خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل غیبت خوردن

سلام
      واسه مایی که 95 دومین کنکورمون بود(هر کس مجازه 1سال پشت کنکور بمونه) و با توجه به وضعیت اعلام نتایج امسال، دیدم که تو این سایت یه سری میگن غیبت می خوریم و نمیتونیم دانشگاه ثبت نام کنیم!
      این حرف یعنی چی واقعا؟ مگه هر کسی مجاز نیست یه سال پشت کنکور بمونه؟ حالا یه مشکلی به خاطر مسخره بازی ها خودشون پیش آمده چرا ما باید بهاشو بپردازیم؟ چرا چند دستگی به وجود میارید و دفترچه پست می کنید بهانه میدین دستشون؟
      به نظرم بد به دلتون راه ندین هیچ مشکلی پیش نمیاد...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Un-known نمایش پست ها
      یکی به من بگه برای همین یک سالی که پشت کنکور موندیم باید برگه ای میبردیم به نظام وظیفه یا نه
      من هیچ کار نکردم یعنی از بعد کنکور 94 اصلا مدرسمون نرفتم دیگه الان این مشکل ایجاد میکنه یا نه !؟ کی بوده با این شرایط ؟/؟
      ببین همون سال که پیش دانشگاهی بودی 18 سالت شد برگه بردی نظام وظیفه یا نه؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه نبردم چرا اون موقع ؟؟
      اونجا که هنوز در حال تحصیل بودم
      که تو سن 18سالگی وضعیتت مشخص بشه که در حال تحصیلی معمولا خوذ مدرسه ماه تولدتون که بشه اعلام میکنه بتون! یعنی اصلا تاحالا پلیس+10 نرفتی؟ هیچ برگه ای نداری؟

4. Top | #4

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amindrs نمایش پست ها
      که تو سن 18سالگی وضعیتت مشخص بشه که در حال تحصیلی معمولا خوذ مدرسه ماه تولدتون که بشه اعلام میکنه بتون! یعنی اصلا تاحالا پلیس+10 نرفتی؟ هیچ برگه ای نداری؟
      نه والا تا حالا +10 نرفتم اصلا هیچ برگه ای هم ندارم
      اینطوریم که تو میگی گویا بدبخت شدم رف !!؟
      چه برگه ای باید داشته باشم ؟؟ هیچ کس برگه نگرفت از دوستام تا جایی که یادمه خب

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه والا تا حالا +10 نرفتم اصلا هیچ برگه ای هم ندارم
      اینطوریم که تو میگی گویا بدبخت شدم رف !!؟
      چه برگه ای باید داشته باشم ؟؟ هیچ کس برگه نگرفت از دوستام تا جایی که یادمه خب
      نه داداش بد به دلت راه نده ان شالله که اینطور نیست! ولی برو پیگیر شو که باید چکار کنی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      واسه مایی که 95 دومین کنکورمون بود(هر کس مجازه 1سال پشت کنکور بمونه) و با توجه به وضعیت اعلام نتایج امسال، دیدم که تو این سایت یه سری میگن غیبت می خوریم و نمیتونیم دانشگاه ثبت نام کنیم!
      این حرف یعنی چی واقعا؟ مگه هر کسی مجاز نیست یه سال پشت کنکور بمونه؟ حالا یه مشکلی به خاطر مسخره بازی ها خودشون پیش آمده چرا ما باید بهاشو بپردازیم؟ چرا چند دستگی به وجود میارید و دفترچه پست می کنید بهانه میدین دستشون؟
      به نظرم بد به دلتون راه ندین هیچ مشکلی پیش نمیاد...
      اینا چ حرفایی ک میزنی ! چند دستگی چیه !! مگ اونا میان ب خاطر پست کردن دفترچه چن نفر قانونو عوض کنن!

در ضمن همه میتونن یک سال پشت کنکور بدن ولی ی عده ک معمولا همون نمیه دومی ها هستن باید معافیت تحصیلی داشته باشن تا بتونن دوبار کنکور بدن !

نیمه دوم سال مثلا 73 و نیم سال 74 با هم کنکور دادن ولی من ک نمیه اولی 74 بودم بدون هیچ نگرانی کنکور دوبار شرکت کردم !ولی اونا ک نمیه دوم 73 بودن رفتن معافیت تحصیلی گرفتن !

در ضمن یک روز غیبت بخورین حق رفتن ب دانشگاه رو ندارین

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

اینا چ حرفایی ک میزنی ! چند دستگی چیه !! مگ اونا میان ب خاطر پست کردن دفترچه چن نفر قانونو عوض کنن!

در ضمن همه میتونن یک سال پشت کنکور بدن ولی ی عده ک معمولا همون نمیه دومی ها هستن باید معافیت تحصیلی داشته باشن تا بتونن دوبار کنکور بدن !

نیمه دوم سال مثلا 73 و نیم سال 74 با هم کنکور دادن ولی من ک نمیه اولی 74 بودم بدون هیچ نگرانی کنکور دوبار شرکت کردم !ولی اونا ک نمیه دوم 73 بودن رفتن معافیت تحصیلی گرفتن !

در ضمن یک روز غیبت بخورین حق رفتن ب دانشگاه رو ندارین
      ببین من متولد آذر 75 هستم! سال 93 که 18سالم شد مدرسه یه برگه بم داد که مدیرمون تایید کرده بود تو اون مدرسه در حال تحصیل هستم ، اون برگه بردم پلیس +10 2تا برگه بم داد یکی واسه خودم یکی واسه مدرسه که معافیت تحصیلیمو تایید کرده بودن و کدی توش بود به نام کد سخا که هروقت اون کد و شماره ملی رو واسه نظام وظیفه بفرستم آخرین وضعیت سربازی رو بم میگه! تا چند روز پیش که زده بود واسم معافیت تحصیلی! ترسم ازینه که شهریور تموم بشه نتایج دیر بیاد غیبت بخورم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها نگا کنید در سایت نظام وظیفه نوشته :
      چنانچه حداكثر ظرف مدت يكسال از زمان فارغ التحصيل شدن درمقطع ديپلم ياپيش دانشگاهي دردانشگاه پذيرفته شوندمجازبه تحصيل خواهند بود
      و سپس چند خط پایین تر نوشته شده:
      با توجه به اینکه فارغ التحصیلان خرداد (پس از ورود به سن مشمولیت ) به منزله فارغ التحصیلان شهریور تلقی می گردندتا پایان شهریور سال بعد مهلت معرفی دارند . (منظور از سن مشمولیت سال تولد +18 است )
      و در یک جای دیگر نوشته شده است :
      كليه دانش آموزاني كه قبل از سن مشموليت ويا در سن مشموليت ودر ماه هاي خرداد و تير سال1393 فارغ التحصيل شده اند جهت تحصيل در دانشگاه از مهر 1394منعي نداشته وبايد پس از اخذ برگ درخواست معافيت تحصيلي از دانشگاه، به يكي از دفاتر پليس+10 مراجعه نمايند.

البته باز هم قطعی نظر نمیدم چون خودم هم سال دوم کنکورم هست و موندم برم فعلا یک رشته بدون ازمون ازاد ثبت نام کنم یا نه....

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین من متولد آذر 75 هستم! سال 93 که 18سالم شد مدرسه یه برگه بم داد که مدیرمون تایید کرده بود تو اون مدرسه در حال تحصیل هستم ، اون برگه بردم پلیس +10 2تا برگه بم داد یکی واسه خودم یکی واسه مدرسه که معافیت تحصیلیمو تایید کرده بودن و کدی توش بود به نام کد سخا که هروقت اون کد و شماره ملی رو واسه نظام وظیفه بفرستم آخرین وضعیت سربازی رو بم میگه! تا چند روز پیش که زده بود واسم معافیت تحصیلی! ترسم ازینه که شهریور تموم بشه نتایج دیر بیاد غیبت بخورم
      تاریخ معافیت تحصیلیت ظاهرا تا اخر شهریور دیگ درسته ؟ اگ تا اخر شهریور ک خب !

اگ قصد کنکور سوم داری باید بزنی پیام نور و ...

اگ مطمئنی قبولی و امسال میری دانشگاه و نتایج هنوز نمیاد برو واس اعزام اقدام کن ! تاریخت میخوره واس آبان احتمالا و تو این فرصت دانشگاه قبول شدی میری معافیت تحصیلی میگیری و اعزامت لغو میشه !

فقط مواظب باش غیبت نخوری و گرنه برات مشکل پیش میاد

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تاریخ معافیت تحصیلیت ظاهرا تا اخر شهریور دیگ درسته ؟ اگ تا اخر شهریور ک خب !

اگ قصد کنکور سوم داری باید بزنی پیام نور و ...

اگ مطمئنی قبولی و امسال میری دانشگاه و نتایج هنوز نمیاد برو واس اعزام اقدام کن ! تاریخت میخوره واس آبان احتمالا و تو این فرصت دانشگاه قبول شدی میری معافیت تحصیلی میگیری و اعزامت لغو میشه !

فقط مواظب باش غیبت نخوری و گرنه برات مشکل پیش میاد
      امسال که میرم دانشگاه اگر خدا بخواد! ولی این دفترچه پست کردن واسم زوره! چون هیچ کار اشتباهی انجام ندادم که بخوام قانونشون رو نقض کنم! کم کاری خودشونه که همچین مشکلی به وجود اومده! چرا بهاش رو من بدم؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه هایی که میخوان دفترچه ارسال کنن اگر در انتخاب رشته ، رشته های نوبت دوم را هم زدند دقت کنن که اگر نوبت دو قبول بشن یک سری مشکلات پیش میاد البته فکر کنم تمدید تاریخ اعزام هم باشه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من نیمه ی اول هستم..اما برگه رو گرفتم از +10
      حالا خدا میدونه 1 مهر چی میشه..دفترچه مفترچه هم ارسال مرسال نکردم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vadiani نمایش پست ها
      بچه هایی که میخوان دفترچه ارسال کنن اگر در انتخاب رشته ، رشته های نوبت دوم را هم زدند دقت کنن که اگر نوبت دو قبول بشن یک سری مشکلات پیش میاد البته فکر کنم تمدید تاریخ اعزام هم باشه
      واس اینا هم دو راه !

اگ کاردانی قبول بشن و سرباز باشن ترخیص نمیشن !

از کارشناسی ب بالا قبول بشن حین خدمتم ترخیص میشن

ینی یک نفر اگ برج 8 اعزامش باش تا برج 10 میتونه بره آموزشی رو تموم کنه بعد بیا بره دانشگاه ! نخواست هم تمدید میکنن یکباری ( ولی خب تمدید شانسی )

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امسال که میرم دانشگاه اگر خدا بخواد! ولی این دفترچه پست کردن واسم زوره! چون هیچ کار اشتباهی انجام ندادم که بخوام قانونشون رو نقض کنم! کم کاری خودشونه که همچین مشکلی به وجود اومده! چرا بهاش رو من بدم؟
      اینجا ایران

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اینجا ایران
      حرف حساب! قانع شدم!
      هزینه ارسال دفترچه چند در میاد؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن