خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تبریک میگم!
      یه سوال:
      واسه گسسته من نشر الگو (فقط 3 بعدی داره) دارم، همین الان برای گراف تقریبا همه تستاشو زدم، حالا به نظرت خیلی سبز بگیرم و دوباره توی سال موازی 2 تا کتاب رو کار کنم، یا به جای اون گراف رو فقط دوره کنم و جلوتر از برنامه نظریه اعداد بخونم؟! البته موج آزمون رو هم دارم، میتونم به جای خیلی سبز اونو کار کنم، ولی موندم این کارو بکنم یا موج رو بزارم بعد از عید؟!
      ویرایش توسط NMGTAV : 28 شهریور 1395 در ساعت 01:16

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NMGTAV نمایش پست ها
      تبریک میگم!
      یه سوال:
      واسه گسسته من نشر الگو (فقط 3 بعدی داره) دارم، همین الان برای گراف تقریبا همه تستاشو زدم، حالا به نظرت خیلی سبز بگیرم و دوباره توی سال موازی 2 تا کتاب رو کار کنم، یا به جای اون گراف رو فقط دوره کنم و جلوتر از برنامه نظریه اعداد بخونم؟! البته موج آزمون رو هم دارم، میتونم به جای خیلی سبز اونو کار کنم، ولی موندم این کارو بکنم یا موج رو بزارم بعد از عید؟!
      اگه وقت داري كه خ سبز رو موازي كار كني با الگو كه خيلي قوي ميشي....
      ولي اگه وقتت كمتره ميتوني موج آزمون رو بزني كه دوره بشه گراف و جا بيفته برا بعد عيد هم تا دلت بخواد كتاب هست اگه وقت داري موج رو هم بزن

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mraday نمایش پست ها
      اگه وقت داري كه خ سبز رو موازي كار كني با الگو كه خيلي قوي ميشي....
      ولي اگه وقتت كمتره ميتوني موج آزمون رو بزني كه دوره بشه گراف و جا بيفته برا بعد عيد هم تا دلت بخواد كتاب هست اگه وقت داري موج رو هم بزن
      خوب الان اولویتم با خیلی سبز باشه یا موج؟! وقت دارم که یکی از این کتابارو کار کنم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NMGTAV نمایش پست ها
      خوب الان اولویتم با خیلی سبز باشه یا موج؟! وقت دارم که یکی از این کتابارو کار کنم
      فکر کنم موج بهتر باشه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      میشه یکم بیشتر در مورد مطالعه فیزیک توضیح دهید ممنون

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام تبریک بابت رتبتون من همه درسام خوبه و هیچ مشکلی نیست اما هندسه پایه رو میخوام بزارم کنار اصلا نمیدونم باید چیکار کنم. همه میگن خلاقیت میخواد و نمیشه توی کنکور با توجه به اون استرس جواب داد و...توصیتون چیه؟؟؟(الانم سال سومم)و اینکه توی حسابان تست تالیفی توصیه میکنید؟
      ویرایش توسط Taha_78 : 11 دی 1395 در ساعت 22:24

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Taha_78 نمایش پست ها
      سلام تبریک بابت رتبتون من همه درسام خوبه و هیچ مشکلی نیست اما هندسه پایه رو میخوام بزارم کنار اصلا نمیدونم باید چیکار کنم. همه میگن خلاقیت میخواد و نمیشه توی کنکور با توجه به اون استرس جواب داد و...توصیتون چیه؟؟؟(الانم سال سومم)و اینکه توی حسابان تست تالیفی توصیه میکنید؟
      ممنون
      به نظرم اصلا اين كارو نكنيد منظورم اينه كه هيچ درسي رو كنار نذاريد مثلا هندسه پايه سال 95 سوالاش بسيار تكراري و مال كنكوراي دهه هشتاد بود درسنامه خاصي كه نداره سوالاي كنكور رو كار كنيد حداقل.
      الان كه سال سوميد توصيه ام اينه كه حتما درسا رو قوي و پايه اي كار كنيد با تست تاليفي و سخت تو سال چهارم به اندازه كافي سوالات كنكور رو حل مي كنيد.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابت کسب این رتبه بهتون اول تبریک میگم .
      سوالی که دارم اینه که برای من که الان سوم تجربی هستم و در اوقات بیکاریم هندسه رو میخونم میخواستم بدونم برای کسی که هندسه اش قوی نباشه الگو اذیت کنندست؟
      من خودم میکرو دارم که بیشتر تستای آزاد رو داره و همشم اول یه فرمول میگه که تست هاش همش با اون حل میشه که حس میکنم اینجوری زیاد چالشی نداره.
      ممنون میشم راهنمایی کنید

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی حتما عمل میکنم به حرفاتون. راستی من فیزیک ۴ جلدی میزنم و الانم توی آزمونا درصدم بین ۶۰ تا ۹۰ هستش. لذومی نداره که مثلا با ۲ تا منبع کار کنم؟ یعنی خیلی سبز کافیه؟ (مرسی که وقت میزارین)

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام مرسی از اطلاعات مفیدتون
      انشاالله همیشه موفق باشید.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhoseing79 نمایش پست ها
      بابت کسب این رتبه بهتون اول تبریک میگم .
      سوالی که دارم اینه که برای من که الان سوم تجربی هستم و در اوقات بیکاریم هندسه رو میخونم میخواستم بدونم برای کسی که هندسه اش قوی نباشه الگو اذیت کنندست؟
      من خودم میکرو دارم که بیشتر تستای آزاد رو داره و همشم اول یه فرمول میگه که تست هاش همش با اون حل میشه که حس میکنم اینجوری زیاد چالشی نداره.
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      تستاي الگو كه سخت تر از ميكرو هست ولي آموش خوبي داره اگه بخوايد درست حسابي وقت بذاريد كتاب خوبيه.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Taha_78 نمایش پست ها
      مرسی حتما عمل میکنم به حرفاتون. راستی من فیزیک ۴ جلدی میزنم و الانم توی آزمونا درصدم بین ۶۰ تا ۹۰ هستش. لذومی نداره که مثلا با ۲ تا منبع کار کنم؟ یعنی خیلی سبز کافیه؟ (مرسی که وقت میزارین)
      من هم همون خيلي سبز چهار جلدي رو ميزدم و منبعم فقط همين بود ولي به شدت توصيه ميكنم براي هر درس دو كتاب يا بيشتر كار كنيد ( با يه فاصله ) اينجوري خيلي بهتر مطالب جا ميفته.
      اگه بخوايد براي فيزيك كتاب دوم استفاده كنيد الگو رو پيشنهاد مي دم كه سوالاي سخت و تاليفي داره. ( مخصوصا براي شما كه سومي)
      ميكرو فيزيك با چهار جلدي سبز خيلي فرقي نداره بيشتر سوالاي كنكور رو دارن و سطحشون تفاوت زيادي نداره. يه خورده تكراري ميشه براي كتاب دوم.

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mraday نمایش پست ها
      من هم همون خيلي سبز چهار جلدي رو ميزدم و منبعم فقط همين بود ولي به شدت توصيه ميكنم براي هر درس دو كتاب يا بيشتر كار كنيد ( با يه فاصله ) اينجوري خيلي بهتر مطالب جا ميفته.
      اگه بخوايد براي فيزيك كتاب دوم استفاده كنيد الگو رو پيشنهاد مي دم كه سوالاي سخت و تاليفي داره. ( مخصوصا براي شما كه سومي)
      ميكرو فيزيك با چهار جلدي سبز خيلي فرقي نداره بيشتر سوالاي كنكور رو دارن و سطحشون تفاوت زيادي نداره. يه خورده تكراري ميشه براي كتاب دوم.
      مرسی از شــــــــــما

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaMa77 نمایش پست ها
      از کتابای قلم چی از هیچکدومشون استفاده کردین؟ مثلا ابی و سه سطحی مخصوصا؟ سه سطحی که خوب خوبه احتمالا ولی کتابای ابی چطور؟ به درد کنکور هم میخوره یا فقط بدرد ازمونای قلمچی میخوره؟
      اینکه من برای راه افتادن بعضی حسابان از ابی شروع کنم عیبی داره به نظرتون یا از همون نشرالگو؟
      سلام هفته ای میانگین چند ساعت مطالعه دارین شما؟
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن