خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 100
    1. Top | #46
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bm3 نمایش پست ها
      خب حالا یه سوال پیش میاد ! مثلا میایم شنبه زیست فصل اول از صفحه 1 تا 10 رو تو برنامه میزاریم و اجرا نمیشه ! حالا دو شنبه هم نوشتیم از صفحه 11 تا 20 خب وقتی 10 صفحه اول رو نخوندیم چجوری بریم به بعدش؟؟
      روزی که قراره 11 تا 20 رو بخونید ، به جاش 1 تا 10 رو بخونید ! به همین سادگی و دوباره روز جمعه اون صفحه هایی که جامونده رو جاسازی می کنید .

2. Top | #47
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها

این دوستمون فکر میکنه تلگرامه اینجا !!!
      ر.ا: ممنون از @Alireza.arvin عزیز !
      اشکال نداره . هوس تلگرام کرده خب . مشکلی نیست .

3. Top | #48
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parnia-sh نمایش پست ها
      من همه ی این کار هارو میکنم ولی اخرش فقط تا روز اول خوبه بعدش دیگه....مشکل چیه؟
      ببینید به تدریج که هی تکرار کنید این کارها رو کم کم درست میشه . باید اینقدر تکرار و تمرین کنید که درست شه تا بالاخره حل شه .

4. Top | #49
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط P_Soofia نمایش پست ها
      سلام بسیار عالی مطلب خیلی مفیدی بود.
      فقط تو اون نمونه برنامه ای که گذاشتین از ساعت ۸تا۱۲ فقط تایم مطالعاتیه. استراحت نداشتین بینش؟ (بنظر کار هوشمندانه ای میاد ۴ ساعت پشت هم فعالیت ذهنی داشتن درست مثل شرایط کنکور! ولی خب ممکنه یکی کشش نداشته باشه و کیفیت خوندن بیاد پایین)
      معمولا صبح ها نه . سعی می کردم همونطور که گفتن 4 ساعت کنکور رو شبیه سازی کنم . این برنامه ساعتاش شخصی سازه شدست و قرار نیست همه طبق این ساعت ها پیش برن واسه همین فایل ورد رو قرار دادم که بتونین ساعت ها رو تغییر بدین . قطعا همه این کشش رو ندارن و باید طبق توانایی خودشون تنظیم کنن .

5. Top | #50
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shervin نمایش پست ها
      سلام داداش تبریک اولا دوما دست خطامون خیلی شبیه همه ولی رتبه کنکورمون ۴ ۵ هزار تایی فاصله داره
      داداش یه سوال برام پیش اومده اینه که اگه مثلا تو یه درسی ضعف داشتی..مثلا من تو ریاضی ضعف داشتم تو برنامه میذاشتمش ولی میرفتم سراقش هیچی متوجه نمی شدم کارای مختلفی هم امتحان کردم از جمله خوندن کتاب درسی یا خوندن کتاب کمک درسی رفتن سره جلسه دبیر ریاضی که تو کلاس هیچی متوجه نمی شدم حالا دیگه کنکور ندارم ولی چون نتونستم مشکلمو حل کنم خواستم ازت بپرسم از شما بودی چیجوری مشکلتو حل می کردی ؟
      این به برنامه هام خیلی لطمه میزد
      والا چی بگم ؟! همه راه ها رو امتحان کردین که ‌) راه حلی به دهنم نمی رسه . تو این موقعیت هم قرار نگرفتم که تجربه ای داشته باشم و بهتون بگم .

6. Top | #51
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam78 نمایش پست ها
      اون زمان تو مدرسه بوده ......
      نه آخه زمان بعد از مدارس و تعطیلات هم همین برنامم بود

7. Top | #52
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Faezeh78 نمایش پست ها
      منم دقیقا همین مشکلو دارم :/
      جواب این دوستمون رو دادم می تونین راه حلش رو ببینید .

8. Top | #53
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam78 نمایش پست ها
      آره دیدم ....... رگباری می خوند فک کنم .. من نیم ساعت 15تا تست ریاضی یا فیزیک می زنم انگار کوه کندم .......ماشاالله
      ما مرد روزهای سخت بودیم

9. Top | #54
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeisteR نمایش پست ها
      سلام ی سوال داشتم
      شما در چه بازه های زمانی(هرچند وقت یکبار)مرور میکردید؟

مثلا امروز ی فصل از ی درس رو خوندید بعدش کی میومدید مرورش میکردید؟
      واسه یه آزمون که یک بار بیشتر هر درس رو نمی خوندم و تو فاصله اون دو هفته مرور نمی کردم . شاید گاها چندتا تست واسه مرور می زدم .
      اما برای مرور های بعدی هر بار برنامه کانون مروری می شد مرور می کردم .

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.arvin نمایش پست ها
      واسه یه آزمون که یک بار بیشتر هر درس رو نمی خوندم و تو فاصله اون دو هفته مرور نمی کردم . شاید گاها چندتا تست واسه مرور می زدم .
      اما برای مرور های بعدی هر بار برنامه کانون مروری می شد مرور می کردم .

باریکلا .....................به همه ی پست ها جواب میدی واقعا آفرین ............ خیلی هم بهتون تبریک می گم ......دست راستتون رو سر ما ......
      یه سوال .............. برای افزایش سرعت تست زنی چیکار میشه کرد من تو قلم چی وقت کم میارم .... یعنی نمی تونم از هیچ سوالی بگذرم .......

و تراز عمومی و اختصاصی 10000 تا فرق داره و عمومی بهتره چکار کنم ؟؟؟؟ راستی به نظر شما قلم چی بریم ؟؟؟؟؟؟

اعتماد به نفس کم ....................استرس زیاد ؟؟؟؟؟؟ ارادم کمه ؟؟؟؟

شما درروز چقدر مطالعه داشتید ؟؟؟؟ فعلا همین اگه بود می پرسم واقعا بهتون غبته ((( غبطه ))) می خورم انشاالله موفق باشید .

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میگم داداش علیرضا حوصله داری به این همه سوال جواب میدی هااا من خودم به یدونه جوابات نگاه کردم خوابم اومد تا برسه بخونم خلاصه خسته نباشی دلاور
      ?Hello
      ?Is there anybody in there
      Just nod if you can hear me
      ?Is there anyone home

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      یه سوالی داشتم ازت@alireza.arvin
      من نمیدونم با برنامه قلمچی پیش برم یا برنامه معلما؟
      البته معلمامون هم با برنامه قلمچی پیش میرن اکثرشون
      ولی بحث من سر امتحانای خودی و اینکه از قلمچی جلو میوفتن.یا تکالیف خانمان سوز
      چیکار باید کرد بنظرت؟

پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام ممنون عالی بودفقط کاشکی برنامه یک ازمون ینی ۲هفته رو میزاشتین تا ببینیم هفته دوم عمومی هارو چطور می خوندینبازم ممنون
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

14. Top | #59
      .dr
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question

سلام ممنون از راهنماییهاتون

میشه بگین این فرق یا ویژگی که باعث تفاوت من نا موفق با شما موفق چیه؟ چون تقربیا برنامه منم شبیه برنامه ای که گفتید هست ، نمیخوام امسالم پشت بمونم و فقط پزشکی روزانه می خوام . البته درسته که کم خوندن ، تلاش کم و .... باعث فرق میتونه باشه ولی حتما یه روش ، یه طرز فکر و یا هر چیز دیگه ای هست که باعث موفقیت شما نسبت به بقه هست ، البته اینم بگم سر انتخاب رشته اشتباه پزشکی بین المللی رو از دست دادم البته هزینه شم هست خواستم بگم سطح علمیم عالی نباشه بدم نیست خودم فکر میکنم روش خوندم شاید اشتباه باشه
      لطفا از این پاسخ های کلیشه ای ندید چون همشو حفظم دنبال یه جواب واقعی ام لطفا
      موفقیت بدون تلاش حاصل نمی شود.
      ویرایش توسط .dr : 14 مهر 1395 در ساعت 14:57

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام اقای اروین عزیز

یک پیام خصوصی برای شما رسال کردم لطفا چک کرده و جوابشو بدید

آدم‌ها ، اول جوان‌ها را باوجود این‌که هم‌دیگر را دوست ندارند ، به‌عقد ِ هم درمی‌آورند و بعد از این‌که آن‌ها نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند ،
      تعجب می‌کنند ...
      آخر چطور می‌توان با کسی زندگی کرد بدون این‌که عاشق‌اش بود ؟

لئو تولستوی

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن