خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

قواعد عربی بدون پیش نیاز!

سلام.از قواعد عربی مباحثی هست که بشه بدون خوندن قواعد دیگه پاسخ داد؟من میخوام وقتم رو روی ترجمه تعریب و درک متن بزارم که 50 درصد عربی رو بگیرم ولی اگه مباحثی هست از قواعد که پیش نیازی ندارن و مستقل میشه خوندش اونا رو هم می خونم.ممنون میشم دوستان کمک کنند.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      سلام.از قواعد عربی مباحثی هست که بشه بدون خوندن قواعد دیگه پاسخ داد؟من میخوام وقتم رو روی ترجمه تعریب و درک متن بزارم که 50 درصد عربی رو بگیرم ولی اگه مباحثی هست از قواعد که پیش نیازی ندارن و مستقل میشه خوندش اونا رو هم می خونم.ممنون میشم دوستان کمک کنند.
      سلام

شما بدون خوندن قواعد بهم پیوسته میخوای تا 50 ببری؟
      در همون شروع درس عربی ، قواعد اسم ، فعل و حرف رو باید بدونی که با همه در ارتباطه
      همچنین قواعد هایی مثل نواسخ ، معلوم مجهول ، حال ، تمییز ، مفعول ها ، استثناء که پای ثابت کنکورن ، نیاز به پیش نیاز عمیق داره
      بنظرم قواعد عربی شبیه بازی دومینو ه یکی نباشه کار میلنگه ، یا اینکه بدون پیش نیاز به 30 درصد ترجمه بسنده کنید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

اون قواعدی که تو کتابای ترجمه تعریب گفته در مورد فعل و اسم و ... اونا رو میخونم ولی منظورم تسلط عمیق! روی قواعد هست برای اون 8 تا تست قواعد.دنبال یه سری قواعد هستم که بشه فقط همونا رو خوند و تستاش رو جواب داد!
      همیشه از دو چیز بدم میومد تو دبیرستان.یکی قواعد عربی یکی زبان فارسی.
      ویرایش توسط alk1370 : 24 شهریور 1395 در ساعت 13:31

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام.
      از عربی سال دوم مبحث اعراب فرعی، اعراب تقدیری، واعراب فعل مضارع تقریبا پیش نیازی ندارن.
      اگر هم نکته ای نیاز باشه خود کتاب کمک آموزشی شما حتما اونو آورده.
      مباحث: مفعول مطلق،مفعول فیه،تمیز،حال،مستثنی ومنادی از سال سوم هم مباحث نسبتا راحتی هستن که نیاز چندانی به مقدمات ندارن وبا داشتن مقدار کمی معلومات پایه قابل فراگیری هستن.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن