خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من استرس نداشتم تو عمومی و قبلش
      اما وقتی دفترچه اختصاصی رو دادن دستم شرو کرد لرزیدن و اونجا بود که گند زدم
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم از خونه خواستم برم تا وقتی که جامو پیدا کردم استرس داشتم
      ک تو محوطه دانشگاه بیشتر شد انقدم لفتش دادن ک دیگه استرسی در کار نبود موقه برگه پخش کردن
      عادی شد واسم
      با اینکه اونجور که میخواستم نشد ولی روز خوبی بود

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام
      من کل نگرانیم باز کردن دفترچه بود . چون 94 بدجور باز کردم پاسخنامم پاره شد ولی شکر خدا مسوول ازمون گفت اشکالی نداره جاهای مهمش اسیب ندیده . امسال هم خیلی رو این قضیه فکری و استرسی شده بودم اما وقتی که اروم دفترچه رو باز کردم کل استرسم خابید و اروم و راحت ج دادم . اختصاصی استرسی نداشتم در حد سواد خودم ج دادم

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قبل آزمون ممکنه استرس داشته باشی اما همین که دفترچه رو باز میکنی به کل فراموش میشه. واسه من اینطوری بود.
      Maybe it's not about happy ending.
      Maybe it's about the story...
      Albert Camus

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابا قبل كنكور همش جو الكي ميدن....منم فكر ميكردم حالا چه خبره ولي واقعا اون روز اكثر بچه ها ارومن انگار هيچ كي باورش نشده كه اومده كنكور بده...استرس رو وقتي ميگيري كه خدايي نكرده اتفاق بدي برات بيوفته مثلا من خودم دقيقا زير كولربودم حالا سرماش رو بزاري كنار يه طوفاني بود واسه خودش به بدختي ميزدم صفحه ي بعد همين خيلي اعصابم رو خورد ميكرد سر عمومي تمركز نداشتم ولي سر اختصاصي خودمو جمع و جور كردم...درضمن اين جور سوالا مال يكي دو روز قبل كنكوره....الان بشين درست رو بخون عزيزم كه اگه اين جاي كار بلنگه تو بهشتم كنكور بدي استرس ميگيري....

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.m.b نمایش پست ها
      بابا قبل كنكور همش جو الكي ميدن....منم فكر ميكردم حالا چه خبره ولي واقعا اون روز اكثر بچه ها ارومن انگار هيچ كي باورش نشده كه اومده كنكور بده...استرس رو وقتي ميگيري كه خدايي نكرده اتفاق بدي برات بيوفته مثلا من خودم دقيقا زير كولربودم حالا سرماش رو بزاري كنار يه طوفاني بود واسه خودش به بدختي ميزدم صفحه ي بعد همين خيلي اعصابم رو خورد ميكرد سر عمومي تمركز نداشتم ولي سر اختصاصي خودمو جمع و جور كردم...درضمن اين جور سوالا مال يكي دو روز قبل كنكوره....الان بشين درست رو بخون عزيزم كه اگه اين جاي كار بلنگه تو بهشتم كنكور بدي استرس ميگيري....

درضمن اين جور سوالا مال يكي دو روز قبل كنكوره....الان بشين درست رو بخون عزيزم كه اگه اين جاي كار بلنگه تو بهشتم كنكور بدي استرس ميگيري...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      بله
      ولی چون اهمیت زیادی داره اون لحظه تمام فکرت روی خوب دادن کنکور هست
      اصن فرصت استرس رو پیدا نمیکنی که تمرکزتو از دست بدی
      انشاله همین طور باشه که میگین
      ولی به نظر من شاید برای عمومیا اینطور باشه ولی برای اختصاصیا وقتی حل نشه.....

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن