خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 51
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

مربع ذوق و شوق.....

جوابای کوتاه و از ته دل بدین؛ تو یه تاپیک دیگه دلیلشو توضیح میدم.....
      1- دوست دارید جای چه کسی باشید؟؟
      2- بقیه شمارو به خاطر چه مهارت یا استعدادی می شناسند؟؟
      3- از نظر خودتان سه مهارت اصلیتان چیست؟؟
      4- چه زمانی و در حال انجام چه کاری نمیفهمید زمان چطور گذشت؟؟
      5- چیا خیلی رو اعصابتونه؟؟
      6- چه بحثی شمارو جذب میکنه و وقتی وارد میشید یک نفس صحبت می کنید؟؟
      7- در گروه دوستان چه نقشی دارید؟؟ رییس، رهبر، مغز متفکر، مغز بی فکر، کار راه انداز، آچار فرانسه و.......
      8- در چه چیزهایی ضعیف هستید؟؟
      9- با چی بیشتر از همه شنگول می شید؟؟
      10- به طور معمول به چه سایتایی سر می زنید؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      1- بزرگمهر حسین پور
      2- زیاد حرف زدن......
      3- سه تار زدن، گند زدن تو کارا، کتاب خوندن
      4- موقعی ک توی جمع باشمو صحبت کنیم.
      5- تقریبا همه چی
      6- کنکور
      7- رهبر
      8- وقتی تو ی کاری شکست میخورم خیلی سخت دوباره امیدوار میشم
      9-موسیقی
      10- دسترسی ب سایت مورد نظر امکان پذیر نمی باشد.....خخخخ...... درسی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      1- دوست دارید جای چه کسی باشید؟؟هیچ ادم معرفی رو دوس ندارم جاش باشم از خودم راضیم با همه سختی هایی که تو زندگیمه
      2- بقیه شمارو به خاطر چه مهارت یا استعدادی می شناسند؟نقاشی /منبت..کلا کارای هنری
      3- از نظر خودتان سه مهارت اصلیتان چیست؟؟سکوت/تظاهر به خوشحالی/مشاوره دادن
      4- چه زمانی و در حال انجام چه کاری نمیفهمید زمان چطور گذشت؟زمانایی که با دوستام هستم
      5- چیا خیلی رو اعصابتونه؟دروغ/بی خیالی و تبلی / مسخره کردن حتی اگه کس دیگه ای رو مسخره کنن
      6- چه بحثی شمارو جذب میکنه و وقتی وارد میشید یک نفس صحبت می کنید؟سیاسی/فرهنگی
      7- در گروه دوستان چه نقشی دارید؟؟ رییس، رهبر، مغز متفکر، مغز بی فکر، کار راه انداز، آچار فرانسه و....... گاهی اوقات رییس
      8- در چه چیزهایی ضعیف هستید؟؟کنترل احساست ناگهانی مث عصبانیت
      9- با چی بیشتر از همه شنگول می شید؟؟با دیدن فیلم یا سریال مورد علاقم
      10- به طور معمول به چه سایتایی سر می زنید؟؟سرگرمی/ خبری /درسی

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      1- دوست دارید جای چه کسی باشید؟؟ توی واقعیت هیچکس ولی قصه هایی که بچه بودم برا خودم میساختم جای هرکدوم از نقش اولای داستانام باشم خوبه
      2- بقیه شمارو به خاطر چه مهارت یا استعدادی می شناسند؟؟آشپزی،یکم دست به قلم بودن،چرب زبانی ،بافتنی وخیاطی، استعداد که نمیشه گفت ولی به لجبازی شهره شهرم
      3- از نظر خودتان سه مهارت اصلیتان چیست؟؟همون بالاییا خب البته همه چیزم که نمیشه گفت
      4- چه زمانی و در حال انجام چه کاری نمیفهمید زمان چطور گذشت؟؟ نت لامصب ،حرف زدن با دوستان
      5- چیا خیلی رو اعصابتونه؟؟ غرور کاذب بعضیا،از بالا به دیگران نگاه کردن،رعایت نکردن حال دیگران،خودخواهی،ملچ مولوچ کردن موقع غذا خوردن،اهمیت دادن به حرف مردم،خاله زنک بازی،وقتی کاری رو که وظیفمه انجام بدمو ازم تشکر کنن
      6- چه بحثی شمارو جذب میکنه و وقتی وارد میشید یک نفس صحبت می کنید؟؟ کلا سرم درد میکنه متقاعد کردن دیگران البته نه درمواردی که چیزی نمیدونم و نه با احمق جماعت
      7- در گروه دوستان چه نقشی دارید؟؟ رییس، رهبر، مغز متفکر، مغز بی فکر، کار راه انداز، آچار فرانسه و....... آچار فرانسه و رهبر نمیشه گفت بیشتر منیجر
      8- در چه چیزهایی ضعیف هستید؟؟ شدیدا تنبلم
      9- با چی بیشتر از همه شنگول می شید؟؟ کلا خیلی چیزا ولی هیچی مث گذروندن اوقاتم با دختر عموم شنگولم نمیکنه
      10- به طور معمول به چه سایتایی سر می زنید؟؟جاهایی که لازم باشه مثلا نصب برنامه و دانلود فیلم و آهنگ ولی بعضی وقتا حوصلم سر رفته باشه ویکی پدیا بهترین گزینس اصلا میرم توش دیگه محاله سرمو بچرخونم
      ویرایش توسط negar~ : 27 شهریور 1395 در ساعت 00:46

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1- دوست دارید جای چه کسی باشید؟؟ خودم
      2- بقیه شمارو به خاطر چه مهارت یا استعدادی می شناسند؟؟ هنر
      3- از نظر خودتان سه مهارت اصلیتان چیست؟؟ نقاشی وعکاسی - مدیریت - خونسردی تو بعضی از شرایط سخت
      4- چه زمانی و در حال انجام چه کاری نمیفهمید زمان چطور گذشت؟؟ نقاشی- جمع دوست و فامیل
      5- چیا خیلی رو اعصابتونه؟؟آدمای دو رو - ی حرفو چندین بار تکرار کردن و.....
      کلا اعصاب داغونی دارمبهتره ادامه ندم

6- چه بحثی شمارو جذب میکنه و وقتی وارد میشید یک نفس صحبت می کنید؟؟ آدم کم حرفیم ولی بیشتر بحث درسی
      7- در گروه دوستان چه نقشی دارید؟؟ رهبر
      8- در چه چیزهایی ضعیف هستید؟؟ کنترل احساسات ،مثلا اگه از کسی خوشم نیاد به خودش ی جوری میفهمونم
      9- با چی بیشتر از همه شنگول می شید؟؟مسافرت - گپ زدن با کسایی ک دوسشون دارم- هدیه دادن
      10- به طور معمول به چه سایتایی سر می زنید؟؟ بیرصدا - برترین- گیزمیز- جذاب و....

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

ویرایش توسط Dr fatima97 : 27 شهریور 1395 در ساعت 14:37

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

1- دوست دارید جای چه کسی باشید؟؟ دکتر بهنام شــکیبایی

2- بقیه شمارو به خاطر چه مهارت یا استعدادی می شناسند؟؟ خطِ خوب،نقاشی،ریاست،نقد فیلم،گوش شنوا برای درددل،شانه ای برای گریستن

3- از نظر خودتان سه مهارت اصلیتان چیست؟؟خطاطی،توانایی ریاست،داشتن خلاقیت

4- چه زمانی و در حال انجام چه کاری نمیفهمید زمان چطور گذشت؟؟ پازل درست کردن،فیلم دیدن،با کسایی که دوسشون دارم حرف بزنم

5- چیا خیلی رو اعصابتونه؟؟ خیـــــــــــــــــــــــ ـلی چیزا،تا فردا صب میتونم تایپ کنم:

افراد متظاهر / افراد روشن فکر / افراد زبان نفهم / افرادی که ادعا میکنن خون آریایی در رگ هاشون جاریه و پیامبرشون بابک خرمدینه و هر حرفی میزنن

تهش یه نقل قول از کوروش بزرگ میگن و دیگه شوووووووورش رو درآوردن در این زمینه (دیگه خیلی زیاد شدن،به نظرم داره لوث میشه این قضیه ) / این

" "رو اعصابمه خیلی خیلی زیاد / "خخخخخخخخخ "رو اعصابمه / یه چیزی کج یا نامیزون باشه رو اعصابمه / حداد عادل رو اعصابمه / حامد زمانی رو

اعصابمه / الهام چرخنده رو اعصابمه / یه چیزی یادم نیاد رو اعصابمه / و.....

قادرم حالا حالاها ادامه ش بدم

مربوط به حیوونا باشه،مربوط به فیلمی باشه که دیده باشم،کلا از

بحث نفرت دارم چون غالبا باعث دلخوری میشه

7- در گروه دوستان چه نقشی دارید؟؟ رییس، رهبر، مغز متفکر، مغز بی فکر، کار راه انداز، آچار فرانسه و.......
      رئیس

شنا میترسم از عمق / کنترل کردن عصبانیت / از یکی بدم بیاد مستقیم میرم تو شیکمش / یک درصد هم

سیاست ندارم / کم میارم تو دعوا ها بعدش یادم میفته که چه چیزای خوبی میتونستم به طرف بگم

سفـــر / حیوونا به خصوص پیشی / یه فیلم خوب / محبت متقابل

10- به طور معمول به چه سایتایی سر می زنید؟؟ همینجا / یوتوب / سایتای مربوط به دانلود

+نشد مختصر دلم پر بود مخصوصا قسمت چه چیزی رو اعصابتونه.ببخشید
      I KEEP DANCING ON MY OWN

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      1- دوست دارید جای چه کسی باشید؟
      بهاره بزرگ زادگان
      خط خوش..لجبازی..اخلاق
      توانایی "نه" گفتن..کنترل عصبانیت..پافشاری بر روی خواستم..
      فیلم دیدن..مسافرت رفتن..تماشای ستاره ها و هواپیماها
      کارای جلف..لوس بازی..دروغ..شکلک""..وقتی کسی حرفمو نمی فهمه..بند"پ"..قضاوت بیجا..و..
      بحث در مورد هوانوردی و خلبانی و سایر کار های هیجان انگیز..در مورد ماشین ها..فیلم ها..
      بسته به موقیت هر نقشی رو داشتم تاحالا
      روابط اجتماعی..تصمیم گیری درست در مواقع سخت..اراده..
      چیپس سرکه ای
      اینجا..سایت های دانلود آهنگ..دانلود ها..

уσυ cαη'т ωαƖк ωιтн Gσɗ αηɗ нσƖɗιηg нαηɗ ωιтн ɗєνιƖ
      ویرایش توسط EdisS : 26 شهریور 1395 در ساعت 19:12

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1ترانه علیدوستی.چون ب نظرم خر شانسه
      2والاهیچ چیز خاصی دروجود من نیست ک بشه اسمشو مهارت یا استعداد خاص گذاشت ی تایمی فک میکردم نقاشیم خیلی خوبه خیلی استعداد هنری دارم یا باسلیقم.....بعد ک ازخودم بهترا دیدم فهمیدم خیلیم خاص نیستمالبته دیگران این دید بهم داده بودن....فک کنم هوشم بد نباشه
      3لجبازی...لجبازی....لجبازیاصلا استادم خواستید کلاس خصوصی میزارم براتون
      4 درس خوندن بیشتر بوده برام این اتفاق افتاده قبلنا کتابم بودوالان نت
      5ادمای بددهن/قیافه گرفتن/بی وجدانی/تازگیم ی چیز یادگرفتم خداناباورا ازاونا خوشم نمیاد/ادمای دورو/اینستاگرام
      6قبلنا فیلم بود وکتاب اما الان فضولی بحثای خاله زنکیکنکور بامن چ کرد
      الان ک فکرشو میکنم میبینم قبلا چ فرد فرهیخته ای بودم
      7نمی دونم واقعا ولی معمولا تا جایی ک بتونم سعی خودمو میکنم نظر خودمو تحمیل کنم شاید بشه گفت رییس بازی
      وتاجایی ک بتونم هرکاری ک ازدستم بربیاد انجام میدم ک بشه گفت اچار فرانسه خوشمم نمیاد دیگ نمیخام اینطور باشم
      8اینکه سیاسیت ندارماحساساتمو بروز میدم راجبع فردیکمم بچم شاید
      9خیلی راجبع این فک کردم ظرف شستن نمیدونم چرا لذت خاصی بهم میده
      10قبلنا پرشین وی/اپارات/نی نی سایت/فیسبوک/دانلود کتاب/اخبار بازیگرا مد اینا خیلی دنبال میکردم درحال حاضر فقط اینجا
      ویرایش توسط frog : 26 شهریور 1395 در ساعت 20:12 دلیل: غلط املایی نگارشی داشتم:))

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      1- دوست دارید جای چه کسی باشید؟
      هیشکی - یه اسطوره دارم ... اونم خودم میسازمش
      انرژی مثبت + لبخند
      رهبری عالی- سخنرانی خوب - انرژی دهنده موثر
      صحبت کردن با افرادی که خیلی دوسشون دارم - لاو ترکوندن - مطالعه کتاب - ورزش کردن با موزیک مورد علاقم و ...
      انرژی منفی - درسای دانشگاه - فکرای مزخرف
      بحث در مورد تجارت های الکترونیک - ثروت - ماشین های لوکس و زندگی لاکچری
      یک رهبر قدرتمند
      یه خورده احساساتی هستم .
      ماری جوانا
      فیس بوک - خبر آنلاین - فروم کنکور - پنبه ریز - شاتل - وزارت صنعت معدن تجارت

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Sheytani
      نمایش مشخصات
      1- دوست دارید جای چه کسی باشید؟؟همه در تلاش اند ک جای من باشن،ی تار سیبیلمو ب دنیا نمیدم،میخای ب ما برسی، بدووووو تا برسی.2- بقیه شمارو به خاطر چه مهارت یا استعدادی می شناسند؟؟هیچ مهارت خاصی ندارم،ولی همه منو میشناسند!3- از نظر خودتان سه مهارت اصلیتان چیست؟؟تدریس ریاضیات،تنظیم ماهواره در هر جهت ممکن،دری وری گفتن.4- چه زمانی و در حال انجام چه کاری نمیفهمید زمان چطور گذشت؟؟وقتی ک چِت هستم5- چیا خیلی رو اعصابتونه؟؟هر چیزی ک فکرشو بکنی رو اعصابمه ولی خودمو کنترل میکنم.6- چه بحثی شمارو جذب میکنه و وقتی وارد میشید یک نفس صحبت می کنید؟؟ببینم جایی ک وارد میشم دارن در مورد زیبایی ها و کمالاتم صحبت میکنند واقعن جذب میشم ولی زیاد اونجا نمیمونم چون حوصله بحث های طولانی رو ندارم7- در گروه دوستان چه نقشی دارید؟؟ رییس، رهبر، مغز متفکر، مغز بی فکر، کار راه انداز، آچار فرانسه و....... قطعن رئیس،اگه رئیس نشم هر نقشی بهم بدن توش خراب کاری میکنم ب نحوی ک کل کار خراب بشه.8- در چه چیزهایی ضعیف هستید؟؟ضعف برای من معنا نداره9- با چی بیشتر از همه شنگول می شید؟؟با آب شنگولی10- به طور معمول به چه سایتایی سر می زنید؟؟خسته شدم.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      1 . مگه خودم چه جورم ؟
      2 . عاشق تکنولوژی و با گیرایی بالا
      3 . زود یادگیری زبان و کارای کامپیوتری و مشاوره دادن
      4 . اینترنت و بازی کردن
      5 . صدای مامانم و کار کردن دیگران با گوشیم
      6 . تقریبا همه چی ولی اکثرا درس و کنکور و فیلم و بازی
      7 . اکثرا مغز متفکر و دلقک
      8 . عربی ، بالا رفتن از دیوار
      9 . فیلم و سریال جدید و اینترنت مفتی
      10 . سایتای بازی و فیلم و جدیدا سایتای کنکوری و درسی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negar~ نمایش پست ها
      1- دوست دارید جای چه کسی باشید؟؟ توی واقعیت هیچکس ولی قصه هایی که بچه بودم برا خودم میساختم جای هرکدوم از نقش اولای داستانام باشم خوبه
      2- بقیه شمارو به خاطر چه مهارت یا استعدادی می شناسند؟؟آشپزی،یکم دست به قلم بودن،چرب زبانی ،بافتنی وخیاطی، استعداد که نمیشه گفت ولی به لجبازی شهره شهرم
      3- از نظر خودتان سه مهارت اصلیتان چیست؟؟همون بالاییا خب البته همه چیزم که نمیشه گفت
      4- چه زمانی و در حال انجام چه کاری نمیفهمید زمان چطور گذشت؟؟ نت لامصب ،رقصیدن ،حرف زدن با دوستان
      5- چیا خیلی رو اعصابتونه؟؟ غرور کاذب بعضیا،از بالا به دیگران نگاه کردن،رعایت نکردن حال دیگران،خودخواهی،ملچ مولوچ کردن موقع غذا خوردن،اهمیت دادن به حرف مردم،خاله زنک بازی،وقتی کاری رو که وظیفمه انجام بدمو ازم تشکر کنن
      6- چه بحثی شمارو جذب میکنه و وقتی وارد میشید یک نفس صحبت می کنید؟؟ کلا سرم درد میکنه متقاعد کردن دیگران البته نه درمواردی که چیزی نمیدونم
      7- در گروه دوستان چه نقشی دارید؟؟ رییس، رهبر، مغز متفکر، مغز بی فکر، کار راه انداز، آچار فرانسه و....... آچار فرانسه و رهبر نمیشه گفت بیشتر منیجر
      8- در چه چیزهایی ضعیف هستید؟؟ شدیدا تنبلم
      9- با چی بیشتر از همه شنگول می شید؟؟ کلا خیلی چیزا ولی هیچی مث گذروندن اوقاتم با دختر عموم شنگولم نمیکنه
      10- به طور معمول به چه سایتایی سر می زنید؟؟جاهایی که لازم باشه مثلا نصب برنامه و دانلود فیلم و آهنگ ولی بعضی وقتا حوصلم سر رفته باشه ویکی پدیا بهترین گزینس اصلا میرم توش دیگه محاله سرمو بچرخونم
      یه سوال فرق رهبر با منیجر رو با رسم شکل میشه توضیح بدید

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      1- دوست دارید جای چه کسی باشید؟؟ خویشتن آرمانی

2- بقیه شمارو به خاطر چه مهارت یا استعدادی می شناسند؟؟ درست اندیشیدن

3- از نظر خودتان سه مهارت اصلیتان چیست؟؟گیم، نقاشی، نوشتن

4- چه زمانی و در حال انجام چه کاری نمیفهمید زمان چطور گذشت؟؟ گیم، فیلم، دوست داشتن و محبت، بسکتبال

5- چیا خیلی رو اعصابتونه؟؟ اعصاب ندارم

6- چه بحثی شمارو جذب میکنه و وقتی وارد میشید یک نفس صحبت می کنید؟؟ به طور کلی بحث با فرد یا افرادی که شعور ابتدایی تعریف شده برای بحث مورد نظر رو داشته باشند من رو جذب خواهد کرد.

7- در گروه دوستان چه نقشی دارید؟؟ رییس، رهبر، مغز متفکر، مغز بی فکر، کار راه انداز، آچار فرانسه و....... کار راه اندار

8- در چه چیزهایی ضعیف هستید؟؟ سخنرانی در جمع که رو به بهبوده، گاهی کنترل احساسات

9- با چی بیشتر از همه شنگول می شید؟؟ دیدن خوشحالی دیگران، پیشرفت، با دوست و دوستان بودن، موسیقی، برد رئال مادرید، برد لس انجلس لیکرز، برد طرف من

10- به طور معمول به چه سایتایی سر می زنید؟
      En.Wikipedia.Org
      www.Britannica.Com
      Video Games Reviews & News - GameSpot
      Www.IGN.Com
      Www.Gamefaqs.Com
      Www.BillBoard.Com
      فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
      wikiHow - How to do anything
      Answers.Yahoo.Com
      صفحه نخست - یک پزشک
      Www.Deviantart.Com
      Www.Imdb.Com
      همین جا
      Google

ویرایش توسط kahkoo : 27 شهریور 1395 در ساعت 00:01

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      1- دوست دارید جای چه کسی باشید؟؟هیچکس. .خودم باشم با اندکی تغییر توی روحیه
      2- بقیه شمارو به خاطر چه مهارت یا استعدادی می شناسند؟؟ر.ک جواب سوالا بعدی
      3- از نظر خودتان سه مهارت اصلیتان چیست؟کلا ادم منحصر ب فردیم
      قدرت مدیریت بالا-توی کارم مهارت زیادی دارم-ذهن خلاق
      4- چه زمانی و در حال انجام چه کاری نمیفهمید زمان چطور گذشت؟؟وقتی با ی شخص خاص صحبت میکنم یا میبینمش
      5- چیا خیلی رو اعصابتونه؟؟بی عدالتی..غرور بی جا بعضی افراد..خود درگیری ملت هم رو مخمه
      6- چه بحثی شمارو جذب میکنه و وقتی وارد میشید یک نفس صحبت می کنید؟؟در مورد کارم و زندگی آیندم و برنامه هام
      7- در گروه دوستان چه نقشی دارید؟؟ رییس، رهبر، مغز متفکر، مغز بی فکر، کار راه انداز، آچار فرانسه و....... رئیس،کار راه انداز
      اگه نباشم هیچکاری رو نمیتونن پیش ببرن
      8- در چه چیزهایی ضعیف هستید؟؟غرورم که میشکنه داغون میشم.تحمل خیلی چیزا رو ندارم ...بعد هم ب شدت بی حوصله ام این مسئله منو توی خیلی چیزا ضعیف میکنه
      9- با چی بیشتر از همه شنگول می شید؟؟صحبت کردن و دیدن ی شخص خاص و
      وقتی که خانوادمو سرحال میبینم
      10- به طور معمول به چه سایتایی سر می زنید؟؟انجمن کنکور-علوم پزشکی-بعضی وقتا هم سایت های مربوط ب رشتم
      سایت خاصی توذهنم نیس
      خسته ام از جانی که گرفتار تن است...

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrmm1376 نمایش پست ها
      یه سوال فرق رهبر با منیجر رو با رسم شکل میشه توضیح بدید

خواستم فروتنی پیشه کنم

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن