خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 100
    1. Top | #76
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abf نمایش پست ها
      یک سوال .. پیش هم با کانون بخونم؟.. پس طبق برنامه کانون پایه بجز درس های عمومی دوم رو میشه جمع کرد ؟.. من عمومی های دوم هم میخوام بخونم به نظرتون امکان پذیر هست برنامه رو به طور کامل به پایان برسونم ؟
      فقط یه چیزی یادم رفت عمومی ها توی کانون خیلی تاثیر نداره ! تو کنکور اینطور نیست و خوب بخون عمومی ها رو
      و تابستون بیشتر اختصاصی بخون .
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

2. Top | #77
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      این خیلی خوبه که به فکر عمومی ها هستی !!! البته خوب نیست عااالیه !!!
      ببین من فکر میکنم تو کنکور رو یه غول فرض کردی ! اگر غول فرض نکردی لااقل یه آزمونی فرض کردی که حجم درس ها زیاده و نمیتونی برسی که همه چیز رو بخونی ! نه جونم ؛ اصلن اینطور نیست .
      عمومی دوم رو نیازی نمیبینم که بخونی ! (البته این نظر منه!!!!) . بعضی از دوستام با تراز های خوب تابستون اصلن عمومی نمیخونن . نه اینکه عمومی شون خوب باشه . تازه عمومیشون خیلی هم بده . . .
      اهان برای پیش ، شیمی رو میرم کلاس و نیم سال اول رو تو تابستون میخونم . در حد تشریحی ! نه تست زنی !!!!
      زیست 3-4 فصل آخر !!! فیزیک هم یه مقداری حرکت شناسی و اینا رو میخونم !
      ریاضی مباحثی مثل احتمال رو ترکیبی با پیش میخونم . . .
      چون پایم خیلی ok نیس ، مجبورم این کار رو کنم وگرنه عین آدم پیش 1 رو کامل میخوندم و تفکیک نمیکردم فصل های مهم رو !
      الان تصمیم گرفتم عمومی دوم که سه تا درس هست برای پاییز بزارم .. پیش هم چون تابستون کلاس فیزیک و شیمی و ریاضی و زیست میرم و تستی هم کار می کنن با کلاس پیش برم .. الان برنامه ام خوبه ؟

3. Top | #78
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط یه چیزی یادم رفت عمومی ها توی کانون خیلی تاثیر نداره ! تو کنکور اینطور نیست و خوب بخون عمومی ها رو
      و تابستون بیشتر اختصاصی بخون .
      من نمیخوام کانون برم و آزمونی هم تابستون نمیرم .. منتها مثل آزمون های کانون می خونم و پنج شنبه قبل از هر آزمون جمع بندی می کنم و جمعه ها هم از خودم آزمون می گیرم ... خوبه به نظرتون ؟

4. Top | #79
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abf نمایش پست ها
      من نمیخوام کانون برم و آزمونی هم تابستون نمیرم .. منتها مثل آزمون های کانون می خونم و پنج شنبه قبل از هر آزمون جمع بندی می کنم و جمعه ها هم از خودم آزمون می گیرم ... خوبه به نظرتون ؟
      خیلی عالیه !! حرف نداره . . .
      فقط به نظرم دینی نخون . ما مجبوریم به خاطر آزمون ها دینی هم بخونیم . . .
      آقای جدی @ali761 هم این کار رو انجام دادن . ولی ترازت رو حساب کن با کارنامه های موجود و سعی کن هر دفعه بهتر بشی .
      اگرم به برنامه یه وقت نرسیدی که امری است طبیعی !!! دلسرد نشو و تو خونه آزمون رو دانلود کن و شرکت کن .
      ببخشید دیر جواب دادم
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

5. Top | #80
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی عالیه !! حرف نداره . . .
      فقط به نظرم دینی نخون . ما مجبوریم به خاطر آزمون ها دینی هم بخونیم . . .
      آقای جدی @ali761 هم این کار رو انجام دادن . ولی ترازت رو حساب کن با کارنامه های موجود و سعی کن هر دفعه بهتر بشی .
      اگرم به برنامه یه وقت نرسیدی که امری است طبیعی !!! دلسرد نشو و تو خونه آزمون رو دانلود کن و شرکت کن .
      ببخشید دیر جواب دادم
      ممنون از پاسختون ..

6. Top | #81
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      ببخشید من آزمون سنجش میرم به نظرتون جمعه رو بزارم واسه مرور ؟
      چون سنجش یه مقدار درباره مرور ضعیف عمل کرده

7. Top | #82
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAHRA.NASERI نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید من آزمون سنجش میرم به نظرتون جمعه رو بزارم واسه مرور ؟
      چون سنجش یه مقدار درباره مرور ضعیف عمل کرده
      جمعه رو بذار برا بررسی ازمون .
      چهارشنبه و پنج شنبه هر ازمون سعی کن درسا رو سریع دوره کنی !

8. Top | #83
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.چطور این همه تست رو در این مدت زمان کم می زدید؟

9. Top | #84
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. بنده فرهنگی هستم با 35 سال سن. میخام کنکور پزشکی شرکت کنم.
      حقوق معلمی بد نیست ولی کفاف زندگی را نمیده. ثانیا وقت اضافی زیاد دارم ازش استفاده کنم.
      نظرتون چیه؟ میشه هم کار کرد هم دانشگاه درس خوند؟ در آمد و کار پزشکی چطوره؟
      چطور برنامه ریزی کنم و حداقل باید روزی چند ساغت درس بخونم که قبول بشم؟
      ممنون

10. Top | #85
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      @Alireza.arvin

سلام ... من یک سوال برام پیش اومده.
      مباحثی که نمیرسیم برای ازمون تست بزنیم یا بخونیم (مثلا تو برنامه نوشتیم 100 تست شیمی 2 تناوبی از ای کیو)... و تو برنامه نرسیدیم چطوری باید جبران کنیم؟

من اکثرا اینطوری میشه برنامم که میگم میخوام مثلا 120 تست زیست بزنم تو 3 ساعت.... بعد میبینم با تحلیل گزینه ها و یک استراحت بین تست ها میبینم به جای 3 ساعت میشه 5-6 ساعت!!! و کلا چارچوب برنامه میریزه به هم.

راه حلی دارید؟ اکثرا اینطوری میشه. مثلا میگم 50 تست ریاضی تو 2.5 ساعت ولی میشه 4 ساعت! Lol با نگاه کردن به پاسخ تشریحی

11. Top | #86
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام آقا آروین -من امسال میرم یازدهم در دروس دهم زیست و شیمی رو بالای 90 تو قلمچی می زنم اما ریاضی و فیزیک منو خیلی پایین میکشه من توی زیست و شیمی ترازم 7500تا8000هست اما ریاضی و فیزیک ررو 50-60 میزنم و میانگین ترازم حدود 6500هست و تا حالا هم 3تا ازمون قلم چی برای اولین بار شرکت کردم امسال تابستون 90 درصد زیست یازهم رو هم کار کردم +تست و 80 درصد دینی یازدهم و 80 درصد شمی یازدهم و با تست مبتکران /شما برای ریاضی و فیزیک میگین من چیکار کنم؟ (البته تست هم زیاد میزنم تست خیلی سبز +پیشرفته خیلی سبز ) در کل خیلی افسرده ام و از رتبم تو ازمونا خیلی ناراضی (1200کشور)که واقعا لایق من نیست من باید چیکار کنم ؟توی سال تحصیلی با توجه به ضعفم در دهم آیا دهم را هم کار کنم؟و اینکه میتونم تو سال تحصیلی زیست12 رو بخونم تا بتونم برای تابستون یازدهمم دروس رو خاطر جمع تر تموم کنم ؟(منظورم اینه مطابق برای کانون در پایه ی 12 هم )عمل کنم بده ؟ هدفرتبه زیر100 هست که الان خیلی باهاش فاصله دارم ممنون با آرزوی موفقیت روز افزون پاینده باشید!

12. Top | #87
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      آپ

13. Top | #88
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دمت گرم

14. Top | #89
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      Up

15. Top | #90
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

من بعد از 10 سال میخوان کنکور بدم ولی نمیدونم چجوری برنامه ریزی کنم. لطفا بهم کمک کنی

سلام. وقت بخیر. من بعد از مدتها میخوام کنکور 1400 رو شرکت کنم. کتاب هم گرفتم و دارم میخونم منتها خیییلی سر درگمم . اولا که دارم خیلی کند پیش میرم چون بعضی مباحثو یادم نمیاد و تا بخواد لود شه کلی طول میکشه. حالا حدای از اینکه برا ریاضی دهم به مشکل برخوردم و میخوام شگفت انگیز رو بخرم. حالا اصلا مسئله ام اینا نیست. مشکلم اینه که نمیدونم چقدر بخونم و چی بخونم که هم تا کنکور کتابا رو خونده باشم و مسلط باشم و هم اینکه دوره کنم. یعنی اون وقته رو چجوری با کتابا و سرعتم و بقیه چیزا هماهنگ کنم؟؟ استرس هدر نرفتن زمان یه طرف. استرس اینکه بعد کلی سال دارم کنکور میدم یه طرف. استرس اینکه برسم بخونم یه طرف. استرس اینکهوچجوری پیش برم یه طرف. استرس اینکه الان پیشرویم کنده هم یه طرف دیگه. گرچه بهتر شدم ولی باز به نطرم نیاز دارم برنامه دقیق داشنه باشم برا خودم. چون من یه مقدار به طور کلی همیشه اضطراب هم دارم. اینا شرایط منه.امروز 11 آبان 99 هست. اگه کسی میتونه برای برنامه ریزی بهم کمک کنه و بهم بگه چجوری بخونم. ممنونم . نمیدونستم هم چجوری تاپیک بزنم. ببخشید

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن