خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام کتاب شیمی؟؟

رأی دهندگان
    266. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • شیمی(2)-مبتکران واجب

106 39.85%
    • شیمی(2)-الگو

61 22.93%
    • شیمی(2)(قوی)-مبتکران تکمیلی

26 9.77%
    • شیمی(3)-مبتکران

73 27.44%
    • شیمی(3)-خیلی سبز

93 34.96%
    • شیمی(3)-میکرو گاج

21 7.89%
    • شیمی(پیش)-مبتکران واجب

61 22.93%
    • شیمی(پیش)(قوی)-مبتکران پیشرفته

24 9.02%
    • شیمی(پیش)-خیلی سبز

102 38.35%
    • جمع بندی(قوی)-IQ گاج

62 23.31%
    • جمع بندی(قوی)-موج آزمون(پیش و پایه)

94 35.34%
    • جمع بندی(قوی)- فار (پیش و پایه)

43 16.17%
    • جامع:گاج

33 12.41%
    • جامع:مهرو ماه

15 5.64%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 3 از 14 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 197
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بزارید تو شیمی راهنمایی کنم.ببینید اگه شیمیتون ضعیف و متوسطه دوم و سوم و پیشو مبتکران واجب بگیرید واسه اموزش تست.در کنارش فار برای زمان دار زدن.وقتی اینا تمو م شد موج الگو
      .یا دو م الگو سوم و پیش خیلی سبز فار بعد موج ازمون الگو.اگه قوی هستید یا پشت کنکوری که پارسال خوب کار کرده خط ویژه و ایکیو ,و موج ازمون.واسه جمع بندیم ازمونای خیلی سبز.این روشه خوبیه

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      بزارید تو شیمی راهنمایی کنم.ببینید اگه شیمیتون ضعیف و متوسطه دوم و سوم و پیشو مبتکران واجب بگیرید واسه اموزش تست.در کنارش فار برای زمان دار زدن.وقتی اینا تمو م شد موج الگو
      .یا دو م الگو سوم و پیش خیلی سبز فار بعد موج ازمون الگو.اگه قوی هستید یا پشت کنکوری که پارسال خوب کار کرده خط ویژه و ایکیو ,و موج ازمون.واسه جمع بندیم ازمونای خیلی سبز.این روشه خوبیه
      ببخشید به نظرتون تعداد این منابع زیاد نیست چون هم وقت کمه هم این که درسای دیگه هم هستن که باید بخونن به خصوص اینکه کسایی که پشت کنکوری نیستن باید برن مدرسه و درسایی رو بخونن که تا حالا نخوندن و باید روی اونا هم به تسلط برسن؟؟

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آقا من سال میرم سال سوم ، در مورد سال دوم نظر میدم فقط ، بهترین کتاب بدون شک الگو بود ، دوستانی هم که متعصابه میگن مبتکران سخت در اشتباهند !!!!!!!!!!
      فقط مشکل اینه تعداد تستا زیاده خدایی ، من معمولا تستای کنکور ها رو میزنم که مثلا میشه 40 درصد !
      اما اینم بگم الگو برای کسایی که ضعیف بودن یا تنبل اصلا خوب نبود و تو همون کلاس ما اجبار بود همه الگو بگیریم ولی برای 80 درصد کابوس شده بود چون معلم از شبیه تستای سطح c , d رو تو امتحانا میداد و بچه ها کلافه شده بودن
      امسالم میرم سوم ، معلممون فکر کنم وکیل حاتمی (اسمشو نگاه ناموسا ، وکیل) ولی خب معلم فوق سطح بالایی ، ببینیم سال سوم چی میگه بهمون
      راستی یه جیزی من خودم جزوه معلم و الگو رو میخوندم و تو مسائل سوالای مفهومی مشکلی ندارم ولی این تابستون فهمیدم حتمااااااا باید یکبار کل کتابو بخونم چون مطالب حفظیش خیلی زیاده و ما هم حوصله خوندن از رو الگو رو نداریم برای همین ولش میکنیم

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب ، خوشبختانه جلد دوم IQ شیمی هم رسید

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      ببخشيد من كه شيمي 2 رو از روي مبتكران تموم كردم از مهر به بعد كه ازمونا شروع ميشه اين درس رو واسه ازمون از رو چه كتابي كار كنم؟ الگو بگيرم يا از روي iq يا فار بصورت جمع بندي كار كنم؟ مشكل زمان بندي هم تو شيمي دارم

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      خسته نباشی داداش میخوای شیمی مورتیمر و سولومان هم اضافه کن ضرر نداره. 1000 تا منبع گفتی اخه رفیق درسای دیگه هم هست والا من پارسال کنکور دادم الان شیمی رو 10 دور خوندم اما این منابع شما خیلی فضایی بود
      بازم شرمنده

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.j نمایش پست ها
      خسته نباشی داداش میخوای شیمی مورتیمر و سولومان هم اضافه کن ضرر نداره. 1000 تا منبع گفتی اخه رفیق درسای دیگه هم هست والا من پارسال کنکور دادم الان شیمی رو 10 دور خوندم اما این منابع شما خیلی فضایی بود
      بازم شرمنده
      کلا دوتا منبع گفتم دیگه.اگه متوسط یا ضعیفی مبتکران فارد دوس داسشتی الگو.قویم هستی خط ویژه ای کیو الگو

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آفرین . انتخاب منابع خیلی کار لذت بخشیه .تا خود کنکور درگیر منابع باشید ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      بدبختی اینجاست که طرف کلی وقت واسه این کار میزاره ولی آخرش 4 تا لانتوری میان **** براش دیکته میکنن!
      جامع گاج+فیل مبتکران

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      راست میگه دیگه بابا یکی رو انتخاب کنید برین بشینین بخونید ان چنان فرقی ندارن منابع بخدا .روزی هزارتاتاپیک کدوم بهتره کدوم قویتره هرکسم نظر خودشو اعمال میکنه اخرشم طرف میره سرخونه اول به هیچ نظری هم اهمیت نمیده خخخ

Sent from my K015 using Tapatalk
      ویرایش امضا (خلاف قوانین انجمن)

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ميلاد دلشاد نمایش پست ها
      سلام
      ببخشيد من كه شيمي 2 رو از روي مبتكران تموم كردم از مهر به بعد كه ازمونا شروع ميشه اين درس رو واسه ازمون از رو چه كتابي كار كنم؟ الگو بگيرم يا از روي iq يا فار بصورت جمع بندي كار كنم؟ مشكل زمان بندي هم تو شيمي دارم
      اقا يكي اين سوال ما رو جواب بده

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      چون از روی مبتکران خوندی ....دیگه لازم نیست وقت زیادی دوباره برای اموزش بزاری....باید بیشتر تست کار کنی....بین موج ازمون و فار هم فرق زیادی نیست....با هرکدوم بیشتر حال کردی اونو بگیر
      نقل قول نوشته اصلی توسط ميلاد دلشاد نمایش پست ها
      اقا يكي اين سوال ما رو جواب بده

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من میخوام کتاب شیمی گاج رو بخرم خودم الان مبتکران دارم ولی بیشتر میخوام رو تست تمرکز کنم تا درسنامه نمیخوام زیاد درسنامه کش دار باشه

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza626 نمایش پست ها
      سلام من میخوام کتاب شیمی گاج رو بخرم خودم الان مبتکران دارم ولی بیشتر میخوام رو تست تمرکز کنم تا درسنامه نمیخوام زیاد درسنامه کش دار باشه
      شیمی گاج نخری بهتره....یه نگا به شیمی iq بنداز...موج آزمون و فار هم خوبه.....با هرکدوم بیشتر حال کردی
      مرکز مشاوره رایگان کنکور دکتر علیرضا افشار : www.alirezael.ir

فیلم رایگان کلاس درس و کلاس کنکور دبیرستان دانشگاه شریف(طرح آلا):sanatisharif.ir

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      طبق آخرین اطلاعانی که دارم کتابای شیمی فار سخت ترین تستا رو دارن
      ولی برا کسی که متوسطه بنظرم درسنامه های خیلی سبز خوبه
      هم حجمش معقوله هم نکات رو پوشش داده

صفحه 3 از 14 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن