خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

راهنمایی درباره تغیر رشته به تجربی با شرایط خاص

سلام دوستان من کاردانی برق صنعتی دارم و امسال تو کنکور کاردانی به کارشناسی روزانه رشت قبول شدم. ولی با مشورت یه سری چیزا قرار شده دیگه برق رو ادامه ندم و تو کنکور تجربی شرکت کنم. سهمیه جانبازی ۳۰ درصد هم دارم و واسه کاردانی به کارشناسیم ازش استفاده کردم. البته هدف من از کنکور تجربی قبولی تو دانشگاه ازاده و یکی از رشته های پرستاری. اتاق عمل یا هوشبری و از قبیل این رشته هاست. الان شرایط من اینه و تو این راه چن تا سوال دارم:۱- دانشگاه روزانه که قبول شدم باعث میشه فقط تو کنکور فنی سال بعد محروم بشم یا کنکور سراسری هم محرومم؟ ۲- همونطور که گفتم هدفم برا دانشگاه ازاده. مثلا بخام پرستاری قبول بشم حدودا چه رتبه ای بین سهمیه باید بیارم و معادلش تو سهمیه های عادی(ینی بدون سهمیه) باید چند باشه؟۳- و از همه مهمتر برای کنکور تجربی تصمیم گرفتم که درسای زیست. شیمی فقط سال دومش. عربی. انگلیسی.دینی. ادبیات رو بخونم و بغیر کتاب ها نمیدونم از چه منابع دیگه ای استفاده کنم مثلا کتابای اموزشی یا dvd اموزشی؟ ۴- و سوال اخرم اینه بخام از dvd های اموزشی بگیرم یکی از فامیل که رتبش تو کنکور چن سال پیش خوب بود بهم گفت که از dvd های اقای دادگستری برای زیست استفاده کنم چون هم خط ب خط درس میده هم تا حدودی ابتدایی که واسه من که تا حالا زیستو نخوندم خوبه. خاستم نظر شمارم بدونم. و در اخرم از هرکی که راهنماییم میکنه تشکر میکنم. چون واقعا خیلی ضروری به جواب این سوالا احتیاج دارم. و مشاوری هم نمیشناسم که مراجعه کنم.ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نیست راهنمایی کنهواقعا ضروریه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نیست راهنمایی کنه😓😓😓😓واقعا ضروریه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      این روز ها همه تجربی هستند شما چطور :)

انشالله موفق میشی دوست عزیزم
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad__1997 نمایش پست ها
      سلام دوستان من کاردانی برق صنعتی دارم و امسال تو کنکور کاردانی به کارشناسی روزانه رشت قبول شدم. ولی با مشورت یه سری چیزا قرار شده دیگه برق رو ادامه ندم و تو کنکور تجربی شرکت کنم. سهمیه جانبازی ۳۰ درصد هم دارم و واسه کاردانی به کارشناسیم ازش استفاده کردم. البته هدف من از کنکور تجربی قبولی تو دانشگاه ازاده و یکی از رشته های پرستاری. اتاق عمل یا هوشبری و از قبیل این رشته هاست. الان شرایط من اینه و تو این راه چن تا سوال دارم:۱- دانشگاه روزانه که قبول شدم باعث میشه فقط تو کنکور فنی سال بعد محروم بشم یا کنکور سراسری هم محرومم؟ ۲- همونطور که گفتم هدفم برا دانشگاه ازاده. مثلا بخام پرستاری قبول بشم حدودا چه رتبه ای بین سهمیه باید بیارم و معادلش تو سهمیه های عادی(ینی بدون سهمیه) باید چند باشه؟۳- و از همه مهمتر برای کنکور تجربی تصمیم گرفتم که درسای زیست. شیمی فقط سال دومش. عربی. انگلیسی.دینی. ادبیات رو بخونم و بغیر کتاب ها نمیدونم از چه منابع دیگه ای استفاده کنم مثلا کتابای اموزشی یا dvd اموزشی؟ ۴- و سوال اخرم اینه بخام از dvd های اموزشی بگیرم یکی از فامیل که رتبش تو کنکور چن سال پیش خوب بود بهم گفت که از dvd های اقای دادگستری برای زیست استفاده کنم چون هم خط ب خط درس میده هم تا حدودی ابتدایی که واسه من که تا حالا زیستو نخوندم خوبه. خاستم نظر شمارم بدونم. و در اخرم از هرکی که راهنماییم میکنه تشکر میکنم. چون واقعا خیلی ضروری به جواب این سوالا احتیاج دارم. و مشاوری هم نمیشناسم که مراجعه کنم.ممنون
      من 95 کنکور ریاضی دادم و میخوام واستم واس 96 کنکور تجربی بدم ... والا من فقط ی زیست باید بخونم ولی تو ...

سهمیه هم ندارم و شدم 2000

تلاش چیز خوبیه بشین بخون و تلاش کن انشالله از این چزیرایی که نوشتی بهتر شی ...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.arbaghaei نمایش پست ها
      من 95 کنکور ریاضی دادم و میخوام واستم واس 96 کنکور تجربی بدم ... والا من فقط ی زیست باید بخونم ولی تو ...

سهمیه هم ندارم و شدم 2000

تلاش چیز خوبیه بشین بخون و تلاش کن انشالله از این چزیرایی که نوشتی بهتر شی ...
      داش شما توی ریاضی که رقابت min حالت هست شدی 2000 . بعد میخوای کنکور تجربی بدی؟؟!!
      خدایی خیلی کارت سخته .
      امسال مورد داشتیم با درصد 60 در عمومی (البته زبان90) و تخصصی میانگین50 پشت کنکور مونده .
      بعد شما یه جوری میگی فقط زیست که انگار میخوای چه میدونم تاریخ -جغرافیا بخونی .
      ماهایی که 3-4 ساله زیست رو داریم به قولی خرمیزنیم، هنوزم یه تست استخون دار میبینیم جا میزنیم . شما ها دیگه باید خیلی خدایی تلاش کنید تا بتونید رشته های تاپ تجربی قبول شید .
      این رتبه ی 1 تجربی رو نبینید که تونست اینطوری موفق بشه . این پسر به معنی واقعی نابغه بوده .
      خیلی از ریاضی ها این بنده خدا رو دیدن و دنبال رشته ی تجربی اومدن .
      از ما گفتن بود....
      اما اگه تلاش کنید ایشالله که قبولید چون الان دیگه هر کی با مامان باباش قهر میکنه ، کنکور تجربی شرکت میکنه و نصفی بیشتر(بالای 3000000نفر)همه سیاه لشکرن .
      ویرایش توسط Behnam10 : 26 شهریور 1395 در ساعت 21:05

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      داش شما توی ریاضی که رقابت min حالت هست شدی 2000 . بعد میخوای کنکور تجربی بدی؟؟!!
      خدایی خیلی کارت سخته .
      امسال مورد داشتیم با درصد 60 در عمومی (البته زبان90) و تخصصی میانگین50 پشت کنکور مونده .
      ماهایی که 3-4 ساله زیست رو داریم به قولی خرمیزنیم، هنوزم یه تست استخون دار میبینیم جا میزنیم . شما ها دیگه باید خیلی خدایی تلاش کنید تا بتونید رشته های تاپ تجربی قبول شید .
      این رتبه ی 1 تجربی رو نبینید که تونست اینطوری موفق بشه . این پسر به معنی واقعی نابغه بوده .
      از ما گفتن بود....
      اما اگه تلاش کنید ایشالله که قبولید چون الان دیگه هر کی با مامان باباش قهر میکنه ، کنکور تجربی شرکت میکنه و نصفی بیشتر(بالای 3000000نفر)همه سیاه لشکرن .
      به نظر من بیشتر از 300 هزار سیهای لشکرن. کلا واس کنکور 20000 میخونن که بازم فقط 10000 تا واقعا کنکوری میخونن و امیدی هست بهشون
      من درصدام ایناس ادب 52 عربی 78 دینی 77 زبان 70 ریاضی 40 فیزیک 60 شیممی 22 امسال واس شیمی برنامه خاصی دارم که بکشونمش بالا
      زیست هم تلاشمو میکنم
      اینم مد نظرتون باشه که کنکور 94 کسی بوده که با زیست 4 درصد، زیر 1000 کشوری شده

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      خدایی خیلی کارت سخته .
      از ما گفتن بود....
      طرف با این درصدا شده 2000 کشور 680 منطث=ق 3 تقریبا 1200 منطقه یک میشه
      دبیات 84 عربی 100 دینی 73 زبان 100 زمین 8 ریاضی 36 زیست 53 فیزیک 41 شیمی 47

زیست در حدی نیستم بگم 50 درصد زدن چقد سخته ولی ریاضی فیزیک خیلی از این بابا بیشتر میتونم بزنم ...

در کل رقابت بسیار شدیده ولی اگه سر جلسه خودتو مدیریت کنی میتونی یک ربته خوبی کسب کنی ...

مهم تلاشه تلاش واس هدف مقدسه ...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.arbaghaei نمایش پست ها
      به نظر من بیشتر از 300 هزار سیهای لشکرن. کلا واس کنکور 20000 میخونن که بازم فقط 10000 تا واقعا کنکوری میخونن و امیدی هست بهشون
      من درصدام ایناس ادب 52 عربی 78 دینی 77 زبان 70 ریاضی 40 فیزیک 60 شیممی 22 امسال واس شیمی برنامه خاصی دارم که بکشونمش بالا
      زیست هم تلاشمو میکنم
      اینم مد نظرتون باشه که کنکور 94 کسی بوده که با زیست 4 درصد، زیر 1000 کشوری شده
      باید به رتبه ی زیر گروه یک نگاه کنسد که بالاست.من تو کارنامه ی سروش مویینی دیدم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقایون لطف کنین بین نظرات محترمتون یکم به سوالای منم توجه کنین .بخدا ضروریه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقایون لطف کنین بین نظرات محترمتون یکم به سوالای منم توجه کنین .بخدا ضروریهمهمترین سوال من الان اینه که کنکور فنی کاردانی به کارشناسی روزانه قبول شدم الان میخام بدونم میتونم تو کنکور سراسری برا ازاد بخونم یا نه؟ الان روزی یه چیز بم میگن. بعضیا میگن که محرومم .بعضیا میگن چون برا ازاد میخونی محروم نیستی. بعضیا میگن فقط برا فنی محرومی و سراسری مشکلی نداری خاهشا هرکی نمیدونه و شماره یه مشاور خوب بلده بگه ممنون

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad__1997 نمایش پست ها
      اقایون لطف کنین بین نظرات محترمتون یکم به سوالای منم توجه کنین .بخدا ضروریهمهمترین سوال من الان اینه که کنکور فنی کاردانی به کارشناسی روزانه قبول شدم الان میخام بدونم میتونم تو کنکور سراسری برا ازاد بخونم یا نه؟ الان روزی یه چیز بم میگن. بعضیا میگن که محرومم .بعضیا میگن چون برا ازاد میخونی محروم نیستی. بعضیا میگن فقط برا فنی محرومی و سراسری مشکلی نداری خاهشا هرکی نمیدونه و شماره یه مشاور خوب بلده بگه ممنون
      کلا شما یه بار سهمیه دانشگاه دولتی دارین ولی واسه دانشگاه ازاد هر چقدر بخوایید میتونید ثبت نام کنید واسه این چیزایی که شما می خواید به رتبه حدود 20000 تا 25000 نیازه که با عمومی حدود 40 و اختصاصی حدود 20 به راحتی میشه بهش رسید ولی توجه کنید که برنامه تون رو واسه درصدای خیلی بالاتر بچینید که بشید این چون کنکوذ اصلا فابل پیش بینی نیست .
      امیدوارم موفق باشید .

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برای ازاد محروم نمیشید عزیز جان ولی برای دولتی محروم هستید . یعنی شما بعد کنکور نمیتونید انتخاب رشته دانشگاه دولتی انجام بدید
      ویرایش توسط mrmm1376 : 27 شهریور 1395 در ساعت 00:35

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابت راهنمایی هاتون ممنون. ولی میشه بگین بین سهمیه ها باید حدودا چه رتبه ای بیارم واسه پرستاری و هوشبری و ازین رشته ها. بعد من فقط میخام درسای عمومی رو با زیست و کامل و شیمی رو فقط سال دوم و فیزیکم فقط مبحث آینه هارو بخونم. اگه کافیه لطفا چن تا منبع خوب بغیر کتاب واسه اینا بم معرفی کنین.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی راهنمایی کنه لطفا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)