خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 46
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

آخرش با سربازی و دفترچه چه کنیم؟(پشت کنکوری ها)

سلام
      دوستان،اینجا هرکس یه سازی میزنه
      پلیس+10ها هم هرکدومشون یه سازی میزنن!
      عده ای از پشت کنکوری ها دفترچه رو ارسال کردن خیلیاشونم اینکارونکردن ازجمله من
      یعنی نظام وظیفه قراره آینده همه ی این خیلیارو به باد بده؟
      حتما یه راهی بجز ارسال دفترچه بایدباشه!ازدانشگاه پیام نور پرسیدم گفتن ما تاریخ معافیت تحصیلیتونو از 1مهرمیزنیم
      دراینصورت مشکلی پیش میاد؟
      ضمنا من میخوام یک سال دیگه هم بمونم
      اگه دفترچه ارسال کنم و سال بعد از پیام نور انصراف بدم باید یک راست برم سربازی؟(بخاطراینکه قبلا دفترچرو ارسال کردم و معافیتی ک دانشگاه میگیره باعث لغو موقت دفترچه میشه تازمانی ک تحصیل تموم بشه و بعدش دوباره دفترچه ای ک قبلا فرستاده بودیم وارد قصه میشه!)یعنی اگه از پیام نور انصراف بدیم دگ نمیشه بریم دانشگاه جدید؟
      یا میتونم کنکور96روهم باخیال راحت بدمو برم دانشگاه جدید؟!
      ویرایش توسط Heisenberg1997 : 26 شهریور 1395 در ساعت 14:50

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فرار کن راحتترین کار

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم کپی پیست تو ام 76 و کنکور سال بعد رو هم میخوام . دیروز رفتم پلیس +10 گفت از هماهنگی خبری نیست ما کارمون اینه بعد 31 رو غیبت بزنیم ولی خدایی نمیخوام بفرستم !! نمیدونم چیکار کنیم . من شنیدم سالانه نظام وظیفه حداقل 1 هفته اول مهرو تمدید میکنه .. میشه رو این حساب باز کرد ؟!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط theraralo نمایش پست ها
      منم کپی پیست تو ام 76 و کنکور سال بعد رو هم میخوام . دیروز رفتم پلیس +10 گفت از هماهنگی خبری نیست ما کارمون اینه بعد 31 رو غیبت بزنیم ولی خدایی نمیخوام بفرستم !! نمیدونم چیکار کنیم . من شنیدم سالانه نظام وظیفه حداقل 1 هفته اول مهرو تمدید میکنه .. میشه رو این حساب باز کرد ؟!
      خب وقتی دانشگاه تاریخ معافیتو از یک مهر بزنه نظام وظیفه حل میشه دیگه بنظرم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hrm333 نمایش پست ها
      کل صفحاتشو خوندم و دقیقا تو همین تاپیکه که هرکس یه سازی میزنه و همه هم از حرف خودشون مطمئنن و آدم میمونه چکارکنه!

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed100 نمایش پست ها
      کل صفحاتشو خوندم و دقیقا تو همین تاپیکه که هرکس یه سازی میزنه و همه هم از حرف خودشون مطمئنن و آدم میمونه چکارکنه!
      اونجا نتیجه این شد اونایی که مطمئن هستن امسال قبولن به هیچ وجه دفترچه پست نکنن

ولی اگه شک دارین یا احتمال میدین قبول نشین ریسک نکنید و برید دنبال کارای سربازی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hrm333 نمایش پست ها
      اونجا نتیجه این شد اونایی که مطمئن هستن امسال قبولن به هیچ وجه دفترچه پست نکننولی اگه شک دارین یا احتمال میدین قبول نشین ریسک نکنید و برید دنبال کارای سربازی
      من 50تاپیام نور زدم واسه محکم کاری(چ رشته های باازمون و چ با سوابق تحصیلی)قطعا قبولمپس دراینصورت نفرستم؟

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed100 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان،اینجا هرکس یه سازی میزنه
      پلیس+10ها هم هرکدومشون یه سازی میزنن!
      عده ای از پشت کنکوری ها دفترچه رو ارسال کردن خیلیاشونم اینکارونکردن ازجمله من
      یعنی نظام وظیفه قراره آینده همه ی این خیلیارو به باد بده؟
      حتما یه راهی بجز ارسال دفترچه بایدباشه!ازدانشگاه پیام نور پرسیدم گفتن ما تاریخ معافیت تحصیلیتونو از 1مهرمیزنیم
      دراینصورت مشکلی پیش میاد؟
      ضمنا من میخوام یک سال دیگه هم بمونم
      اگه دفترچه ارسال کنم و سال بعد از پیام نور انصراف بدم باید یک راست برم سربازی؟(بخاطراینکه قبلا دفترچرو ارسال کردم و معافیتی ک دانشگاه میگیره باعث لغو موقت دفترچه میشه تازمانی ک تحصیل تموم بشه و بعدش دوباره دفترچه ای ک قبلا فرستاده بودیم وارد قصه میشه!)یعنی اگه از پیام نور انصراف بدیم دگ نمیشه بریم دانشگاه جدید؟
      یا میتونم کنکور96روهم باخیال راحت بدمو برم دانشگاه جدید؟!
      ببین برفرضم که اگه دفترچه بفرستی بعدبازانصراف بدی بایدبازتاریخ اعزام تمدیدکنی درصورتیکه قبلاهم یه بارتمدیدکرده بودی که مشکل همین جاست چون برای هرکس حدااکثریه باراون تاریخ اعزام عقب میفته اونایی هم که میگن همه چی بعدثبت نام دانشگاه کان لم یکن تلقی میشه مگه نظام وظیفه بیکاره که هی تاریخ اعزام هارولغوکنه بعددوباره بازمدارکت بعدابررسی کنن اونافقط تمدیدمیکنن اگه باآزمون پیام نورقبول میشی اصلانیازی به این کارنیست چون طبق قانون پیام نورحق داره تاریخ 1مهربزنه و17مهریه برگه پیام نوربهت میده میگه بروبده به نظام وظیفه که تو اون تاریخ زده امابدون آزمون حق این کارنداره جداازهمه اینااحتمال مهلت یه هفته ای هم وجودداره دیگه هم ازین تایپیکانزنین دستکم 4تایپیک دیگه هست

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خب دانشگاه بزنه 1 مهر میری +10 میگه برو باو

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanjera نمایش پست ها
      خب دانشگاه بزنه 1 مهر میری +10 میگه برو باو
      یعنی چی هرسال هزاران دانشجوی پیام نوراین کارمیکنن پیام نورکه1مهربه هیچ کس معافیت نمیده که

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم چرا بعضیا دارن الکی چرت و پرت تحویل میدن. آقا شما دفترچه بفرستی اگه دیپلم و زیردیپلم باشی تاریخ اعزامت میخوره 19-8-95 که تا اون موقع دانشگاهی . اگه معافیت تحصیلی صادر کنن واستون خود به خود باطل میشه اعزام تون
      پاسخ به سوالات سربازی

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      من نمیدونم چرا بعضیا دارن الکی چرت و پرت تحویل میدن. آقا شما دفترچه بفرستی اگه دیپلم و زیردیپلم باشی تاریخ اعزامت میخوره 19-8-95 که تا اون موقع دانشگاهی . اگه معافیت تحصیلی صادر کنن واستون خود به خود باطل میشه اعزام تون
      اگه راست میگی قانون نظام وظیفه روبیارکه چنین چیزی روبگه

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ینی من تا 30 ام دست نگه دارم برای منم مشکلی پیش نمیاد? من قبولی حتمیام????
      همه میخواهند بشریت را عوض کنند دریغ_ا که هیچکس در این اندیشه نیست که

خود را عوض کند.

لِو تولستوی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من ک رفتم نظام وظیفه گفتم سال دوممه و تا 31 ام معافی تحصیلی دارم و 31 ام جواب میخاد بیاد . گفت اگه قبول بشی مشکلی نداره برای سربازی

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن