خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال: منبع خوب شیمی 3 برای دانش آموز سوم

سلام من امسال میرم سال سوم می خواستم بدونم برای یه دانش آموز سال سوم چه کتابی هم آموزش خوب و هم تست قوی داده کتاب چامع و جمع بندی نمی خوام کتابش مال پایه سوم باشه. از مبتکران هم خوشم نمیاد پارسال داشتم ولی تستای خوب و قوی نداره. مثلا بین خیلی سبز و گاج سوم کدومش از نظر تست بهتره؟؟ آیا انتشارات دیگه ای هم خوب کار کرده؟؟؟؟ تو انجمن به پاسخ خوبی نرسیدم به خاطر همین یه موضوع جدید ارسال کردم با تشکر

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      منم با شما موافقم ، منم از مبتکران خوشم نمیاد ، پارسالم شیمی 2 نشر الگو خریدم ، خیلی خوب بود البته یسری جاها مثل عدد اکسایش که بعضی جاهاش ماله سال 4 هست رو توضیح داده و چون ما هنوز نخونده بودیم فکر میکردیم بلد نیستیم و اینش بد بود ولی بقیه چیزاش عالی بود
      حالا این علی فرزاد تبار گفته بود شیمی 3 هم در حال آماده سازی هست ، به نظرم واستا اونو بگیر!

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الگو ک کولاک کرد با دومش ولی سومش حالا حالاها خبری نیس من با علی فرزادتبار در ارتباطم بهتره گاج با مبتکران بگیری با تکمیلی بگیری

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بین خیلی سبز و گاج سوم کدومشو پیشنهاد می کنید که تستای بهتری داشته باشه و مفهوم درس رو به خوبی برسونه؟؟؟؟؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      گاج سوم عاالیه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درس نامه هاش چطوره تو سایت گاج فقط تستاشو گذاشته؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز بگیرید البته درسنامه هاش خلاصه تر از مبتکران هست و تستای z اش هم خیلی خوبن

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      کاش منم جای تو بودم
      چقد زود گذشت
      ر.ا:مبتکران و خیلی سبز رو هر دو شون رو کار کن

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      واقعا بین درسای سوم مهمترین همین شیمیه خیلی خوب روش وقت بذارید شیمی ۳ میکرو کتاب عالی و مناسبی هست

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mazhabblog نمایش پست ها
      سلام من امسال میرم سال سوم می خواستم بدونم برای یه دانش آموز سال سوم چه کتابی هم آموزش خوب و هم تست قوی داده کتاب چامع و جمع بندی نمی خوام کتابش مال پایه سوم باشه. از مبتکران هم خوشم نمیاد پارسال داشتم ولی تستای خوب و قوی نداره. مثلا بین خیلی سبز و گاج سوم کدومش از نظر تست بهتره؟؟ آیا انتشارات دیگه ای هم خوب کار کرده؟؟؟؟ تو انجمن به پاسخ خوبی نرسیدم به خاطر همین یه موضوع جدید ارسال کردم با تشکر
      هنوزم مبتکران وتکمیلی حرف اول توبازارمیزنه مخصوصاتکمیلیش که ذهنت خیلی خیلی بازمیکنه به خصوص تواستوکیومتری تست شمارشی هم جدیدااضاف کرده

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من دوستم زنگ زده بود به فرزادتبار میگفت من با نوشتنش مشکلی ندارم ولی الگو چاپ نمیکنه.حالا نمیدونم راس میگفت یا دروغ.منتظر فرزادتبار هم نشین معلوم نیست اصلا بیاد یا اگه بیاد کی بیاد.مب به نظرم از همه بهتره چون جدیدن تست شمارشی هم بهش اضافه کرده

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از نظر درسنامه گاج شیمی 3 بهتره یا خیلی سبز؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط urmeko نمایش پست ها
      از نظر درسنامه گاج شیمی 3 بهتره یا خیلی سبز؟
      گاج رو من دیدم اصلا یک جوری بود نه تستاش خوشم اومد و نه درسنامش.ولی علی جدی سوم گاج داشت.هر کسی با یه کتابی راحت تره pdf هاشونو نگاه کن ببین کدوم به سلیقت میخوره

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داداش درسنامه هایه مبتکران عالیه که..

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط edisonha نمایش پست ها
      من دوستم زنگ زده بود به فرزادتبار میگفت من با نوشتنش مشکلی ندارم ولی الگو چاپ نمیکنه.حالا نمیدونم راس میگفت یا دروغ.منتظر فرزادتبار هم نشین معلوم نیست اصلا بیاد یا اگه بیاد کی بیاد.مب به نظرم از همه بهتره چون جدیدن تست شمارشی هم بهش اضافه کرده
      این دوست شما شماره فرزاد تبار رو دقیقا از کجا اورده بود؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن