خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: فیزیک

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

فیزیک

سلام دوستان..
      شاید سوالم تکراری باشه ولی خدایی رفتم انجمن رو گشتم به اون چیزی که میخواستم نرسیدم بخاطر همین تصمیم گرفتم تایپک بزنم
      دوستان من قصد دارم فیزیک بخونم(منظورم دانشگاس)بخاطر همین باید رو فیزیک سرمایه گذاری کنم تو کنکور...
      تقریبا یه ماهه که کلاس کنکوری میرم ولی واقعا وقتمو میگیره جوری که دو روز درگیر کلاسم(بخاطر تکلیف و امتحان استاد)بخاطر همین تصمیم گرفتم انصراف بدم و فیزیکو با فیلمای آلا(استاد فدایی فرد)بخونم..آیا تصمیم درستی گرفتم؟!خواهش میکنم کمکم کنید خیلی سردرگمم..
      پیشاپیش مرسی بابت پاسخ هاتون..♥

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohandes_Roxana نمایش پست ها
      سلام دوستان..
      شاید سوالم تکراری باشه ولی خدایی رفتم انجمن رو گشتم به اون چیزی که میخواستم نرسیدم بخاطر همین تصمیم گرفتم تایپک بزنم
      دوستان من قصد دارم فیزیک بخونم(منظورم دانشگاس)بخاطر همین باید رو فیزیک سرمایه گذاری کنم تو کنکور...
      تقریبا یه ماهه که کلاس کنکوری میرم ولی واقعا وقتمو میگیره جوری که دو روز درگیر کلاسم(بخاطر تکلیف و امتحان استاد)بخاطر همین تصمیم گرفتم انصراف بدم و فیزیکو با فیلمای آلا(استاد فدایی فرد)بخونم..آیا تصمیم درستی گرفتم؟!خواهش میکنم کمکم کنید خیلی سردرگمم..
      پیشاپیش مرسی بابت پاسخ هاتون..♥
      استادفدایی فردخیلی خوب درس میدن من دینامیکش تاوسطاش دیدم خیلی اصولی درس میده ولی حجم فیلماش زیاده ووقت گیرکه چون رشتتون ریاضی هست به نظرم مشکلی نیست

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کاریزما نمایش پست ها
      استادفدایی فردخیلی خوب درس میدن من دینامیکش تاوسطاش دیدم خیلی اصولی درس میده ولی حجم فیلماش زیاده ووقت گیرکه چون رشتتون ریاضی هست به نظرم مشکلی نیست
      مرسی بابت پاسخگویتون..ببخشید یه سوال،ایشون همه ی نکات لازم واسه تست زدنو میگن؟!آخه من تشریحیم خوبه ..تنها مشکلم با تستاس اونم تستای فیزیک۳
      😬فیلمای حرکت شناسی رو هم فک نکنم ببینم آخه تو تابستون کامل بستمش با تست..

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohandes_Roxana نمایش پست ها
      مرسی بابت پاسخگویتون..ببخشید یه سوال،ایشون همه ی نکات لازم واسه تست زدنو میگن؟!آخه من تشریحیم خوبه ..تنها مشکلم با تستاس اونم تستای فیزیک۳
      ������فیلمای حرکت شناسی رو هم فک نکنم ببینم آخه تو تابستون کامل بستمش با تست..
      دیگه چه بهترکه تشریحیتون خوبه ایشون تموم اونچه لازمه وراه حل کوتاه میکنه میگن البته اصولی وصحیح یعنی مثلاوقتی توحرکت شناسی حل مسائل به روش نسبی میگه شرط استفاده ازون هم میگن توبقیه فصلاهم همینطوردرکل به نظرم خیلی مفیده وسطح سوادبالایی هم دارن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کاریزما نمایش پست ها
      دیگه چه بهترکه تشریحیتون خوبه ایشون تموم اونچه لازمه وراه حل کوتاه میکنه میگن البته اصولی وصحیح یعنی مثلاوقتی توحرکت شناسی حل مسائل به روش نسبی میگه شرط استفاده ازون هم میگن توبقیه فصلاهم همینطوردرکل به نظرم خیلی مفیده وسطح سوادبالایی هم دارن
      آها خیلی خوبه پس..مرسی😁🌷

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من این تابستون 7 فصل فیزیک پیش رو کانل از رو الگو خوندم ، و میخوام که تا بهمن فیزیک پایه الگو کار کنم ، تا تمومش کنم
      با فیزیک 3 و فیزیک 1 مشکلی ندارم
      فیزیک 1 رو مهروماه و فیزیک 3 رو الگو خوندم

بعد بهمن میخوام خیلی سبز چهار جلدی که جمعا 6000 تست هستش رو کار کنم

نظرتون چیه ؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن