خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      بهترین راه رو بهت نشون میدم.
      شما برو پزشکی سراسری بخون. در کنارش میتونی همزمان تو پیام نور لیسانس ریاضی بخونی.
      تا علوم پایه پزشکی رو تموم کنی. لیسانس ریاضی رو هم گرفتی البته با تطبیق واحد.
      خواستی قوانینش رو بهت میگم.
      کی گفته میشه در کنار سراسری پیام نور خوند؟ شرایطش در هیچ آئین نامه ای نیست و اگه باشه هم با معافیت تحصیلی نمیشه. شما منبعی دارین دقیق توضیح داده باشه؟ (منبع به روز و معتبر)
      درضمن اگه من پزشکی رو شروع کنم دیگه ممکن نیست برای ریاضی وقت داشته باشم. هرچیزی رو شروع کنم دیگه تا آخر عمرم وقتم رو فقط برای همون میزارم. پزشکی هم انقدر سنگین هست که نشه در کنارش رشته دیگه خوند اونم ریاضی

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      داداش علاقه که بعدا نون و آب نمیشه واست
      پنج سال دیگه ازدواج کردی میخوای مدرکتو دکور کنی بذاری جلوتون؟
      بری پزشکی خیلی بهتره
      شاید بعدا بهش علاقه مند شدی
      من داییم مهندس برقه و به زودی فوقش رو هم میگیره اما بازار کارش خرابه
      کاریم باشه پارتی و جانباز بودن میخواد
      وقتی وضعیت رشته تاپ این باشه دیگه وای به حال بقیش
      شما پشکی بخون درسته در کنارش نمیتونی ریاضی بخونی اما اگه بعد پزشک عمومی شدنت بازم بهش علاقه داشته باشی میتونی دنبالش کنی اونم نه بصورت دانشگاهی
      یکم فکر کن بعدا اگه رشته مورد علاقتو خوندی تموم شد کار نباشه کلی فشار و غر زدن خانواده و خونه نشینی و بازم کنکور دادن خودکار از ریاضی بدت میاد
      اول بذار یه شغل ثابت درست و حسابی گیرت بیاد بعد برو سراغ علاقت

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Byt. نمایش پست ها
      وقتی متنت رو خوندم ناخودآگاه یه دیالوگی اومد تو ذهنم:

حالا شما
      ببین گفتی که به فلان مبحث علاقه داری خب برو اونو خودت خودآموز برای دل خودت بخون!همین
      دارو به نسبت مباحث زیادی از ریاضی داره میتونی بری دارو بخونی!حالا نمیدونم زدی تو انتخابات یانه ولی دقیق نمیدونم میگن میشه یه کارایی کرد در این مورد با یه شرایطی
      پیشنهاد من اینه که دارو یا هر رشته که خودت میخوای تو این شاخه(مهم اینه مه از نتیجت استفاده کنی!درست نیست که پای مال بشه بهمین راحتی!!)رو میزنی و میری.در کنارش اونارو هم میخونی...
      یه ترم رو برو حداقل!اگه خوشت اومد که ادامه میدی اگه نتونستی کنار بیای انصراف میدی و بهمن میری آزاد...
      دارو اصلا ریاضی نداره رشته های فنی تا حدودی مباحث علمی ریاضی رو دارن فقط. اون چیزایی که توی داروسازی هست کاربرد های مختصری از ریاضی هستن و زیاد هم از ریاضی دبیرستان پیشرفته تر نیستن. علاقه من به ریاضی در حد تمرین حل کردن و مساله به جواب رسوندن با فرمول نیست، بلکه به مباحث عمیق و بنیادی ریاضیات مثل نظریه های اعداد و منطق گزاره ها و ... علاقه دارم که حتی در رشته های فنی و ریاضی مهندسی و ... هم مططرح نشدن مختص ریاضی محض هستن.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خان شما سربازی رفتی یا نه؟

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه عزیزم نرفتم.

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خان بزرگوار

باید اول ازهمه باخودتون روراست باشین همه آدم ها پول ودوست دارن ولی هرکسی یک سبک زندگی مالی داره ویک سقف پول توزندگی آیندشو ایده آل میدونه بایداون سقف وبرای

خودتون تعیین کنین ,اگر خودتون روتصورکنین که دکترای ریاضی دارین وحال خوبی ازاین تصور ووضع مالی زندگی آیندتون داشته باشین ریاضی بخونین ولی نه هردانشگاهی, واین واقعیتم

قبول کنین که امکان خوندن ریاضی کناره پزشکی ممکن نیست چون خوده پزشکی پروسه زمان بری هست وریاضی نیازبه ادامه تحصیل تودانشگاه داره مثل هنرنیست خارج از دانشگاه

بشه یادگرفت وکناره درس ادامه داد.

اگرفکرمیکنین ریاضی نخوندن یک عمرحسرت داره ونمیشه تاآخر عمرفراموشش کرد پس بهتره راهی وبرین که حسرت نداشته باشه.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این تاپیکا بیشتر جنبه ی شعاری داره مگرنه هیچ کی حاضر نیست قید پزشکی رو بزنه بره رشته های هنری و علوم پایه و...
      همین انجمن داشتیم کسی که علاقش زده بود هوافضا یهو از پزشکی سر در اورد
      رتبه تک رقمی ریاضی هم بعد 3 سال فهمیده علاقش به پزشکی بوده

همچین چیزی در ایران محاله

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      سلام. من احتمالا پزشکی شهرستان سراسری روزانه میارم. علاقه زیادی به پزشکی ندارم با توجه به سنم. انتخاب خودم هم دامپزشکی بود به اصرار خواهرم و دوستانم پزشکی رو وارد کردم. دو ماهی میشه شدیدا عاشق ریاضی شدم. نه درس ریاضی و تدریسش بلکه خود علم ریاضی. دارم کتاب های دانشگاهی رو میخونم مبانی ریاضیات و منطق ریاضی و نظریه اعداد و ریاضی عمومی رو خوندم و به زودی سراغ توپولوژی میرم. واقعا عاشق ریاضی شدم..

خلاصه الان یه دلم میگه برم دانشگاه آزاد رشته ریاضی مخض بدون کنکور ثبت نام کنم و قید پزشکی رو بزنم. شهریش هم 600-700 تومن بیشتر درنمیاد (پس از تطبیق واحدهای لیسانسم) از خانواده و اطرافیان هم کسی اطلاع نداره.
      یه دلم هم میگه همون پزشکی رو بخونم و در موازاتش کتاب های ریاضی دانشگاهی رو مطالعه کنم و در آینده اگه تونستم PhD ریاضی اقدام کنم. البته در این صورت با توجه به میزان و سنگینی دروس پزشکی احتمالا ریاضی رو کنار خواهم گذاشت و تنها چیزی که میتونه روحیه علم طلبی منو راضی کنه از دست خواهم داد.

نظر شما چیه ؟
      پزشکی رو ادامه بده در کنارشم ریاضی رو بخون
      یکی از دوستای منم همین شرایط رو داره
      تو اوقات فراغتش مسئله هندسه حل میکنه

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خان چی قبول شدی؟ کجا/
      بر می خیزم!

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      خان چی قبول شدی؟ کجا/
      پزشکی اردبیل قبول شد

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.MAM نمایش پست ها
      پزشکی اردبیل قبول شد
      چند سال کنکور داد؟؟این علوم ریاضی همش سرکاری بود؟؟
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن