خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 50
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.j نمایش پست ها
      یه چیزی میگم به کسی بر نخوره این انجمن 90 درصدشون سیاهی لشکر کنکور هستن
      من یادمه پارسال یکی از بچه ها 4 صفحه با اقتدار از یه نکته ی کاملا اشتباه خودش دفاع کرد توی زیست اخرش زیست رو 20 زده بود
      به نظرم اگه واقعا دنباله جوابه سوالایه زیست هستین قسمت پاسخ ماز خیلی سطحش ازین جا بالاتره شاید 20 لول بالاتر
      ببخشید این قسمت پاسخ ماز رو پیدا نکردم
      اگه میشه لینکش رو بزارید

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      سلام خدمت همه‌ی دوستان و کنکوری‌های عزیز
      هدف اصلی عضویت من در این انجمن، کمک به دانش‌آموزان برای رسیدن به پاسخ پرسش‌های زیستی و مشاوره‌ای بوده که البته این امز تا امروز از طریق پیام‌های خصوصی که دانش‌آموزان می‌فرستادند انجام شده. میتونین تاپیکی برای بررسی سؤالات زیست‌شناسی ایجاد کنین و من تلاش می‌کنم تا حدی که مشغله‌ها اجازه بدن و در توانم باشه، به سؤالات پاسخ بدم
      موفق باشید

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      سلام خدمت همه‌ی دوستان و کنکوری‌های عزیز
      هدف اصلی عضویت من در این انجمن، کمک به دانش‌آموزان برای رسیدن به پاسخ پرسش‌های زیستی و مشاوره‌ای بوده که البته این امز تا امروز از طریق پیام‌های خصوصی که دانش‌آموزان می‌فرستادند انجام شده. میتونین تاپیکی برای بررسی سؤالات زیست‌شناسی ایجاد کنین و من تلاش می‌کنم تا حدی که مشغله‌ها اجازه بدن و در توانم باشه، به سؤالات پاسخ بدم
      موفق باشید
      آقای زارع این تاپیک مدت هاست که وجود داره .
      ایشالله با حظور شما جمع بیشتری از دوستان در این تاپیک فعالیت کنند .
      http://forum.konkur.in/thread2330.html

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      آقای زارع این تاپیک مدت هاست که وجود داره .
      ایشالله با حظور شما جمع بیشتری از دوستان در این تاپیک فعالیت کنند .
      http://forum.konkur.in/thread2330.html
      سلام
      تاپیکی که بهش اشاره کردین نظم زیادی نداره و فکر نمی‌کنم زیاد بازده داشته باشه

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      حقیقت محض....
      منم اوایل خواستم کنار بزارم اینجا رو ولی واقعن تاپیکایی با تاریخ سال 94 و 93 هستن که خیلی مفیده فایده واقع میشن.
      اینکار همت میخواد.
      متاسفانه تاپیکای غیر درسی پره از کسایی ک کنکور و دادن یا پشت کنکورند
      که البته بعضا خود کنکوری ها هم (حتی خود من)جذب این تاپیکها میشیم.
      خودم قبلا یه تلنگر زدم اما مورد حمله ی دوستان حاشیه ساز قرار گرفتم و بعدا هم سوء تفاهم شد با بعضی از دوستان.
      ب خاطر این حاشیه ها آدم نمیتونه هیچ کاری کنه...
      اگه میشد تاپیکهای غیر درسی رو بکل جدا کرد از انجمن خیلی عالی میشد
      من کنکوری به خاطر درس همه چیمو تعطیل کردم
      و هیچ تفریحی ندارم اما به هوای درس میام فروم و سرم گرم چیزهای متفرقه میشه
      و خودمم یادم میره چ وقتی رو اینجا سوزوندم.
      ممنون از استارتر

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      سلام
      تاپیکی که بهش اشاره کردین نظم زیادی نداره و فکر نمی‌کنم زیاد بازده داشته باشه
      متاسفانه تنها تاپیکی که فعالیتی بصورت پرسش و پاسخ در انجمن وجود داره همین تاپیک هست .
      خود شما اگه تمایل دارید یه تاپیک در بخش زیست ایجاد کنید . من و دوستانم که مسئولین بخش زیست هستند ایشالله بطور جد همکاری میکنیم .

@hamed70t
      @ParsaYousefi

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      امیدوارم باعث ازردگی خاطر دوستان نشم به خدا دوست دارم همه به هدفشون برسن ولی ... راستی خواهش می کنم کسی تشکر واسه پست اولم نزاره هر کی هم زده برداره . به خدا منظورم از این پستا به خاطر امتیاز و تشکر نیست
      و خدایی که در این نزدیکی ...

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر علی اسدی نمایش پست ها
      امیدوارم باعث ازردگی خاطر دوستان نشم به خدا دوست دارم همه به هدفشون برسن ولی ... راستی خواهش می کنم کسی تشکر واسه پست اولم نزاره هر کی هم زده برداره . به خدا منظورم از این پستا به خاطر امتیاز و تشکر نیست

تشکر ما نشونه ی هم جهت بودن خط فکریمونه.
      اتفاقا خیلی به جا و خوب بود.
      وقتش بود ک تلنگر زده بشه.
      اما دوستان ما هنوز هم تو تاپیکهای غیر درسی فعالن .
      همین الان کلی کاربر آنلاین در گپ خونه ی کنکوری ها حضور داره.
      چت باکسه

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اولش واقعا کسی برای چت نمیاد انجمن اما کم کم به سمت موضوعات دیگه کشیده میشن
      شاید پیشنهادی که مطرح شد برای جدا کردن بخش درسی و غیر درسی هم خیلی خوب باشه!
      الآن زیر گروه ها در انجمن جدا هست ، به صورت آخرین ارسالات درسی - دانش آموزی - دانشجویی - تفریحی
      من پیشنهاد میکنم بخش ها به این صورت تغییر کنه پرسش پاسخ درسی - منابع درسی - دانشجویی
      بخش تفریحی هم نمیگم حذف بشه چون ممکنه دوستان اعتراض کنن اما نباید اینقدر توی دید باشه! خواهشا کسی نیاد به من بگه خب تو نرو بخش تفریحی!! چون من کاری به این بخش ندارم اما به نظرم از دید خارج کردن این بخش به هدایت کنکوری ها به سمت درس کمک میکنه این صرفا یه پیشنهاده و نمیخوام نظرمو تحمیل کنم
      برای هر درس هم در بخش پرسش و پاسخ یه تاپیک ایجاد بشه تا دوستان سوال بپرسن و متخصصین عزیز پاسخ بدن!
      من همینقدر به مغزم میرسه تا نظر دوستان چی باشه

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ببینید دوستان دلیل افت انجمن پر واضحه...الان فصلی هستش که اکثر بچه ها یا کنکور دادن و در حال استراحت هستن(یا بعصا کم کم دارن شروع میکنن) بنابراین امار انجمن توی این فصل نسبت به فصول دیگه کاهش قابل ملاحظه ای پیدا کرده...از یه طرف دیگه اکثر اعضا تازه وارد هستن و با قوانین انجمن آشنا نیستن به طور مثال بنده به شخصه وقتی که عضو شدم تقریبا میشه گفت بهترین اسپمر انجمن بودم و اصلا نمیدونستم چرا انقد با اسپم مخالفت میشه...از یه طرف دیگه تعداد داوطلب هایی که قادر به پاسخ گویی سوالات درسی باشند بسیار کمه دلیلش هم مشخصه اگه 30 هزار نفر رشته تجربی رو دانش آموزانی با سطح علمی بالا تشکیل بدن از هر بیست نفر یک نفر قادر به پاسخ گویی سوالات علمی سایر دوستان هستش علاوه بر این موارد در این تایم از زمان اکثر پست های انجمن به انتخاب منابع ختم میشه که به خودیه خود یه جور اسپم محسوب میشه چون قبلا کاربر های دیگه ای در مورد منابع مفید اون درس سوال پرسیدن و جوابشونو گرفتن پس با یه سرچ میشه به جواب رسید ولی خب کمی هم باید به بچه های حق داد چون اون منبع قراره برای کنکور استفاده بشه,کنکوری که دوازده سال براش درس میخونیم...پس در این مورد نمیشه خرده گرفت از طرفی شوقو زوق انتخاب منابع...انگیزه وصف ناشدنی ابتدای کار...
      به نظر من به مرور انجمن از این وضع خارج میشه.
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ....
      ویرایش توسط magicboy : 29 شهریور 1395 در ساعت 08:25

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ........
      ویرایش توسط magicboy : 29 شهریور 1395 در ساعت 08:25

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حالا تا دیروز داشتم اسپم میدادما چ یهو آدم شدم

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      up

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چرا؟
      بنظر من مهم ترینش"مدیران بی کفایت"هست!

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن