خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

سوال مهم سربازی

سلام دوستان.تو دفترچه کنکور نوشته که اونایی که سرباز هستن باید تا قبل 31 شهریور خدمتشون تموم بشه.که نیمسال اول برن دانشگاه.من خدمتم بهمن سال دیگه تموم میشهمی خوام کنکور 96 شرکت کنم و هدفم هم اینه که در صورت قبولی پزشکی انشالله نیم سال دوم برم دانشگاه.مشکلی وجود نداره که تا بهمن سرباز هستم؟! منظورم اینه که حتما باید خدمت تا 31 شهریور تموم بشه یا اون فقط برا ورودی های مهر هست و برا ورودی های بهمن تا 30 بهمن مشکلی نیست؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      @Unknown Soldier

ممد زحمت جوابشو بکش

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Up!!!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      سلام دوستان.تو دفترچه کنکور نوشته که اونایی که سرباز هستن باید تا قبل 31 شهریور خدمتشون تموم بشه.که نیمسال اول برن دانشگاه.من خدمتم بهمن سال دیگه تموم میشهمی خوام کنکور 96 شرکت کنم و هدفم هم اینه که در صورت قبولی پزشکی انشالله نیم سال دوم برم دانشگاه.مشکلی وجود نداره که تا بهمن سرباز هستم؟! منظورم اینه که حتما باید خدمت تا 31 شهریور تموم بشه یا اون فقط برا ورودی های مهر هست و برا ورودی های بهمن تا 30 بهمن مشکلی نیست؟
      اگه تو دفترچه اینو نوشته پس اونایی که خدمتو نیمه کاره ول می کنن میرن دانشگاه چین؟ در رابطه با نظام وظیفه تو دفترچه چرت و پرت زیاد نوشته. طبق گفته دفترچه من حق تبت نام و شرکت تو کنکور 88 رو نداشتم ولی قبول شدم و ثبت نام هم کردم. در رابطه با نظام وظیفه به خودت سخت نگیر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن