خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      کتاب فیزیکش خیلی سنگینه فک نکنم نیازی باشه دانش آموز تجربی ازش استفاده کنه.ریاضیش ایده های خوبی داشت ولی بازم بنظرم جامع خیلی سبز رو کامل حل کردن مزیت بیشتری داره.ولی رو زیست و شیمیش میشه حساب کرد

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من iq گسسته و تحلیلی و دیف رو دارم.
      به نظر من میکرو کامل تر میتونه باشه.
      ولی iq تحلیلی فوق العادس واقعا تو پاسخنامه ایده های نابی رو داره

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی هست که iq درسی رو داشته باشه ؟ خیلی مهمه حتما بگه

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      تو که پارسال خوندی اونارو امسال فقط تست بزن یکی ازاشتباهات بچه های پشت کنکور اینه دوباره کتابای پر درسنامه میخونن درصورتی که فقط تست بزنن موفق میشن.شماهم ای کیو گاج با موج ازمونو بزن تموم شد فار با تکمیلی مبتکرانو بزن میای بالای 80 درسنامه ام خط ویژه بخون باورکن خوب جواب میگری من از وقتی فهمیدم کنکور یعنی درسنامه کم تست زیاد موفق شدم.
      اقا کممممک من الان شیمی چیکار کنم چی بگیرم خیلی سبز دارم ازمونا رو نهایتا چهل خرده میزنم میخام برسم ب 60 70 توروخداااا بگید چ کتابی بخرم :'(

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      تو که پارسال خوندی اونارو امسال فقط تست بزن یکی ازاشتباهات بچه های پشت کنکور اینه دوباره کتابای پر درسنامه میخونن درصورتی که فقط تست بزنن موفق میشن.شماهم ای کیو گاج با موج ازمونو بزن تموم شد فار با تکمیلی مبتکرانو بزن میای بالای 80 درسنامه ام خط ویژه بخون باورکن خوب جواب میگری من از وقتی فهمیدم کنکور یعنی درسنامه کم تست زیاد موفق شدم.
      اقا کممممک من الان شیمی چیکار کنم چی بگیرم خیلی سبز دارم ازمونا رو نهایتا چهل خرده میزنم میخام برسم ب 60 70 توروخداااا بگید چ کتابی بخرم :'(

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fati_ نمایش پست ها
      مبتکران خوبه واسه شیمی + فار واسه تست بیشتر
      it always seems
      impossible
      until
      its done

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چرا فکر میکنید دلیل 40 زدنتون تو ازمون کتابتونه؟خیلیییا هستن با همین خیلی سبز تو ازمونا درصدای بالا میزنن حتی 90 و 100

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

موج بزن

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نمیدونم .. من خودمو کشتم ینی همش دارم میخونم اما ترازم واصن بالا نمیاد ک هیچ تازه پسرفتم میکنم.. باید امسال حتتتما زیر 2000 بشم اما ترازم رو 5200 5500 ه اصلا اعتماد بنفس ندارم دیگه.. بخدا موندم :'(

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن