خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مشکل از شما نیست مشکل از سیستم آموزشی و سیستم اقتصادی کشوره که ملت نمی دونن چی کار کنند دنبال چی برند.از هر 10 تا داوطلب تجربی 1 دونش شاید به زور یه نیم چه علاقه ای داره ولی 9 تای دیگه یا به خاطر پوله یا اصلا نمیدونن به خاطر چیه.من خودم ریاضی امیر کبیر خوندم.خیلی به ریاضی علاقه داشتم و به خاطر همین قید رشته های مهندسی رو زدم و رفتم دنبال علاقم ولی وسطاش فهمیدم من نه آدم ریاضیم نه آدم رشته های فنی خواستم انصراف بدم که با مخالفت خونواده مواجه شدم.اینو میخوام بهت بگم ببین اگه حرفی توی ریاضی برای گفتن داری برو سمت این رشته طوری که بتونی یه رزومه قوی تهیه کنی و برای معتبرترین دانشگا های دنیا اقدام کنی و اپلای بگیری و بری.یه کار دیگه هم بکن در مورد همه رشته های ریاضی و فنی و مهندسی تحقیق کن و با آگاهی تصمیم بگیر چه بسا علاقه واقعی و استعدادت توی یه زمینه دیگه باشه.

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      سلام. من احتمالا پزشکی شهرستان سراسری روزانه میارم. علاقه زیادی به پزشکی ندارم با توجه به سنم. انتخاب خودم هم دامپزشکی بود به اصرار خواهرم و دوستانم پزشکی رو وارد کردم. دو ماهی میشه شدیدا عاشق ریاضی شدم. نه درس ریاضی و تدریسش بلکه خود علم ریاضی. دارم کتاب های دانشگاهی رو میخونم مبانی ریاضیات و منطق ریاضی و نظریه اعداد و ریاضی عمومی رو خوندم و به زودی سراغ توپولوژی میرم. واقعا عاشق ریاضی شدم..

خلاصه الان یه دلم میگه برم دانشگاه آزاد رشته ریاضی مخض بدون کنکور ثبت نام کنم و قید پزشکی رو بزنم. شهریش هم 600-700 تومن بیشتر درنمیاد (پس از تطبیق واحدهای لیسانسم) از خانواده و اطرافیان هم کسی اطلاع نداره.
      یه دلم هم میگه همون پزشکی رو بخونم و در موازاتش کتاب های ریاضی دانشگاهی رو مطالعه کنم و در آینده اگه تونستم PhD ریاضی اقدام کنم. البته در این صورت با توجه به میزان و سنگینی دروس پزشکی احتمالا ریاضی رو کنار خواهم گذاشت و تنها چیزی که میتونه روحیه علم طلبی منو راضی کنه از دست خواهم داد.

نظر شما چیه ؟
      خان خانان ،نکن از این کارا
      شما که خان هستی اگه این کارا رو کنی دیگه از بقیه چه توقعی میشه

چرا انقدر دوست داری بقیه رو اذیت کنی
      من که میدونم برا چی تایپک میزنی
      میخوای به ریش سفید ما بخندی
      ویرایش توسط Full Professor : 27 شهریور 1395 در ساعت 10:15

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام. من احتمالا پزشکی شهرستان سراسری روزانه میارم. علاقه زیادی به پزشکی ندارم با توجه به سنم. انتخاب خودم هم دامپزشکی بود به اصرار خواهرم و دوستانم پزشکی رو وارد کردم. دو ماهی میشه شدیدا عاشق ریاضی شدم. نه درس ریاضی و تدریسش بلکه خود علم ریاضی. دارم کتاب های دانشگاهی رو میخونم مبانی ریاضیات و منطق ریاضی و نظریه اعداد و ریاضی عمومی رو خوندم و به زودی سراغ توپولوژی میرم. واقعا عاشق ریاضی شدم..

خلاصه الان یه دلم میگه برم دانشگاه آزاد رشته ریاضی مخض بدون کنکور ثبت نام کنم و قید پزشکی رو بزنم. شهریش هم 600-700 تومن بیشتر درنمیاد (پس از تطبیق واحدهای لیسانسم) از خانواده و اطرافیان هم کسی اطلاع نداره.
      یه دلم هم میگه همون پزشکی رو بخونم و در موازاتش کتاب های ریاضی دانشگاهی رو مطالعه کنم و در آینده اگه تونستم PhD ریاضی اقدام کنم. البته در این صورت با توجه به میزان و سنگینی دروس پزشکی احتمالا ریاضی رو کنار خواهم گذاشت و تنها چیزی که میتونه روحیه علم طلبی منو راضی کنه از دست خواهم داد.

نظر شما چیه ؟
      شما اگه دنبال علم باشی ........همینو ادامه میدی

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بهترین راه رو بهت نشون میدم.
      شما برو پزشکی سراسری بخون. در کنارش میتونی همزمان تو پیام نور لیسانس ریاضی بخونی.
      تا علوم پایه پزشکی رو تموم کنی. لیسانس ریاضی رو هم گرفتی البته با تطبیق واحد.
      خواستی قوانینش رو بهت میگم.
      بر می خیزم!

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      وقت خودتو برای چیزی که بهش علاقه نداری تلف نکن ، وقت ما برای زندگی محدوده ! برو دنباله علاقت پزشکی علاقه میخواد تا بتونی با سختی هاش کنار بیای ! مطمین باش آدمی اگه علاقشو پیش بگیره ، میتونه در خلالش کارهای شگفت انگیزی انجام بده ، من که تا امروز هنوز نفهمیدم به چی علاقه دارم

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      وقتی متنت رو خوندم ناخودآگاه یه دیالوگی اومد تو ذهنم:
      سرکه بخور!سرکه،بخارای بدنت رو میخوابونه!آرومت میکنه...صورت مسئله رو پاک میکنه رگات رو باز میکنه! سرکه بخور
      حالا شما
      ببین گفتی که به فلان مبحث علاقه داری خب برو اونو خودت خودآموز برای دل خودت بخون!همین
      دارو به نسبت مباحث زیادی از ریاضی داره میتونی بری دارو بخونی!حالا نمیدونم زدی تو انتخابات یانه ولی دقیق نمیدونم میگن میشه یه کارایی کرد در این مورد با یه شرایطی
      پیشنهاد من اینه که دارو یا هر رشته که خودت میخوای تو این شاخه(مهم اینه مه از نتیجت استفاده کنی!درست نیست که پای مال بشه بهمین راحتی!!)رو میزنی و میری.در کنارش اونارو هم میخونی...
      یه ترم رو برو حداقل!اگه خوشت اومد که ادامه میدی اگه نتونستی کنار بیای انصراف میدی و بهمن میری آزاد...

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگه به پزشکی علاقه نداری اصلا شک نکن و ریاضی رو انتخاب کن
      پزشکی بدون علاقه بدجور زمینت میندازه

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش ریاضی محض هر چقدرم بهش علاقه داشته باشی برات نون و اب نمیشه
      از قدیم گفتن پی نون باش که خربزه ابه
      رشته ریاضی اگر به رشته های تاپش فکر نکنی داداش ول معتلی چون اینده شغلی نداره تازه اینده شغلی هم فقط برای بهترین ها تو اون رشته هست

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نظر شما چیه ؟
      البته اینایی که گفتم فقط تو ایران اینجوریه
      مگه اینکه انقد مخ بشی که بری خارج از کشور بهت بهای بیشتر تری بدن

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یادمه یه بار دیدم که نوشته بودی: اگه تربیت بدنی استخدام و کار تضمینی داشت که دوباره سمت کنکور نمیومدم بعد5سال...!
      خودت جواب خودتو قبلا دادی...
      میتونی بری سمت علاقه ی زودگذرت...ولی فقط یه مدرک به مدرک قبلیت اضافه میشه!

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ایوَل...

نمردیمو دیدیم یکی میره دنبال علاقش

ازاد نرو...

دوباره کنکور بده ریاضی

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه توصیه به دوستان:
      من داشتم توی سایت ها جستجو میکردم که به نتایج جالبی رسیدم ، در کشور های توسعه یافته مرز بین رشته ها تا حد زیادی برداشته شده ، مثلا از همین رشته ریاضی کسی که به مدیریت سیستم و بهینه سازی سیستم و کارخانه و صنعت علاقه داره میتونه ارشد بره مهندسی صنایع ، کسی که به زمینه های اقتصادی علاقه داره میتونه بره ریاضی مالی یا مهندسی مالی ، کسی که به کاربرد های عملی ریاضی علاقه داره میتونه بره علوم کامپیوتر....

یک زمینه جدید دیگه به نام ریاضیات زیستی! که مثلا یه نمونش رو من دیدم در مورد بررسی آماری یک بیماری بود!
      به نظر من هیچکی نیست که فقط و فقط برای یک رشته ساخته شده باشه ، زمینه کلی کاری رو باید بدونی اما وقتی وارد بشی میتونی به سمت مورد علاقت متمایل بشی
      ممکنه خروجی های ریاضی یه دانشگاه هرکدوم تو زمینه هایی کار کنن که به هم هیچ ربطی نداره!

یک مشکل دیگه هم تو اینجا وجود داره که دید غلط ماهارو به رشته ها نشون میده! همه فک میکنن یکی اگه هیچی ریاضی بلد نیست هم میتونه بره تجربی موفق بشه یا انسانی میتونه بره! در حالی که همین خروجی های انسانی میرن اقتصاد میخونن و باید ریاضی قوی داشته باشن تا موفق بشن وگرنه.....
      از رشته های پزشکی و... که همتون بیشتر از من خبر دارین ، کل انجمن تجربین پس نیازی به توضیح نیست

پس اگر نیم علاقه ای به پزشکی دارید میتونید وارد این رشته بشید و موفق بشید و استعداد ریاضیتون هم هدر نمیره
      پزشکی آینده شغلی خوبی هم داره و برای من عجیبه که کسی برای پزشکی زحمت کشیده و بعد قبولی پشیمون بشه معلومه علاقه بوده که تحمل کردین این مسیر نه چندان آسان رو! شایدم شوخی میکنن جناب خان

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نظر شما چیه ؟
      .
      دوست عزیز شما استعدادی تو چند زمینه دارید که باعث میشه هروقت سراغ یکیش بری نگران باقیش باشی اما...
      باید یکی رو بعنوان رشته دانشگاهی و زمینه ساز شغل آینده انتخاب کنی- یه رشته جامع که بشه واسه تحقیقات و آزمایشهات هم ازش پول دربیاری- بعد با داشتن یه تنه نیرومند با اطلاعات، دانسته ها و استعدادهای دیگتون بهش شاخ و برگ بدید.

آینده و مطالعه تو زمینه هر چیزی که دوست داری مطلقن ربطی به خوندن الزامیه اون رشته دانشگاهی نداره پس بنظر من پزشکی رو انتخاب کن و سعی کن بطور جامع روش کار کنی و از اطلاعات و استعدادت واسه ایده پردازی و پیدا کردن روشهای نو استفاده کنی. اینجور با یه تیر چند نشون میزنی.
      .
      برات آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم یکی از خاصترین ها تو زمینه تحصیل و کار آیندتون باشید
      شازده کوچولو پرسید : کی اوضاع بهتر میشه؟
      روباه گفت ...

از وقتی که بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره !
      آنتوان دوسنت اگزوپری

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan;951795دو[FONT=Comic Sans MS
      ماهی میشه شدیدا عاشق ریاضی شدم. نه درس ریاضی و تدریسش بلکه خود علم ریاضی

[/FONT]
      منم دوساله عاشق طناز طباطبایی شدم
      نه بازیگری طنازبلکه خود طناز

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      منم دوساله عاشق طناز طباطبایی شدم نه بازیگری طنازبلکه خود طناز
      پدرام اون 13 سال ازت بزرگتره خخخخخخخخخخخ

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن