خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه دربی 83 :

رأی دهندگان
    38. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • برد پرسپولیس

22 57.89%
    • تساوی

9 23.68%
    • برد استقلال

7 18.42%
    صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 104
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات

دربی 83: پرسپولیس یا استقلال؟

به زودی تاپیک بروز می شود...
      پ.ن:صبر کردم سایتای ورزشی مطلب بزارن بعدش پستو ویرایش میکنم از مدیران خواهشمند! هستم که حذفش نکنید

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برانکو: اسلحه ما در دربی بازیکنان هستند/ طاهری برود ما برای چه بمانیم؟!برانکو-اسلحه-ما-در-دربی-بازیکنان-هستند-طاهری-برود-ما-برای-چه-بمانیم؟وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که از کسب تساوی و یک امتیاز در بازی مقابل تراکتورسازی رضایت دارد. به گزارش وب سایت نود، برانکو ایوانکوویچ پیش از آغاز تمرین امروز (یکشنبه) پرسپولیس در جمع خبرنگاران در خصوص دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: قبل از هر چیز باید بگویم ما برای کسب نتیجه خوب به تبریز رفته بودیم. قبلاً هم گفته بودم که ما در هر بازی برای این نیت به میدان می‌رویم، اما سخت است که همه بازی‌ها را ببریم. من از یک امتیاز بازی با تراکتورسازی راضی هستم، چون حریف سرسختی داشتیم.وی افزود: حریف ما هواداران بسیار پرشوری داشت. طبیعی است که در حال حاضر پرسپولیس و تراکتورسازی بهترین تیم‌های حال حاضر ایران هستند.سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه پیش‌بینی اتفاقات حاشیه‌ای این بازی را می‌کردم، یادآور شد: با توجه به شرایطی که از قبل وجود داشت ما آمادگی این را داشتیم که شاید در آنجا با اتفاقات حاشیه‌ای زیادی مواجه شویم. از طرفی لیگ هم یک ماه تعطیل بود و ما شش بازیکن خود را در اردوی تیم ملی داشتیم. برنامه تمرینات تیم ملی مسلماً با باشگاه‌ها متفاوت است و ما دو روز قبل از بازی ملی‌پوشان خود را در اختیار گرفتیم و فقط توانستیم یک تمرین کامل برای این بازی داشته باشیم. در کل می‌خواهم بگویم از نتیجه به‌دست آمده راضی هستم، اما طبیعی است که ما باید کار کنیم تا بهتر شده و این اتفاق خواهد افتاد.برانکو با تمجید از تیم امیر قلعه‌نویی تصریح کرد: تراکتورسازی تیم رقیب ما به حساب می‌آید و همیشه بازی‌های پرسپولیس در تبریز سخت بوده است. اگر بازی در استادیوم بزرگ برگزار می‌شد خیلی بهتر بود، چرا که ۶۰، ۷۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه می‌آمدند و این مسئله کمک می‌کرد تا فوتبال جذاب‌تری را تماشا کنیم و یک واقعیت است که فوتبال به‌خاطر تماشاگرانش جذاب است. تراکتورسازی در این بازی بهتر از ما بود، اما ما هم استحقاق این را داشتیم که یک امتیاز را بگیریم.وی در خصوص دو بازی سخت دیگر پرسپولیس که در دو هفته آینده پیش رو دارد، تصریح کرد: ما دو بازی پشت سر هم با تیم‌های قدرتمند پیش رو داریم. اینکه سه بازی با تیم‌های مدعی پشت سر هم در جدول برای پرسپولیس قرار گرفت، شاید شرایط را برای ما سخت کرد، اما ما برای رقابت با این تیم‌ها آماده‌ایم. خوشحالیم بابت این اتفاق و امیدوارم که بتوانیم تماشاگران خود را با کسب نتایج خوب در بازی‌های آینده خوشحال کنیم.برانکو در ادامه در خصوص وضعیت وحید امیری و اینکه آیا او به دربی می‌رسد یا نه، گفت: مصدومیت امیری خیلی بهتر از قبل شده و روز به روز هم بهتر می‌شود. وضعیت او را خواهیم دید، اما سخت است که بگوییم از الان او به دربی می‌رسد یا نه.سرمربی پرسپولیس در خصوص حاشیه‌های دیدار با تراکتورسازی و سنگ اندازی به سمت زمین و تهدید سرمربی میزبان اظهار داشت: ما باید یک مسئله را درک کنیم و آن هم زمانی است که باید فرصت داد تا زمین اصلی تبریز آماده شود تا هر سه تیم تراکتورسازی، ماشین‌سازی و گسترش فولاد از آن استفاده کنند. با این حال شرایطی که بازی برگزار شد مناسب نبود و ما این را درک می‌کنیم. همیشه هم هوادارانی هستند که واکنش‌شان نسبت به سایرین خشن‌تر است و این وضعیت بهتر خواهد شد. در ورزشگاه‌های بزرگ هم این اتفاقات رخ می‌دهد.وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا می‌تواند در دربی اسلحه پنهان خود را رو کند و اصلاً برای این بازی اسلحه پنهانی دارد یا نه، خاطرنشان کرد: من تشکر می‌کنم بابت این جمله، اما مهم‌ترین اسلحه بازیکنان هستند. آنها تصمیم می‌گیرند که نتیجه چه شود و ما اینجا هستیم که بازیکنان را آماده کنیم، اما تصمیم‌گیرنده و تعیین کننده نهایی آنها هستند. تاکنون هم وضعیت ما خوب بوده است.برانکو درباره اینکه گفته می‌شود بازیکنان پرسپولیس برای بازی با استقلال غرور دارند و آیا به فکر رفع آن است یا نه، گفت: این وضعیت را خیلی خوب در تیم کنترل کردیم و به نظرم همین غرور می‌تواند یک خطر بالقوه برای هر تیمی باشد. این غرور یک خطر است و می‌تواند برای ما خطرساز باشد. در دربی فرقی ندارد که چه تیمی بالا یا پایین جدول باشد، چون شرایط متفاوت است. من در دربی‌های متفاوتی حضور داشتم، اما تصمیم‌گیرنده نهایی بازیکنان هستند. باید غرور را بین بازیکنان به خاطر شرایط در جدول حفظ کرد و آنها درگیر این مسئله نشوند.وی ادامه داد: زمانی که آمدم و در اولین دربی حضور داشتم، پرسپولیس برای بقا می‌جنگید و استقلال برای قهرمانی، اما در آن فصل هر دو دربی را پرسپولیس برد. به همین دلیل نمی‌توان در این خصوص صحبتی کرد.سرمربی پرسپولیس در خصوص استفاده نکردن از احمد نوراللهی و رامین رضاییان گفت: قبول دارم که آنها بازیکنان خوبی هستند، اما چه بازیکنی را بیرون بگذارم تا از آنها استفاده کنم. کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده یا چه کسی را؟برانکو در واکنش به این مسئله که تیمش گل نمی‌خورد و این اتفاق خوبی است، گفت: خانه را باید از اساس ساخت و فوندانسیون را قوی کرد. ما باید فاز دفاعی‌مان را بهتر کرده و بقیه موارد را هم به همین شکل تقویت کنیم.این مربی کروات درباره اینکه گویا از مشکلات خط دفاعی فصل گذشته عبرت گرفته‌اند، اظهار داشت: این مقررات فوتبال است که باید اینطور باشد. سال گذشته شرایط طوری بود که آنطور گل خوردیم و دست ما نبود. ما نمی‌خواستیم گل بخوریم و اتفاق رخ می‌دهد. این فصل به جز انصاری تمام بازیکنان خط دفاعی ما جدید هستند.وی درباره تهدید به استعفای علی‌اکبر طاهری در آستانه دربی اظهار داشت: من نمی‌دانم ماجرا چیست، اما وقتی طاهری به جایی رسیده که این جمله را مطرح می‌کند، حتماً از خیلی مسائل مأیوس شده است. ترس من این است اگر این اتفاق رخ بدهد، تمام طرح‌های ما از هم می‌پاشد و به این معناست که همه ما خواهیم رفت.برانکو در واکنش به اینکه مگر شما با باشگاه پرسپولیس قرارداد ندارید و چه معنا دارد در صورت رفتن طاهری بخواهد این تیم را ترک کند، گفت: طبیعی است. وقتی مدیرعامل برود، ما برای چه باید بمانیم؟وی پس از روبه‌رو شدن با سؤال قبلی مبنی بر قرارداد داشتن با باشگاه پرسپولیس تأکید کرد: ببینید، یک توافقات و اهداف مشترکی وجود دارد. ما اهداف مشترک‌مان را با هم (با طاهری) ترسیم کرده‌ایم.برانکو در پایان راجع به تعطیلات لیگ که مجددا بعد از هفته هفتم تکرار خواهد شد، گفت: اینکه بخواهم بگویم این تعطیلات در نتیجه بازی ما با تراکتورسازی تاثیر مستقیم داشت، این‌طور نیست. شاید در صورت عدم تعطیلی لیگ ما این بازی را می‌باختیم! البته طبیعی نیست که بعد از هر ۳ هفته شاهد تعطیلی یک ماه لیگ باشیم و تکرار این مسئله به بازیکنان و تیم‌ها ضربه می‌زند. با تمام این حرف‌ها مهمترین مسئله برای ما تیم ملی است.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اعتماد به نفس زیادی کار دست ادم میده

4. Top | #4
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      باز دربی

بازهیجان

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فکر کن استقلال ببره قیافه پرپلیسا تو ورزشگاه

"When the going gets tough, the tough get going."

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پرسپولیس سرور 6

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا دربی کی هست ؟!
      روز و ساعت

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      آخه این سواله اصلا؟!! ته لیگ و چه به پرسپولیس.من بیشتر نگران بازی با سپاهانم پیش بینی من هم ۶-۰
      ❤❤❤❤+❤❤

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پرسپولیس

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات

برانکو پرسپولیس را مخفى کرد

سرمربى پرسپولیس تمرینات تیمش را تا پیش از دربى بدون حضور اصحاب رسانه و هواداران برگزار خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در حالى که ٤ روز تا دربى پایتخت باقى مانده است، سرمربى کروات سرخپوشان قصد دارد تمرینات تیمش را بدون حضور اصحاب رسانه و هواداران برگزار کند تا بازیکنانش کاملا مهیاى این دیدار بزرگ شوند.

بر همین اساس گفته مى شود روابط عمومى باشگاه قصد دارد برنامه گفتگوى روزانه ای بین بازیکنان و اصحاب رسانه مشخص کند تا آنها با ستاره هاى این تیم به گفتگو بپردازند.

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قول کادرپزشکی به برانکو در مورد حسینی/ وضعیت امیری همچنان مبهم است

وبسایت رسمی برنامه نود - سیدجلال حسینی مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس به احتمالا فراوان تیمش را در دربی تهران همراهی خواهد کرد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، سیدجلال حسینی در حالی مقابل تراکتورسازی به میدان رفت که از ناحیه قفسه سینه با مصدومیت مواجه بود. حضور در این بازی حساس وضعیت حسینی را برای دربی تهران سخت‌تر کرد و این در حالی است که گفته می‌شود او شرایط مبهمی برای دیدار مقابل استقلال دارد. کادرپزشکی پرسپولیس اما به برانکو ایوانکوویچ قول داده که این مدافع باتجربه و ملی‌پوش را برای دیدار مقابل استقلال آماده کند.وحید امیری دیگر بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس نیز همچنان شرایط مبهمی برای حضور در بازی مقابل استقلال دارد. هرچند او قرار است از امروز (دوشنبه) تمرینات سبک را آغاز کند، اما رسیدن وی به بازی مقابل استقلال در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اسماعیلی خسته بود و تعویض شد
      منصوریان: کاملا برای دربی آماده هستیم

سرمربی استقلال با تاکید بر این نکته که موقعیت های زیادی داشتند می گوید که بد شانس است.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی تیم فوتبال استقلال با حضور در نشست خبری دیدار استقلال برابر ماشین سازی پس از کسب یک تساوی خانگی پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد:
      ارزیابی از بازی؟
      بازی بسیار خوبی را شاهد بودیم و شروع فوق العاده ای داشتیم. بعد از دریافت گل دچار دستپاچگی شدیم ولی از عملکرد فنی بسیار راضی هستم. در خط حمله بسیار خوب بودیم و بد شانس بودیم که توپها گل نشد. دروازه بان حریف شرایط بسیار خوبی داشت و باید بگوییم در استفاده از موقعیت بدشانس بودیم. بازیکنان ما بسیار خوب بودند و نزدیک به 7 موقعیت ایجاد کردیم. از خط هافبک بسیار راضی هستم و باید بگویم در دقایق پایانی نیز موقعیت گل داشتیم اما با بد شانسی موفق به گلزنی نشدیم.

فرشید اسماعیلی؟
      از هواداران می خواهم که شرایط منفی در تیم ایجاد نکنند. دست همه هواداران را می بوسم و می دانم که می خواستند فرشید در زمین بماند اما او به من گفت که خسته است و من مجبور به تعویض شدم. نمی توانم در جریان بازی به همه بگویم که فرشید اسماعیلی خسته است. هواداران سرمایه ما هستند و از آنها می خواهم خویشتن دار باشند. اسماعیلی در این بازی بالای 10 کیلومتر دوندگی داشت و نمی شود به همه این موضوع را توضیح داد. بختیار رحمانی نیز بازیکن بسیار خوبی است و تلاش می کنیم تا با استقلالی های دیگر هم سو شود.

مشکل تمام کنندگی در استقلال؟
      داخل رختکن نیز به این موضوع اشاره کردم و به بازیکنان گفتم که اگر در فوتبال گل نزنیم، تحت فشار گل خواهیم خورد. مجید حسینی امروز بسیار خوب بود و مطمئنم در آینده به تیم ملی می رسد. نمی توانم بگویم تمام کننده نداریم زیرا بازیکنانی داریم که در تیم های خود ستاره بودند. به خاطر هواداران روی بازیکنان فشار است و همانطور که گفتم بد شانس بودیم. کاوه رضایی یک نخبه است و من مطئنم او در استقلال موفق می شود. دو یا سه توپ روی دروازه ما آمد و ما یک گل خوردیم اما از عملکرد تاکتیکی بازیکنان بسیار راضی هستم. ما باید حفظ نتیجه را به خوبی یاد بگیریم زیرا این موضوع حتی از مسائل حاشیه ای نیز بسیار مهم تر است.

رضایت از هافبک های میانی؟
      امید ابراهیمی یکی از بهترین هافبک های ایران است و در ابتدای لیگ جایزه گرفت. فرشید باقری نیز به یک زمان کوتاه نیاز دارد تا به فضای استقلال عادت کند. در یک تیم بزرگ وقتی از موقعیت ها استفاده نمی کنی سردرگم می شوی و حریف یک انرژی مضاعف می گیرد که کار را سخت می کند.

مشکل در دفاع میانی؟
      تشخیص کادرفنی این بود که با مگویان ساختار دفاعی را تقویت کنیم. حسینی در تعطیلات بسیار خوب بود و پادوانی نیاز به زمان دارد. ساختار دفاعی ما اما در این بازی خوب بود و اجازه خلق موقعیت به حریف را نداد. یک اتفاق در این بازی رخ داد و ما گل خوردیم. در دفاع چپ به دنبال یک ساختار مستحکم هستیم و شاید در بازی های بعد نیز مگویان بازی کند. بسیاری تمرینات ما را نمی بینند و نمی دانند که بازیکنان چه شرایطی دارند. شاید اگر توپ قربانی گل می شد این اشتباهات به چشم نمی آمد که البته این خاصیت تیم های بزرگ است که اشتباهات آنها دیده می شود.

استقلال در دربی؟
      برای دربی کاملا آماده هستیم و احتیاج داریم تا در طی هفته از نظر روحی تقویت شویم. در طول هفته به بازیکنان آموزش می دهم که چه دیدار بزرگی در پیش دارند. تیم بسیار قابل احترامی حریف ما است و با آنها در مستطیل سبز رقابت می کنیم. حق دوست نیز اگر آماده باشد می تواند در این بازی به ما کمک کند.

فعالیت در لب خط؟
      قبول ندارم که حرکت کنار خط من باعث استرس می شود. من به بازیکنان انرژی مثبت می دهم و چون پشت سر من هستید متوجه نمی شوید. من کنار خط می ایستم تا بازیکنان جوان متوجه بشوند اشتباه برای من است و با آرامش بازی کنند. تیمی که بازیکن جوان دارد باید سرمربی خود را کنار زمین ببیند. اگر از بازیکنان من بپرسید قطعا به شما می گویند که انرژی منفی از من نمی گیرند. اگر قرار بود همه بنشینند روی نیمکت دیگر حضور کنار زمین لازم نبود و همه به داخل جمعیت می رفتیم. تیم جوان نیاز دارد تا من را ببیند و از حضورم انرژی مثبت بگیرد. بازیکنان همیشه من را نگاه می کنند و انرژی می گیرند تا بازی را ادامه دهند.

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Milad98 نمایش پست ها
      اعتماد به نفس زیادی کار دست ادم میده
      مواظب باش آبمیوه نشی حاجی ...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      برد پرسپولیس باخت استقلال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
      فقط پرسپولیس

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دربی ۸۳ به داوران فینال المپیک رسید/ قضاوت فغانی برای سرخابی ها

وبسایت رسمی برنامه نود - داورانی که در فینال فوتبال المپیک قضاوت کردند دربی ۸۳ را قضاوت می کنند.به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، دربی ۸۳ پایتخت روز جمعه ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی بین دو تیم استقلال و پرسپولیس برگزار می‌شود. یکی از عوامل مهم برگزاری این مسابقه داور دربی است. برای قضاوت در این مسابقه سه گزینه اصلی وجود دارد حسین زرگر، اشکان خورشیدی و علیرضا فغانی.با این حال با توجه به اینکه فغانی اولین داور آسیایی بود که فینال فوتبال المپیک ۲۰۱۶ را سوت زده قضاوت دربی ۸۳ به احتمال ۹۹ درصد به فغانی رسیده و او به همراه رضا سخندان و محمد منصوری این مسابقه مهم را قضاوت خواهند کرد. البته صحبت‌هایی مبنی بر تغییر کمک‌داوران این بازی مطرح شد که بعید است عملی شود و همان تیم داوری فینال المپیک دربی را سوت خواهد زد.این بازی فرصت عالی برای آشتی هواداران و بازیکنان دو تیم استقلال و پرسپولیس با علیرضا فغانی است. در فصول گذشته هواداران پرسپولیس و استقلال نسبت به علیرضا فغانی موضع داشتند و از برخی اشتباه‌های سهوی او گلایه‌مند بودند. با این حال اکنون که فغانی در عالی‌ترین سطح فوتبال جهان قضاوت کرده فرصتی ایده‌آل برای هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس است تا با فغانی آشتی کنند.قضاوت خوب فغانی در دربی ۸۳ می‌تواند فصل جدیدی از روابط هواداران دو تیم سرخابی با این داور ممتاز بین المللی را رقم بزند به شرطی که هواداران دو تیم هم در جریان مسابقه با داور کاری نداشته باشند و اجازه بدهند او با فراغ بال این مسابقه حساس را قضاوت کند.

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن