خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 46
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها

سلام
      ممد من زنگ زدم گاج گفتن باید 700 تومن بدی تا سوالات رو بهت بدیم:خخخخ
      گفتم من که نمیخوام شرکت کنم فقط میخوام بررسیشون کنم، گفتن بحث شرکت کردن یا نکردن نیست هزینه ی آزمون همینه حتی اگه بخوای آزمون هم ندی
      ممد تو هم زیاد سخت نگیر دیگه بابا یه اسکن بکن تو پ.خ بفرست آخه برا 20 تا آزمون که سرجمع یه بسته a4 هم نمیشه انقدر پول می گیرن ما هم به جاش در حد توان پول میریزم به حساب محک ( حمایت از کودکان سرطانی ) این از اون بهتره که بابا..؟
      خب؟
      شرمنده اگه میشد میذاشتم . از اینجور استدلال های رابین هودی زیاد خوشم نمیاد ... هر جای دنیا هر چیزی یه قیمتی داره . کسی که قیمت میذاره صاحب کالاست و کسی که تصمیم میگیره اون کالا ارزش خرید داره یا نه خریداره ... رسیدن به کالایی بدون پرداخت هزینش به صاحب کالا = دزدی
      @ahmadreza_mo

راستی توی دیوار چن نفر دفترچه سوالات پارسال گاج رو گذاشتن برا فروش . میتونید از اونا تهیه کنید ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

سلام
      ممد من زنگ زدم گاج گفتن باید 700 تومن بدی تا سوالات رو بهت بدیم:خخخخ
      گفتم من که نمیخوام شرکت کنم فقط میخوام بررسیشون کنم، گفتن بحث شرکت کردن یا نکردن نیست هزینه ی آزمون همینه حتی اگه بخوای آزمون هم ندی
      ممد تو هم زیاد سخت نگیر دیگه بابا یه اسکن بکن تو پ.خ بفرست آخه برا 20 تا آزمون که سرجمع یه بسته a4 هم نمیشه انقدر پول می گیرن ما هم به جاش در حد توان پول میریزم به حساب محک ( حمایت از کودکان سرطانی ) این از اون بهتره که بابا..؟
      خب؟
      شرمنده اگه میشد میذاشتم . از اینجور استدلال های رابین هودی زیاد خوشم نمیاد ... هر جای دنیا هر چیزی یه قیمتی داره . کسی که قیمت میذاره صاحب کالاست و کسی که تصمیم میگیره اون کالا ارزش خرید داره یا نه خریداره ... رسیدن به کالایی بدون پرداخت هزینش به صاحب کالا = دزدی
      @ahmadreza_mo

راستی توی دیوار چن نفر دفترچه سوالات پارسال گاج رو گذاشتن برا فروش . میتونید از اونا تهیه کنید ...

There is enough light
      for one who wants to see

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

@ahmadreza_mo

بازم شروع کردی ممگ :/ اینقدر سخت نگیر [emoji53] [emoji27] منم میخوام سوالای فیزیکش ببینم اسکن بگیر دیگ [emoji58]

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      بازم شروع کردی ممگ :/ اینقدر سخت نگیر [emoji53] [emoji27] منم میخوام سوالای فیزیکش ببینم اسکن بگیر دیگ [emoji58]
      وایسا هر وقت سایتا گذاشتن دانلود کن !!!

There is enough light
      for one who wants to see

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

وایسا هر وقت سایتا گذاشتن دانلود کن !!!
      گشتم نبود نگرد نیست [emoji53]

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دو راه داری :
      ۱- بخر
      ۲-قیدشو بزن

There is enough light
      for one who wants to see

7. Top | #37
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من سوالا رو تا فردا شب میگیرم برات پ . خ میکنم

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      من سوالا رو تا فردا شب میگیرم برات پ . خ میکنم

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
      دمت گرم داداچ قربونت برم [emoji56]

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

دو راه داری :
      ۱- بخر
      ۲-قیدشو بزن
      داداشم کلاس دهمه گاج میره ممکنه اگه اضافه بیاد از چهارم ریاضی به اون بدن ؟
      حاظرم هر ازمون به قیمت مغول بخرم نه این که تمام و کامل کل پول بدم ؛ خود جوکار چرا الکی میگه عدالت اموزشی برای همه ؟!

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

@ahmadreza_mo

ممد تو پرسیدی میتونم کپی کنم بدم چی گفتن؟ والله ما هم میگیم پولتون رو میدیم نمیدیم که نداریم ولی بابا به خاطر 20 تا آزمون که سر جمع یه بسته a4 هم نمیشه 700 به نظرت زیاد نیست؟ برفرض 100 تومن بگیرین سوالا رو بدن من با جون و دل پولشون رو میدم ولی خب چیکار میشه کرد پیدا هم نشد نشد دیگه ولش بابا؟؟ فوقش رتبه ی 2 میشیم دیگه

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ممد تو پرسیدی میتونم کپی کنم بدم چی گفتن؟ والله ما هم میگیم پولتون رو میدیم نمیدیم که نداریم ولی بابا به خاطر 20 تا آزمون که سر جمع یه بسته a4 هم نمیشه 700 به نظرت زیاد نیست؟ برفرض 100 تومن بگیرین سوالا رو بدن من با جون و دل پولشون رو میدم ولی خب چیکار میشه کرد پیدا هم نشد نشد دیگه ولش بابا؟؟ فوقش رتبه ی 2 میشیم دیگه
      لپ کلام ممد اینه اگه قیمت یه نون باشه 5 میلیون طرفم داره به خریدار ظلم میکنه ولی چون اون فروشنده حق داره ما باید اطلاعت کنیم :/ من با این موضوع مشکل دارم با هم بحثم کردیم ولی هیچ کدوم قانع نشدیم :/

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داداشم کلاس دهمه گاج میره ممکنه اگه اضافه بیاد از چهارم ریاضی به اون بدن ؟
      حاظرم هر ازمون به قیمت مغول بخرم نه این که تمام و کامل کل پول بدم ؛ خود جوکار چرا الکی میگه عدالت اموزشی برای همه ؟!
      شاید بدن .دفترچه کانون رو که مفتی میدن
      عدالت آموزشی به معنی این نیست که دار و ندارشو خیرات کنه .پول طراح های ازمون و پرسنل گاج رو تو میدی ؟؟

There is enough light
      for one who wants to see

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      گفتن حق تالیف داره نباید کپی کنید. هزینه ثبت نام گاج ۵۹۰ تومنه .میتونی بری ثبت نام کنی و؟ر هفته ازمون بدی . یا حداقل سوالات رو بگیری ...
      من یجا دیدم تو دیوار دفترچهازمون گاج ۹۴ رو گذاشته بود برا فروش .از اونجا بگیر...

There is enough light
      for one who wants to see

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      لپ کلام ممد اینه اگه قیمت یه نون باشه 5 میلیون طرفم داره به خریدار ظلم میکنه ولی چون اون فروشنده حق داره ما باید اطلاعت کنیم :/ من با این موضوع مشکل دارم با هم بحثم کردیم ولی هیچ کدوم قانع نشدیم :/
      اولا که نون نرخ دولتی داره . ثانیا اگه یجا هم باشه نون رو بفروشه ۵ میلیون شما باید بری از یه نونوایی دیگه نون بخری نه اینکه نونای طرف رو ورداری و فرار کنی با این استدلال که «میخواست ارزون بده»

توی بحث قبلی هم اومدی کپی کردن دی وی دی های مهربان رو با اهتکار کردن داروی ایدز مقایسه کردی که خب معلومه هیچ عقل سالمی این دوتا رو یکی نمیدونه ...

There is enough light
      for one who wants to see

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

گفتن حق تالیف داره نباید کپی کنید. هزینه ثبت نام گاج ۵۹۰ تومنه .میتونی بری ثبت نام کنی و؟ر هفته ازمون بدی . یا حداقل سوالات رو بگیری ...
      من یجا دیدم تو دیوار دفترچهازمون گاج ۹۴ رو گذاشته بود برا فروش .از اونجا بگیر...

البته ممد جان آدم فکر می کنه می بینه راس میگی ها بروبچ بهتره با همون آزمایشی که ثبت نام کردیم پیش بریم آخه زیاد فرقی نداره که سوالات این آزمون رو حل کنیم یا نه مهم اینه که مطلب رو بفهمی
      زیاد هم حاشیه نریم
      ممنون از ممد و دوستای دیگه

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن