خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 64
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل خدمت مقدس سربازی

من متولد 31/6/76هستم و فارغ التحصیل خرداد 94

امسال کنکور مجدد دادم البته بدون گرفتن برگه ی

معافیت تحصیلی تا کید میکنم هیچ برگه و مراجعه ای نداشتم و معافیت تحصیلی نگرفتم.چون همه قبلا گفتن

ی سال وقت داری .الانم فقط رشته های بدون ازمون پیامنور زدم که وایسم برا سال بعد .ازونجاییی ک نتایج

دیر اعلام میشه امروز رفتم +10 برای چنتا سوال راجع ب. پست دفترچه و این قبیل ک گفتن شما 6ماهه ک وارد غیبت شدید کاریشم نمی تونید بکنید .و باید قید دانشگاه و کنکور و بزنید .منم یکم تو چشاشون نیگا کردم اومدم بیرون رفتم یجای دیگه اونام همینو گفتن .
      حتی نظام وظیفه نیروی انتظامی
      میخواستم بدونم ایا واقعا درسته؟ خواهشا کمک کنید من دارم میمیرم از استرس .حالا اگه رفتم خدمت کاریش نمیتونم بکنم.عاقا تورو خدا جواب بدید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      @Unknown Soldier

محمد جون بگیر کاملو واضح این دوست عزیزمونو راهنماییش کن...ممنون ازت

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام و عرض ادب
      شما چه شهری تشریف دارین؟
      ببینید تا یک سال به اضافه 3 ماه پس از فارغ التحصیلی شما معاف هستید.پس از این طرف مشکلی نیس.یعنی شما تا 31 شهریورماه معافید.
      سوال اینجاست که اونجاهایی که گفتن غیبت خوردین شماره شناسنامه یا مدرکی ازتون گرفتن و از سیستم نگاه کردن یا "هوایی"گفتن؟
      اگر هوایی گفتن که مشکلی نیست و همون چیزی که بالا گفتم.
      اگر از سیستم نگاه کردن برید دبیرستانی که تحصیل کردید ببینید از اونجا مشکلی بوجود نیومده.
      چون میگین تاحالا پلیس به اضافه 10 نرفتید پس این احتمال وجود نداره که اونجا چیزی براتون رد کرده باشن و اشتباهی شده باشه از اون قسمت.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ascetic76 نمایش پست ها

معافیت تحصیلی تا کید میکنم هیچ برگه و مراجعه ای نداشتم و معافیت تحصیلی نگرفتم.چون همه قبلا گفتن

ی سال وقت داری .الانم فقط رشته های بدون ازمون پیامنور زدم که وایسم برا سال بعد .ازونجاییی ک نتایج

دیر اعلام میشه امروز رفتم +10 برای چنتا سوال راجع ب. پست دفترچه و این قبیل ک گفتن شما 6ماهه ک وارد غیبت شدید کاریشم نمی تونید بکنید .و باید قید دانشگاه و کنکور و بزنید .منم یکم تو چشاشون نیگا کردم اومدم بیرون رفتم یجای دیگه اونام همینو گفتن .
      میخواستم بدونم ایا واقعا درسته؟ خواهشا کمک کنید من دارم میمیرم از استرس .حالا اگه رفتم خدمت کاریش نمیتونم بکنم.عاقا تورو خدا جواب بدید
      من شخصا 4-5 نفر رو میشناسم عینا تو همین شرایط بودن ! منتظر جواب نیمه متمرکز ها بودن ! بعدش که قبول نشدن آبان ماه رفتن دانشگاه بدون کنکور ثبت نام کردن واسه سال سوم ! نه غیبت خوردن نه اینکه از کنکور موندن ! حتی بعدا که با همینا صحبت میکردم میگفتم وسطای فروردین دانشجو اضافه میشد به کلاس اکثرشونم فارغ التحصیل دی بودن و باید تا اسفند میرفتن سربازی ولی نرفتن و اومدن دانشگاه ! روال ازاد همینه خیلی خوبه کلا

مشکلی نداری نگران نباش .. ثانیا شما هر چقدر هم غیبت بکنید نهایتا 3 ماه بهتون اضافه خدمت میخوره ! 6 ماه هم غیبت باشه 3 ماه اضافه میخورین .. بیخودی به خودتون استرس وارد نکنین !

و تا جایی که من میدونم دانشگاه ازاد ، تو رشته های بدون کنکورش از همین هفته شروع به ثبت نام کرده ! اگه مطمئن هستی که تو کنکور رشته مورد علاقت رو نمیاری پس درنگ نکن برو واسه ثبت نام دانشگاه ازاد ! اول باید برین سایت azmoon.org اونجا ثبت نام بکنین و کارت اعتباری بگیرین بعد 2-3 روز دیگه برین واسه ثبت نام . اینجوری براتون معافیت تحصیلی صادر میشه و مشکلی نخواهید داشت ..

اگر هم منتظر پیام نور هستین باز هم مشکلی پیش نمیاد ! منتها من ازاد رو بیشتر توصیه میکنم ! ازاد دنگ و فنگش کمتره و گیر زیادی به ادم نمیدن !

ویرایش توسط FaaRshD : 21 شهریور 1395 در ساعت 04:23

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

منم رفتم پلیس +10 ولی هنوز 1 بار کنکور دادم گفت از تاریخ تولدت 1 سال معافیت داری اگه برگه نگرفته باشی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط peymannn7 نمایش پست ها
      سلام و عرض ادب
      شما چه شهری تشریف دارین؟
      ببینید تا یک سال به اضافه 3 ماه پس از فارغ التحصیلی شما معاف هستید.پس از این طرف مشکلی نیس.یعنی شما تا 31 شهریورماه معافید.
      سوال اینجاست که اونجاهایی که گفتن غیبت خوردین شماره شناسنامه یا مدرکی ازتون گرفتن و از سیستم نگاه کردن یا "هوایی"گفتن؟
      اگر هوایی گفتن که مشکلی نیست و همون چیزی که بالا گفتم.
      اگر از سیستم نگاه کردن برید دبیرستانی که تحصیل کردید ببینید از اونجا مشکلی بوجود نیومده.
      چون میگین تاحالا پلیس به اضافه 10 نرفتید پس این احتمال وجود نداره که اونجا چیزی براتون رد کرده باشن و اشتباهی شده باشه از اون قسمت.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
      مرسی ولی اونام رو هوا گفتن .ن از مدرک و...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه بگین دقیقا الان من باید چیکار کنم

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

زودتر دفترچه ارسال کن برو خدمت
      غیبت دفترچه ای رو نمیبخشن یا احتمال بخشش کم هست الان دفترچه رو پر کن برو خدمت
      تنها کارت اینه ک حین خدمت قبول بشی و ایست خدمتی بدی و بیای بیرون از خدمت
      مشاور

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      زودتر دفترچه ارسال کن برو خدمت
      غیبت دفترچه ای رو نمیبخشن یا احتمال بخشش کم هست الان دفترچه رو پر کن برو خدمت
      تنها کارت اینه ک حین خدمت قبول بشی و ایست خدمتی بدی و بیای بیرون از خدمت
      یعنی کسایی ک غیبت خوردن حین خدمت قبول بشن میتونن بیان بیرون برا ادامه تحصیل

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره
      مشاور

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی من ی جا خوندم تا پایان خدمت حق ادامه تحصیل ندارن

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آقاتوبه این کاراچیکارداری بروالآن دفترچه بفرست توی مدارکی که بایدبه نظام وظیفه بدی کارنامه پیش دانشگاهیت هم هست که تاریخ فارغ التحصیلی هم زده ازرواون میفهمن که غیبت نکردی وقبل تاریخ31شهریورمیخوای دفترچه بفرستی تااینجاپس نگران نباش بعدیه تاریخ بهت میگن که چن ماه بعده میگن این موقع بایدخدمت بری بعدش که پیام نورقبول شدی یه برگه ازدانشگاه میبری تاریخ اعزامت تمدیدمیشه تاموقعی که درس بخونی ...بجاچرخیدن توانجمن همین الآن برومدارکتوآماده کن که دیرنشه چون زده حداقل دوهفته قبلش بایداقدام کنی بروزودتردرضمن هنوزم غیبت نخوردی

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی من ی جا خوندم تا پایان خدمت حق ادامه تحصیل ندارن
      خود دانی
      مشاور

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کاریزما نمایش پست ها
      آقاتوبه این کاراچیکارداری بروالآن دفترچه بفرست توی مدارکی که بایدبه نظام وظیفه بدی کارنامه پیش دانشگاهیت هم هست که تاریخ فارغ التحصیلی هم زده ازرواون میفهمن که غیبت نکردی وقبل تاریخ31شهریورمیخوای دفترچه بفرستی تااینجاپس نگران نباش بعدیه تاریخ بهت میگن که چن ماه بعده میگن این موقع بایدخدمت بری بعدش که پیام نورقبول شدی یه برگه ازدانشگاه میبری تاریخ اعزامت تمدیدمیشه تاموقعی که درس بخونی ...بجاچرخیدن توانجمن همین الآن برومدارکتوآماده کن که دیرنشه چون زده حداقل دوهفته قبلش بایداقدام کنی بروزودتردرضمن هنوزم غیبت نخوردی
      باشه.امیدوارم همینطور باشه .

نظام وظیفه نا مرددددددددددددد

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      خود دانی
      B-)

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن