خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خرید کتاب از پایتخت کتاب

سلام خسته نباشید ، من میخوام آنلاین منابع کنکورم را مشخص کنم رشته ریاضی و فیزیک هستم لطفا منابع که جامع باشند و مفید و بتونم خوب پیش برم همراه با دی وی دی های آموزشی را معرفی کنید بیشتر دنبال منابع جامع هستم چون دوست ندارم دور خودم با کتاب های مختلف و جلد های مختلف شلوغ کنم و برای یه درس چندجلد کتاب داشته باشم تشکر

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان اگر سایتی هم سراغ دارید با تخفیف بده معرفی کنید الان تو پایتخت کتاب ، یک کتاب نمونه دانلود کردم قیمت پشت جلد شیش هزار تومان بود ولی تو سایت زده هفت هزار تومان اگه بخواد روی همه کتابا اینجوری بکنه که اخر سر موقع خرید پانزده درصد تخفیف فرقی نداره با خرید از کتاب فروشی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگر تهران زندگي ميكنين بانك كتاب شهر خوبه علاوه بر اين كه هزينه ي پست رايگانه ١٠٪‏ تخفيف از پشت جلد ميده
      من كه پارسال از اين جا همه ي كتابامو ميگرفتم ولي تلفنيه ، انلاين نميدونم داره يا نه!!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.m.b نمایش پست ها
      اگر تهران زندگي ميكنين بانك كتاب شهر خوبه علاوه بر اين كه هزينه ي پست رايگانه ١٠٪‏ تخفيف از پشت جلد ميده
      من كه پارسال از اين جا همه ي كتابامو ميگرفتم ولي تلفنيه ، انلاين نميدونم داره يا نه!!

سلام خیر شهرستان هستم ، سایت ندارند ؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه منابع مورد نیازی که می خواهی بخری زیاد فرق نکرده خوب دسته دو بگیر...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Salsevome نمایش پست ها
      سلام خیر شهرستان هستم ، سایت ندارند ؟
      نگاه كردم متاسفانه سايت نداره

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      در مورد کتاب های خیلی سبز بگم که رو سایت خودش 20 درصد تخفیف داره به اضافه ارسال رایگان به سراسر کشور
      گاج هم فکر کنم همین مقدار تخفیف رو داره ولی هزینه پستی می گیره
      بقیه انتشارات هم به همین صورت رو فروشگاه خودشون حداقل تا 10 درصد تخفیف و دارن
      پایتخت کتاب بدون تخفیفه و هزینه ارسال رو داره
      در کل
      از پایتخت کتاب سرچ کن یه درس خاص رو
      بعد فیلد بالایی رو بزار بر اساس محبوبیت
      نمونه ها رو دانلود و مقایسه کن با هم
      و در اخر از سایت خود انتشارات(فقط برا خیلی سبز و کتاب های بالای 25 تومن گاج و...) و یا ترجیحا از کتاب فروشی ها بخر

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.mTf نمایش پست ها
      در مورد کتاب های خیلی سبز بگم که رو سایت خودش 20 درصد تخفیف داره به اضافه ارسال رایگان به سراسر کشور
      گاج هم فکر کنم همین مقدار تخفیف رو داره ولی هزینه پستی می گیره
      بقیه انتشارات هم به همین صورت رو فروشگاه خودشون حداقل تا 10 درصد تخفیف و دارن
      پایتخت کتاب بدون تخفیفه و هزینه ارسال رو داره
      در کل
      از پایتخت کتاب سرچ کن یه درس خاص رو
      بعد فیلد بالایی رو بزار بر اساس محبوبیت
      نمونه ها رو دانلود و مقایسه کن با هم
      و در اخر از سایت خود انتشارات(فقط برا خیلی سبز و کتاب های بالای 25 تومن گاج و...) و یا ترجیحا از کتاب فروشی ها بخر
      سلام خسته نباشید گاج پانزده درصد هستش ولی پایتخت کتاب بالا 150 هزار تومان 15 درصد تخفیف میده به خاطر این میگم که میتونی تمام کتاب ها را یکجا سفارش بدی منم چون میخوام کل منابع سفارش بدم سختم میشه از چند تا انتشارات جدا سفارش بدم و جدا جدا برام پست بشه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام .پایتخت کتاب گرون میده.من فیزیک مبتکران شهریاری رو قیمت زدم تو پاییتخت کتاب شد146تومن.اما تو سایت مبتکران .هست133تومن.منم تصمیم گرفتم از سایت خود انتشارات بگیرم فردا.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Salsevome نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید ، من میخوام آنلاین منابع کنکورم را مشخص کنم رشته ریاضی و فیزیک هستم لطفا منابع که جامع باشند و مفید و بتونم خوب پیش برم همراه با دی وی دی های آموزشی را معرفی کنید بیشتر دنبال منابع جامع هستم چون دوست ندارم دور خودم با کتاب های مختلف و جلد های مختلف شلوغ کنم و برای یه درس چندجلد کتاب داشته باشم تشکر
      سایت انتشارات

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن