خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 49 از 49
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=TRACKER;1270171]
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      وحشتناک بود سوالات احکامش وحشتناک
      مثلا اینکه فلان عبارت چند بار در زيارت عاشورا امده یا مثلا تقدم با نماز یومیه هست یا میت و باید کامل توضیح بدید ، با اینکه رجعت زو تعريف کنید
      من که رساله رو کامل خونده بودم خیلی هاشو نتونستم ج بدم و اخرش عصبی شدم و گفتن هرچی خوندی وبلدی توضیح بده منم نماز جمعه و میت و ایات و اینارو توضیح دادم
      سیاسیش سطح بالا بود ولی خب من خیلی علوم سیاسی قوی دارم و گیر نیافتادم ، اسوناش ابن بود که مثلا رییس کمیسیون تلفیق بودجه و تلفیق برنامه ششم کیا هستند ، سختش ابن بود که ولید المعلم و بشار جعفری و سمیر جعجع و سمیر قنطار کی هستند و چه کردند
      یا خدا خیلی سخته

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      حقیقتا خیلی سخت و مزخرف بود اولش هم یه ازمون تستی با 60 سوال در کامپیوتر گرفتند که شانس من همش از قواعد سال سوم بود عربیش من هم کانون دارم دوم رو امتحان میدم و بیشترش رو بلد نبودم ، زبان انگلیسیش هم ساده بود احکام هم مثل بقیه خیلی سخت و دشوار

واقعا نا امید شدم از این دانشگاه ، چرا یه فرد 17 ساله باید همچین مزخرفاتی بلد باشه ، مثلا با این که من سیر مطالعاتی استاد مطهری رو خوندم ولی حتی یک سوال هم از اون نبود

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تو ثبت نام نام کنکور دانشگاه امام صادق رپ نزدم به نظرتون ویرایش کنم بزنمش یا جیزیو از دس ندادم رشتمم انسانیه
      راستی انسانیای پارسال بیاین یه ذره کمک کنین!

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تو ثبت نام نام کنکور دانشگاه امام صادق رو نزدم به نظرتون ویرایش کنم بزنمش یا جیزیو از دس ندادم رشتمم انسانیه
      راستی انسانیای پارسال بیاین یه ذره کمک کنین!

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن