خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 46
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره مال من با ازمون هستش
      تو سایت نظام وظیفه هم اومده :
      مشمولانی که به دلایل قانونی (معافیت موقت و ... )تاریخ اعزام خود را به تعویق می اندازندچنانچه مدت تعویق آنان از مدت یکسال فرصت تعیین شده در قانون بیشتر گردد، در صورتی که در حین فرصت معرفی تعویق شده (معافیت موقت و ...) در دانشگاه قبول شوند ادامه تحصیل و بهره مندی آنان از معافیت تحصیلی بلامانع خواهد بود .

2. Top | #32
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      الان دیگه دفترچه رو نمیتونین بفرستین چون یکی دو روز کاری لازمه برای تکمیل مدارک پزشکیتون و تا اون موقع میتونین درخواست معافیت تحصیلی رو از نظام وظیفه دریافت کنین
      مگه درخواست نبایدازطرف دانشگاه باشه؟؟؟

3. Top | #33
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا این 31 شهریورم منو کشت،فکر کنم تا اخر عمرم به 31 شهریور حساس بشم خخخ
      همه میخواهند بشریت را عوض کنند دریغ_ا که هیچکس در این اندیشه نیست که

خود را عوض کند.

لِو تولستوی

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای دانشجویان نیم سال دوم که مهرماه بریم ثبت نام معافیت صادر میکنن؟

5. Top | #35
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Goodarzi نمایش پست ها
      والا این 31 شهریورم منو کشت،فکر کنم تا اخر عمرم به 31 شهریور حساس بشم خخخ
      منم ازین تاریخ متنفرشدم

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vadiani نمایش پست ها
      یک سوال داشتم . الان من روزانه قبول شدم چون ثبت نامم تو مهر است و سال دومم هم هستش ایا مشکلی پیش نمیاد؟ ممنون
      فک کنم تاریخ ک معافیت داری تا 31 شهریور باش اگ نظام وظیفه نخواد سنگ بندازه و این تاخیر سنجشو غیبت قلمداد نکنه خب مشکلی نیس ! ولی اگ بخواد غیبت بزنه مشکل پیش میاد !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #37
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Un-known نمایش پست ها
      آیا مشمول غیر غایبی که بعد از مدت یکسال فرصت تعیین شده دانشگاه قبول شود می تواند از معافیت تحصیلی برخوردار شود؟
      جواب :مشمولانی که به دلایل قانونی (معافیت موقت و ... )تاریخ اعزام خود را به تعویق می اندازندچنانچه مدت تعویق آنان از مدت یکسال فرصت تعیین شده در قانون بیشتر گردد، در صورتی که در حین فرصت معرفی تعویق شده (معافیت موقت و ...) در دانشگاه قبول شوند ادامه تحصیل و بهره مندی آنان از معافیت تحصیلی بلامانع خواهد بود . خب این یعنی برای ما ادامه تجصیل منعی نداره دیگه ما الان تو دوره معرفی تعویق شده قبول شدیم اما این یه ایهامی که داره اینه که قبولی به منزله ثبت نامه یا نه .
      بعد اینکه اگه الان ما برگه قبولی رو ببریم نظام وظیفه معافی رد نمیکنه اما به نظر میاد مشکلی نداشته باشه نظر به این بند از سایت که میگه :
      مشمولان فارغ التحصيل از مقطع متوسطه تا چه زمان مي توانند در دانشگاه پذيرفته وثبت نام نمايند؟
      جواب :چنانچه حداكثر ظرف مدت يكسال از زمان فارغ التحصيل شدن درمقطع ديپلم ياپيش دانشگاهي دردانشگاه پذيرفته شوندمجازبه تحصيل خواهند بود
      ودر صورت سپري شدن بيش از يكسال حق تحصيل نخواهند داشت(قبل از اعزام به خدمت ) منظور از پذيرفته شدن دردانشگاه قبولي قطعي يا ثبت نام در دانشگاه مي باشد ،لیکن بعد از اعزام به خدمت ، سپری شدن بیش از یکسال از تاریخ فراغت مقطع متوسطه مانع نخواهد بود و فقط نداشتن غیبت اولیه و پذیرش در مقطع کارشناسی و بالاتر ملاک می باشد .
      بديهي است زمان اعلام قبولی در آزمون هاي سراسري به منزله پذيرش تلقي خواهد شدو در مورد پذیرش بدون آزمون در دانشگاه ، زمان ثبت نام به منزله تاریخ پذیرش است .
      دیگه با این توصیفات اگه غیبت بخوریم واقعا سر به بیابون میزارم !
      حالا من بازم فردا صبح زود میرم اگه مشکلی به وجود بیاد برم تو کار دفترچه ببینم لازمه بفرستم یا نه !
      منبع :
      سازمان وظیفه عمومی ناجا - سئوالات متداول تحصیلی
      آخه اگه ماازقبولی پرینت بگیریم که معتبرنیست بایدخوددانشگاه به نظام وظیفه اطلاع بده

8. Top | #38
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

فک کنم تاریخ ک معافیت داری تا 31 شهریور باش اگ نظام وظیفه نخواد سنگ بندازه و این تاخیر سنجشو غیبت قلمداد نکنه خب مشکلی نیس ! ولی اگ بخواد غیبت بزنه مشکل پیش میاد !
      دیگه اینقدرنظام وظیفه خوناشام نیست که برای این همه نفرغیبت بزنه اونم اوضاعی که صندلی دانشگاه هاخالیه

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کاریزما نمایش پست ها
      دیگه اینقدرنظام وظیفه خوناشام نیست که برای این همه نفرغیبت بزنه اونم اوضاعی که صندلی دانشگاه هاخالیه
      والا مشکل همینجاس !

من خودم خیلی ضربه خوردم از حرفای پلیس +10 و سنجش و آموزش پرورش !

ان شا الله ک مشکلی برای هیشکی پیش نیاد

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

10. Top | #40
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Un-known نمایش پست ها
      آره میدونم همونه گفتم
      منظورم اینه که طبق این چیزایی که نوشته ما الان تو دوره ای که مشمول نبودیم قبول شدیم دانشگاه و اینجا هم نوشته اجازه تحصیل داریم پس
      ضد حال اساسی اینه که بگن قانونای سایت قدیمیه آپدیت نکردیم !
      من میترسم دفترچه بخواد فردا و وقت نشه فرستاد !
      فردا چه روزی سختی ست !
      قدیمی چی؟؟توخبرگزاری هاسال94منتشرکردن

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی خبر داره .برای دانشجو های نیم سال دوم هم مهرماه معافیت صادره میشه یا بهمن؟

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      این که فقط یکبار میشه از دانشگاه انصراف داد قضیش چیه ؟
      یعنی کسی دو بار انصراف بده حتما باید بره سربازی ؟ دیگه نمیتونه دانشگاه ثبت نام کنه ؟
      اگه دو بار مربوط به آزاد باشه و تا الان دولتی ثبت نام نکرده باشه بازم نمیتونه بعد از دو بار انصراف ار آزاد بره دولتی ثبت نام کنه ؟
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

13. Top | #43
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad.SK7 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      این که فقط یکبار میشه از دانشگاه انصراف داد قضیش چیه ؟
      یعنی کسی دو بار انصراف بده حتما باید بره سربازی ؟ دیگه نمیتونه دانشگاه ثبت نام کنه ؟
      اگه دو بار مربوط به آزاد باشه و تا الان دولتی ثبت نام نکرده باشه بازم نمیتونه بعد از دو بار انصراف ار آزاد بره دولتی ثبت نام کنه ؟
      درسته کسایی که دوبارانصراف بدن نظام وظیفه بهشون میگه وقت تلف کردن بسه بیاپسرجون ببرمت سربازی آدم شی

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کاریزما نمایش پست ها
      درسته کسایی که دوبارانصراف بدن نظام وظیفه بهشون میگه وقت تلف کردن بسه بیاپسرجون ببرمت سربازی آدم شی
      فرض کن یکی قبلا از آزاد انصراف داده بود و میخواد 96 کنکور شرکت کنه . برای اینکه نره سربازه میخواد دوباره آزاد یا پیام نور ثبت نام کنه . شهریور 96 هم از آزاد یا پیام نور انصراف بده و دولتی که قبول شده رو ثبت نام کنه
      شهریور 96 بعد انصراف باید بره سربازی . حالا اگه دولتی ثبت نام کنه میتونه معافیت تحصیلی بگیره برای سربازی یا اصلا نمیتونه دیگه دولتی رو ثبت نام کنه ؟
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

15. Top | #45
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad.SK7 نمایش پست ها
      فرض کن یکی قبلا از آزاد انصراف داده بود و میخواد 96 کنکور شرکت کنه . برای اینکه نره سربازه میخواد دوباره آزاد یا پیام نور ثبت نام کنه . شهریور 96 هم از آزاد یا پیام نور انصراف بده و دولتی که قبول شده رو ثبت نام کنه
      میشه ؟
      خب میگم دیگه اینطوری بایدنظام وظیفه برای بارسوم معافیت بده که چنین کاری نمیکنه طبق قوانین فعلی هرکس فقط حق یک بارانصراف داره

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن