمیداد 1 دونه دیگه هم میتونست بگیره !

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تا 3 نشه بازی نشه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      (هرچند خبر قدیمیه ولی...)دمش گرم ... حتی اگه اون دوتا قبلی رو طلاق نمیداد 1 دونه دیگه هم میتونست بگیره !
      این خبر یعنی ازدواج رسمیشون مال امروزه قبلا فقط باهم رابطه داشتن و ازدواج نکرده بودن ............. دومین موردم بله متاسفانه اسلام برای مردا خیلی خوبه برعکس خانوما دستشونو کاملا باز گذاشته

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این خبر یعنی ازدواج رسمیشون مال امروزه قبلا فقط باهم رابطه داشتن و ازدواج نکرده بودن ............. دومین موردم بله متاسفانه اسلام برای مردا خیلی خوبه برعکس خانوما دستشونو کاملا باز گذاشته

1-این عکس به نظرتون مال چن سال پیشه ؟ اینم خبرش : تصاویر ازدواج های رامبد جوان با ماندانا روحی و سحر دولتشاهی و نگار جواهریان | اتاق خبر 24

2-اینجا جای بحث نیست ولی این قانون در اصل به نفع خانم هاست . دلیلش هم که واضحه به خاطر تعادل جمعیته... اینجا جاش نیست اگه خواستید تو پ.خ پیام بدید ک توضیح بدم ...

There is enough light
      for one who wants to see

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

1-این عکس به نظرتون مال چن سال پیشه ؟ اینم خبرش : تصاویر ازدواج های رامبد جوان با ماندانا روحی و سحر دولتشاهی و نگار جواهریان | اتاق خبر 24

2-اینجا جای بحث نیست ولی این قانون در اصل به نفع خانم هاست . دلیلش هم که واضحه به خاطر تعادل جمعیته... اینجا جاش نیست اگه خواستید تو پ.خ پیام بدید ک توضیح بدم ...
      از بحث کردن خوشم نمیاد.بخصوص تو این مورد.فقط میخوام بگم دیگه گوشم پر شده از بس که این توجیهات مزخرفو شنیدم که به نفع زنه.دیگه الرژی پیدا کردم به کلمه نفع!!!!
      غیر از چیزایی که تو اسلام گفته شده چیزایی هست که مربوط به عرف جامعه است.و متاسفانه هم شرع هم عرف به ضرر خانوماس
      و تو آهسته آهسته بلند میشوی
      و راه می افتی و می روی
      و در این راه رفتن دست و بالت بارها زخمی می شود
      اما آبدیده می شوی
      و می آموزی که از جاده های ناشناس نهراسی
      از مقصد بی انتها...از نرسیدن نهراسی
      و تنها بروی و بروی و بروی...

12. Top | #12
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      خب زندگی خصوصی مردم به من وشماها چه؟؟؟؟
      ازدواج کرده ک کرده طلاق داده ک داده اصن بازم ازدواج کنه بازم جداشه واقعا به ماچه؟؟!
      سر پیازیم یا تهش؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RainBow نمایش پست ها
      خب زندگی خصوصی مردم به من وشماها چه؟؟؟؟
      ازدواج کرده ک کرده طلاق داده ک داده اصن بازم ازدواج کنه بازم جداشه واقعا به ماچه؟؟!
      سر پیازیم یا تهش؟
      کسی نگفت به کسی ربطی داره صرفا خبر بود در ضمن این موضوع تو همه دنیا هست حتی تو هالیوود که خیلیا به تقلید از اونا ادعای روشنفکری میکنن به همه چیز سلبریتی هاشون کار دارن و حتی 100 برابر بدتر از ما و پاپاراتزی دارن و هزار جور جاسوس واسشون میزارن که از زندگیشون سر در بیارن شما هم اگه علاقه ای به اینجور مطالب ندارین و فکر میکنین ته و سر پیاز نیستین خب تو این تاپیک نیاین کسی که مجبورتون نکرده دوست عزیز سایر اخبار رو مطالعه بفرمایید....

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      [QU
      2-بله من مغزم پر ازین توجیه های غیر منطقیه که این کارا به نفع زنه باش دیه نصف به نفع زنه حجاب و سنگسار و صیغه و چن همسری و حضانت بچه و حق طلاق با مرد و همه اینا به نفع زنه و مردا بیچاره ها زیر اینهمه ظلم و فشار کمرشون خم میشه ههههه
      خوب که گفتم اینجا ادامه ندید ولی حالا که تمایل دارید به بحث کردن ...
      در مورد چند همسری : قبلا هم گفتم ... فرض کنید جامعه ای رو که تعداد مرد و زن توش برابره و همه مرد ها دقیقا با یک نفر همسن خودشون ازدواج کردن . یعنی هر مردی رو تو خیابون ببینید که سنش بالای 15 ساله متاهله . خب حالا وضعیت دخترهایی که سنشون بین 9 تا 15 ساله چی میشه ؟ نباید ازدواج کنن ؟ شما که به تک همسری اعتقاد داری به نظر شما اینها باید چیکار کنن ؟

البته این یه جامعه آرمانی بود . توی هر کشوری مردها با جوون تر از خودشون ازدواج میکنن .و توی همه کشور ها (فک کنم غیراز چین) تعداد مردها به خاطر مرگ و میر کمتره . در کنار اینها زنهایی که مطلقه هستن یا شوهرشون فوت کرده مجرد میمونن چون اکثر مرد ها دنبال دختری هستن که قبلا با کسی ازدواج نکرده باشه ...

گذشته از همه اینها اگه چند همسری به نفع زن ها نیست پس چرا باید زنی تن به ازدواج با یه مرد متاهل بده ؟؟؟

در مورد دیه هم چیزی که شمافک میکنید غلطه . اگه یه مرد و یه زن صدمه ای مشابه بهشون وارد بشه دیه هاشون مساویه . مثلا یه زن و یه مرد دستشون شکسته باشه دیه ای که حق هرکدومه مساویه ! اون چیزی که میگن برای زن نصف هست اینه که اگه دیه از یک سوم دیه کامل بیشتر شد به زن نصف مرد تعلق میگیره مثلا :
      فرض میکنیم دیه کامل 150 میلیون باشه .یک سومش میشه 50 میلیون . هرچیزی بیشتر از این برای زن نصف میشه که البته وظیفه دولته که پرداخت کنه (توی ایران بیمه پرداخت میکنه)
      یه زن مچ دستش شکسته---12 میلیون دیه
      یه مرد مچ دستش شکسته ---12 میلیون دیه

یه زن دستش قطع شده --- دیه 62.5 میلیون + 12.5 میلیون از طرف بیمه
      یه مرد دستش قطع شده --- دیه 75 میلیون

دلیل اینکه بیشتر از یک سومه دیه زن نصفه هم معلومه . مرد وظیفشه که کار کنه ولی برای زن الزامی وجود نداره . پس اگه یه مرد ناتوان بشه یه خانواده آسیب میبینه

صیغه هم همون شرایط ازدواج رو داره ولی مربوط به خانم هایی هست که طلاق گرفتن یا اینکه شوهرشون فوت کرده .در این صورت نیاز به اذن پدر ندارن ولی بقیه شرایطش مثل ازدواج دائم هست و هیچ فرقی نداره .

حق طلاق هم که قضیش روشنه . اگه قرار بود خانم ها حق طلاق داشته باشن که دیگه هیچی ...سر هر قضیه ای طلاق میگرفتن و قطعا خودشون ضرر میکردن ب دلایلی ک گفتم . در ضمن مانعی برای گرفتن حق طلاق ضمن عقد نیست ...

منظورتون از حضانت چیه ؟

در آخر خیلی خوشحال میشم در این مواردی که مطرح کردید قانون مد نظرتون که دوست داشتید در جامعه حاکم میبود رو توضیح بدید .

There is enough light
      for one who wants to see

ویرایش توسط 0M0HamMad0 : 27 شهریور 1395 در ساعت 21:58

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ی پیامم تو شبکه مجازی چرخید ک طلاق گر فتن

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن