خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط newsaber نمایش پست ها
      چه ربطی داره چه مهندسا بیان و چه نیان ظرفیت رشته ها مقداری مشخصیه و اشباع شدن ربطی به اومدن مهندسیا نداره
      اتفاقا ربط داره چون با اومدن داوطلب بیشتر ناچار باید ظرفیت افزایش پیدا بکنه

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط newsaber نمایش پست ها
      اون درصدای اختصاصی زحمت نمی خواد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
      مثل آب خوردن میتونه این درصدا رو بزنه ناسلامتی دانشجو مهندسیه. مثل اینه که من بیام امتحان بستان و راهنمایی بدم. درصد زیست هم که روزی ۳ ساعت بخونه بالای ۵۰ هم میزنه. شما به این میگی زحمت؟

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nacli نمایش پست ها
      چه ربطی داره آخه
      ایشون شاید ب رشته ریاضی علاقه بیشتری داشته یا اصلا عشقش کشیده رفته ریاضی. حالا شرایط و بازار مهندسی رو دیده تصمیم گرفته پا روی علاقش بذاره و محک بزنه خودشو واسه پزشکی. این چه ایرادی داره؟؟؟ والا دیگه باید بیان ب شما هم جواب پس بدن؟
      پس چرا رفت رشته برتر مهندسی توو یکی از دانشگاه های برتر، و جای یکی دیگه رو که میتونست همچنین جایی درس بخونه رو گرفت؟
      آیا این بازی کردن با سرنوشت دیگران نیست؟
      دوستان عزیز خواهشا اینقدر خودخواه و خودبین نباشید، به انسان های اطرافتون هم یه توجهی بکنید!

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arasre نمایش پست ها
      مثل آب خوردن میتونه این درصدا رو بزنه ناسلامتی دانشجو مهندسیه. مثل اینه که من بیام امتحان بستان و راهنمایی بدم. درصد زیست هم که روزی ۳ ساعت بخونه بالای ۵۰ هم میزنه. شما به این میگی زحمت؟
      زرشک

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arasre نمایش پست ها
      اتفاقا ربط داره چون با اومدن داوطلب بیشتر ناچار باید ظرفیت افزایش پیدا بکنه
      هیچ ربطی به تعداد داوطلب نداره

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ShahabM نمایش پست ها
      پس چرا رفت رشته برتر مهندسی توو یکی از دانشگاه های برتر، و جای یکی دیگه رو که میتونست همچنین جایی درس بخونه رو گرفت؟
      دوستان عزیز خواهشا اینقدر خودخواه و خودبین نباشید، به انسان های اطرافتون هم یه توجهی بکنید!
      اگه به خودخواهی باشه سیاست افزایش جمعیت (دهه شصت خودمون) بدترین خودخواهی بود که بیکاری و ... که الآن هست یکی از پیامدهای همون موضوعه، تو جامعه همدیگرو دارن میدرن حالا شما میای میگی جای یکی دیگرو گرفته، اگه جا مال یکی دیگه بود خودش میگرفتش

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه نرم افزار تخمین رتبه میگم باهاش برید فضا حداقل اینو بگم که از کانون خیلی خیلی دقیقتره. با گوشیتون برید بازار بنویسید «تخمین رتبه» اولین اپلیکیشن که اسمش «هیوا» ست رو دان کنید. کار باهاش خیلی آسونه.

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چه ربطی داره آخه. خب کنکور رقابته. نمیشه گفت حق دیگران رو خوردی. اون دیگران، میتونستن بهتر از ایشون بخونن و رتبه بهتری بیارن

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.faEze_ نمایش پست ها
      چه درصدای اختصاصی توپی
      چرا عمومی نزدید خب ؟؟؟ پس تایم عمومی ها داشتید چکار میکردید میشه بدونم؟

من که زیاد از رتبه و تخمین سردرنمیارم ! ولی دوس دارم بدونم با درصداتون چی قبول میشید !
      وقت زیادی برای عمومی ندارم
      درسای دانشگام سنگین شده
      فقط و ققط میتونم زیست بخونم
      بعد اوردن این درصدا واسم مشکل نیست
      ضمنا برنامه اصلی من 3 سال بعده موقعی ک مدرکم رو گرقته باشم

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بابا من هیج علاقه ای به تجربی ندارم
      وعض مرخرف مهندسی رو میدونید که

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن