خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

وضعیت پشت کنکوریای سال 95 پسر برای سربازی

سلام ب خدا دارم از استرس میمیرم این چ مملکتیه ب قران درس میخونیم اخرش اینطور میشه برای سربازی لعنتی اهه .
      سرتونو درد نیارم الان من متولد مهر 75 هستم پارسال پیش دانشگاهی بودم و کنکور اولمو دادم امسال کنکور دوممو دادم و تا اخر شهریور معافیت تحصیلی دارم ولی میگن جواب 31 شهریور میاد الان تکلیف من چیه ؟ بعضیا میگن دفترچه ارسال کن !!!! اسمشم میشنوم تنم ب لرزه میوفته . لطفا بگید چیکار کنم من الان

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام چه کنیم همه همین طورهستن برودفترچه روپست کن اگه غیبت بخوری نمیتونی ثبت نام کنی بایدحتمابری خدمت بعدش وقتی جوابا اومدراحت برودانشگاه ثبت نام کن یااگرخواستی دوباره کنکوربدی میری پیام نور

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezakhaki نمایش پست ها
      سلام ب خدا دارم از استرس میمیرم این چ مملکتیه ب قران درس میخونیم اخرش اینطور میشه برای سربازی لعنتی اهه .
      سرتونو درد نیارم الان من متولد مهر 75 هستم پارسال پیش دانشگاهی بودم و کنکور اولمو دادم امسال کنکور دوممو دادم و تا اخر شهریور معافیت تحصیلی دارم ولی میگن جواب 31 شهریور میاد الان تکلیف من چیه ؟ بعضیا میگن دفترچه ارسال کن !!!! اسمشم میشنوم تنم ب لرزه میوفته . لطفا بگید چیکار کنم من الان
      دوست عزیزاگه رشته های باآزمون قبول میشی به هیچ عنوان نیازی به فرستادن دفترچه نیست به حرف بقیه هم توجهی نکن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کاریزما نمایش پست ها
      دوست عزیزاگه رشته های باآزمون قبول میشی به هیچ عنوان نیازی به فرستادن دفترچه نیست به حرف بقیه هم توجهی نکن
      بله رتبم اون چیزی ک میخاستم برا ی سراسری خوب اومده و یقینن رشته و دانشگاه مدنظرمو میارم منتهانمیدونم بعضیا میگن دفترچهباید پست کنی قضیه چیه . جواب 31 شهریور میاد منم تا 31 ام معافیت تحصیلی دارم اخه . واقعا باید چیکار کنم الان ؟
      دوستان خواهشا راهنمایی کنید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کاریزما نمایش پست ها
      اگه سراسری قبول نشیم و ازاد ثبت نام بکنیم چی؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اپ

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanjera نمایش پست ها
      اگه سراسری قبول نشیم و ازاد ثبت نام بکنیم چی؟
      فرقی نداره فقط بایدباآزمون باشه

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بله رتبم اون چیزی ک میخاستم برا ی سراسری خوب اومده و یقینن رشته و دانشگاه مدنظرمو میارم منتهانمیدونم بعضیا میگن دفترچهباید پست کنی قضیه چیه . جواب 31 شهریور میاد منم تا 31 ام معافیت تحصیلی دارم اخه . واقعا باید چیکار کنم الان ؟
      دوستان خواهشا راهنمایی کنید
      آقاجان به چه زبونی بگم نیازی نیست توسایت نظام وظیفه بخش سوالات متداول بند17صراحتاقیدکرده زمان اعلام نتایج به منزله پذیرش قطعی تودانشگاهه فقط بدون آزمونابایددفترچه پست کنن چن ده هزارتاپشت کنکوری داریم به نظرت همه بایددفترچه پست کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      این دفترچه ارسال کردن که مهلتش یکی دو روز نی...وقتی معافیت یکی تموم شد فک کنم تا ۶ماه یا یه سال بعد از تاریخ اتمام معافیتش میتونه دفترچه بفرسته...ینی با چند روز نمیذارن ثبت نام کنیم؟من که فک میکنم شعره
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واقعا کنه !
      حیف که مرد گریه نمیکنه
      این همه مشکلات مسخره برام پیش اومده..حالا این سربازی هم .....من هرچی رشته ی خوب بود تو سراسری زدم که احتمال قبولی کمه ، بدون ازمون و باز ازمون ازاد رو هم زدم...با ازمون هم در نیام.و بدون ازمون برم.باید برم دفترچه بفرستم اونم فقط به خاطر مسخره بازیه سنجش! چه مسخرس ...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من یک مرداد ۹۵ تموم شده معافیتم حالا نمیذارن ثبت نام کنم؟؟؟؟
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanjera نمایش پست ها
      واقعا کنه !
      حیف که مرد گریه نمیکنه
      این همه مشکلات مسخره برام پیش اومده..حالا این سربازی هم .....من هرچی رشته ی خوب بود تو سراسری زدم که احتمال قبولی کمه ، بدون ازمون و باز ازمون ازاد رو هم زدم...با ازمون هم در نیام.و بدون ازمون برم.باید برم دفترچه بفرستم اونم فقط به خاطر مسخره بازیه سنجش! چه مسخرس ...
      نگران نباش زیادطول نمیکشه ازیکی پرسیدم گفت کلایه روزه کاراش تمومه اگه خلوت باشه همون موقع هم تاریخ اعزام که چن ماه بعده بهت میگن که بعدکه قبول شدی راحت میتونی ازدانشگاه یه برگه ببری براشون وتاریخ اعزامت تمدیدکنن

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Un-known نمایش پست ها
      بعد اگه دفترچه بفرستی بری دانشگاه بعد بخوای از دانشگاه انصراف بدی باید بری خدمت ؟
      اینونمیدونم بخاطرهمین خودم دفترچه نفرستادم چون تاریخ اعزام فقط یک بارتمدیدمیشهاگه باآزمون انتخاب رشته کردی که خیالت راحت باشه ​نیازی نیست اقدامی کنی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان خواهشا راهنمایی کنید واقعا بدجور استرس گرفتم . الان ک گفتن 31 ام جواب میاد من دقیقن چیکار باید بکنم ؟ خواهشن یکی دقیق وارده بگه

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان خواهشا راهنمایی کنید واقعا بدجور استرس گرفتم . الان ک گفتن 31 ام جواب میاد من دقیقن چیکار باید بکنم ؟ خواهشن یکی دقیق وارده بگه
      رفتم +10 دیروز
      همونو که بچه ها گفت رو گفت..دفترچه سربازی ارسال کن !
      ویرایش :
      من ارسال نکردم هنوز...دو روز مونده میرم بفرستم اگخ نتایج نیاد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن