خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

هزینه قلم چی

سلام دوستان عزیز .
      من امروز رفتم قلم چی ثبت نام کنم هزینه اش بهم گفتن 850 اگه تا قبل از مهر ثبت نام کنی میشه 800 من کلا اینجور شدم
      . اخه پارسال که چند تا از دوستام میرفتن میگفتن 500 خورده ای بیشتر نبوده حالا یهو 300 تومن رفته روش ؟؟؟ لطفا کسایی که کانون ثبت نام کردن اگه میشه هزینشو بهم بگن .
      ممنون .

2. Top | #2
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام رفیق
      به منم گفتن 800 و پشتیبانی 200 تومن میگیرن براش من فقط ازمون ثبت نام کردم هیچی نخواستم پشتیبان ویژه رو حذف کردم شد 600

موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrmm1376 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز .
      من امروز رفتم قلم چی ثبت نام کنم هزینه اش بهم گفتن 850 اگه تا قبل از مهر ثبت نام کنی میشه 800 من کلا اینجور شدم
      . اخه پارسال که چند تا از دوستام میرفتن میگفتن 500 خورده ای بیشتر نبوده حالا یهو 300 تومن رفته روش ؟؟؟ لطفا کسایی که کانون ثبت نام کردن اگه میشه هزینشو بهم بگن .
      ممنون .

یکی از دوستام که ثبت نام کرده بود با آزمونای تابستونش شده بود 800
      ولی اون یکی دوستم که برای شروع اون ازمونایی که از مهر، رفته بود ثبت نام کرده بود حدودا شده بود
      580
      گرفتی چی گفتم
      ویرایش توسط mahsa77 : 23 شهریور 1395 در ساعت 12:39

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من رفتم پرسیدم بهم گفتیک میلیون و نود هزار تومان

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حالا مگه چقدر فرق مکانی داره که واسه یکی میشه 580 واسه یکی میشه 1190 اصن کانون معلوم نیست چی به چیه .

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Toofan نمایش پست ها
      من رفتم پرسیدم بهم گفتیک میلیون و نود هزار تومان

ما داریم فقط هزینه آزموناشو میگیم
      فک کنم شما هزینه کتاب ،مشاور و ... اینا هم بوده

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrmm1376 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز .
      ممنون .
      واسه اینکه پول کتاب و...نخوای بدی از ازمون دوم به بعد ثبت نام کن اگه اجبار کردن کتاب تا پول کتاب ندی دیگه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من دیروز رفتم پرسیدم گفتم بدون کتاب بهم گفت 890/تازه گفت اگه از اول تابستون هم میومدی ثبت نام میکردی باید 890 میدادیالانم باید 890بدی

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      انصافا نمایندگی های قلمچی خیلی بی در و پیکر و دیوثن ما تو شهرمون یه نمایندگی داریم اون روز رفته بود یکی از دوستام میگفت یکی اومد با سر وضع نامناسب یه نیگاهی به سر و وضعش انداخت گفت 700 تومن بعد نیم ساعت یکی دیگه اومد یه نیگاه به سر و وضعش انداخت گفت 1100 واقعا این پولا ارزش خوردن داره؟ آخه بی انصاف بی جای اینکه بیای 100 هزار نفر بورسیه کنی بیا هزینه ی آزمونت رو بکن 300 تومن اون موقع همه ی ندار ها هم میان ثبت نام می کنن شرایط برای همه هم یکی میشه...!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مگه همه نمیگن سؤالای کانون سخته و استاندارد نیست پس چرا میرن؟به خاطر جامعه آماری و ...
      من که دوستام بهم پیشنهاد کردن برو گزینه دو یا سنجش که سؤالاش استانداره

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheh نمایش پست ها
      مگه همه نمیگن سؤالای کانون سخته و استاندارد نیست پس چرا میرن؟به خاطر جامعه آماری و ...
      من که دوستام بهم پیشنهاد کردن برو گزینه دو یا سنجش که سؤالاش استانداره
      گزینه 2 واسه مرور هیچ برنامه ای نداره سنجش هم پارسال بودم جز جامع هاش ضمن سالش اصلا خوب نبود توی این تایپک نوشتم چرا .
      http://forum.konkur.in/thread10439-12.html

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها
      انصافا نمایندگی های قلمچی خیلی بی در و پیکر و دیوثن ما تو شهرمون یه نمایندگی داریم اون روز رفته بود یکی از دوستام میگفت یکی اومد با سر وضع نامناسب یه نیگاهی به سر و وضعش انداخت گفت 700 تومن بعد نیم ساعت یکی دیگه اومد یه نیگاه به سر و وضعش انداخت گفت 1100 واقعا این پولا ارزش خوردن داره؟ آخه بی انصاف بی جای اینکه بیای 100 هزار نفر بورسیه کنی بیا هزینه ی آزمونت رو بکن 300 تومن اون موقع همه ی ندار ها هم میان ثبت نام می کنن شرایط برای همه هم یکی میشه...!
      کل مشکل کانون اینه که نمیاد یه سیستم ثبت نام اینترنتی جامع مثل سنجش بزنه من پارسال رفتم سنجش ثبت نام کنم نمایندگی شهرمون بهم گفت 500 ولی رفتم تو سایت ثبت نام کردم شد 185 تومن فقط مشاور نداشتم همین که البته مشاورش هم کار خاصی نمیکرد اگه کانون سیستم ثبت نام اینترنتیش رو درست کنه هزینه ها هم خیلی میاد پایین ولی حیف که اصلا به فکر دانش اموزا نیستن و به فکر نمایندگی شون هستن .

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یه دوستی دارم همه ی کلاس های کنکور گزینه دو رو شرکت کرد چار پنج ملیون شد بعد واسه آزمون رف قلمچی بشون گف ندارمو فلان بورسیش کردن:\الانم کلی بش کتاب دادن:\همچیشم رایگان=\اونوخ من یه کلاس گزینه دو شرکت کردم بعد واسه آزمون رفتم قلمچی فهمیدن که واسه کلاس میرم گزینه دو بهم گفتن هزینه ی آزمونا یه ملیون میشه:\

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      جاهای مختلف قیمت متفاوتی دارن حداقل پارسال که اینجوری بود

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن