خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 50 از 50
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      از عصر نهم میزنم استارتشو
      میگم تو تبریز کودوم مدرسه ای؟

2. Top | #47
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadns نمایش پست ها
      میگم تو تبریز کودوم مدرسه ای؟
      من مدنی 1 هستم
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی انجمن خوبیه
      خیلی میتونه مفید باشه واسه دانش اموزا و دانشجوهای مختلف مخصوصا افرادی مثل من که به اون صورت دسترسی به مشاور ندارن
      اما نمیدونم چرا انقدر فعالیت کمه
      من هر موقع تاپیک زدم سوال پرسیدم نهایتا یک یا دو نفر جواب دادن
      یا خیلی وقتها بی جواب می مونه
      انجمن مدیر و ناظر و بازرس نداره؟ اگه نظارت بشه روی بخش های مختلف و تاپیکهاشون خیلی عالیه
      ویرایش توسط Elin : 01 مهر 1395 در ساعت 14:17

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر علی اسدی نمایش پست ها
      .:: به نام خدا ::.
      از خیلی وقت پیش ها میخواستم این مطلبو بنویسم ولی نمی شد نمی شد ولی دیگه الان یه چیز هایی رو دیدم که مجبورم شدم این مطلبو الان بزارم .

.:: لطفا با دقت کامل بخونین لطفا ::.
      خیلی خوشحال شدم وقتی میبینم این انجمن به جای خیلی خوبی رسیده که حتی اکثر بچه های کنکوری اینجارو میشناسین و حتی مولف های برتر کشور . ولی نمی دونم چرا وضع اینطور شده که انجمن مثل قدیما فازش فاز درسی نیست فازش شده بیشتر حاشیه ای
      خدا وکیلی تازه من امرزو دیدم جناب اقای حمیدرضا زارع مولف اصلی کتاب ای کیو اینجا عضون و هیچکس هم خبر نداره در حالی که میشه از ایشون به نحو ااحسن در انجمن استفاده کرد ولی متاسفانه جو جو کنکور نیست
      شما ببیند تو همین ماهای اخیر یاسین صادق بازرگانی از انجمن رفته گفت ادم اینجا ادمو معتاد میکنه فرشاد دهسرا اینجا بود تو ماز نفر 1 هست بعد اونم رفت. میدونید چرا ؟ چون جو درسی از انجمن رفته جوش الان خوب نیست
      بابا به خدا باید جو رو برگردونیم . قدیما تاپیک سوالات زیست و اینا همیشه فعال بود ولی الان از هر 10 روز یه بار تاپیک اپ میشه چرا اخه چرا اخه ؟؟نمی دونم میدونید یا نه ولی نفر 2 سال 93 هم اینجا عضو بود بااب باید از اینا استفاده کنیم

از مدیریت محترم خواهش میکنم یه شرایطی رو فراهم کنه که بتونیم از حضور اقای زارع اقای خادم در انجمن استفاده کنیم به خدا میشه وضع اجمن رو برگردوند یاسین و فرشاد و بچه های دیگه بیان من حتی خبر دارم سه چهار تا از تک رقمی های امسال اینجا بودن ولی خودشون رو معرفی نکردن
      به خاطر جو حاشیه ای و اینجور چیزا .
      ای کاش وضع خوب بشه . امیدوارم از حرفام ناراحت نشده باشیدداداش و ابجی ها گل من میخوام همه به موفقیت برسن مخلص همه شما هم هستم

اینم پروفایل اقای زارع :: http://forum.konkur.in/users/30256/

والا خیلی ها تو انجمن بودن از افشار و مشمولی و دیلجه و ... زیاد اومدن ولی همه پست هاشون در مورد محصولاتشون و خدماتشون بوده.
      اگه این آقا هم بیاد فروم مطمعنا جز معرفی آزمون های زیست باز و کتاب آی میو و ... هدف دیگه ای نداره.
      تجربه نشون داده چنین عزیزانی در فروم ها نمیتونن به بقیه کمکی بکنن.

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahyd نمایش پست ها
      یه سری به تاپیک سوالای احتمالی شیمی 96 استاد مومنیم بزنین . قبلنا سوال میذاشت ته تهش 2نفر جواب میدادن 2روز بعد خودش جواب میداد ، الانم یکی 2هفته ایه که کلا پست نمیذارن ، نا امید شدن کلا رفتن انگار این قضیه دقیقا واسه آقای نادریم اتفاق افتاد چند ماه قبل
      اینجور استاد ها انقدر وقت کم دارن و سرشون شلوغ هست که وقتشون رو الکی با مجانی کمک کردن در راه خدا تلف نکنن.
      اگه دیدین؛ شک کنین.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن