خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مطالعه زیست شناسی با برنامه تفکیک فصول

سلام
      مطالعه زیست طبق برنامه تفکیک شده فصل های مرتبط با هم از زیست سه سال چه معایب و چه مزایایی داره؟
      به طور کلی نظرتون درمورد این برنامه تفکیک فصول زیست شناسی چیه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh1 نمایش پست ها
      سلام
      مطالعه زیست طبق برنامه تفکیک شده فصل های مرتبط با هم از زیست سه سال چه معایب و چه مزایایی داره؟
      منظورتون موضوعی خوندنه ؟ اگه آره به نظرم بعده عید موضوعی خوندن زیست کمک بیشتری میکنه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه با برنامه کانون برین به نظر من نه ولی اگه خودتون میخونین عالیه این روش ...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      (بخش اول خواندن فصول مربوط به زیست مولکولی و متابولیسم سلول یعنی فصل های ۱ و ۲ سال دوم + ۵ سال سوم + ۱ و ۲ پیش + 8 پیش )<br>
       (بخش دوم خواندن فصول مربوط به ژنتیک یعنی فصل های 6 و ۷ و ۸ سال سوم + ۵ پیش)<br>
       (بخش سوم خواندن فصول مربوط به جانوری یعنی فصل های 3 و 4 و 5 و 6 و ۷ و ۸ سال دوم (البته قسمت های مربوط به گیاهی در قسمت گیاهی خونده شه) + فصل های۱، ۲، ۳، ۴ و ۱۱ سال سوم...(سعی کنید در خوندن این قسمت مطالب مربوط بعه بدن انسان را هم جدااز قسمت جانوری بخونین)) <br>
      (بخش چهارم خواندن فصول مربوط به گیاهی یعنی قسمتهای گیاهی فصل هایی از سال دوم و سوم مثل 3 و 6 سال دوم + ۹ و ۱۰ سال سوم)<br>
       (بخش پنجم خواندن فصول مربوط به قارچ و باکتری و آغازیان یعنی فصول ۹، ۱۰ و ۱۱ پیش‌دانشگاهی)<br>
       (بخش ششم خواندن فصول متفرقه یعنی فصل های ۳، ۴، ۶ و ۷ پیش دانشگاهی یا سال چهارم )

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

سلام ، اصلشم همینجوریه ، به عنوان مثال شما وقتی شروع میکنی زیست جانوری رو بخونی ( برای کنکور البته ! ) باید اتبدا تمامی فصول جانوری رو بخونی به ترتیب سال ، بنظرم برنامه قلمچی خیلی مناسبه برای اینکار و میتونه بهتون کمک بسزایی بکنه ...

موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برنامه قلم چی رو ندیدم منظورم برنامه ای هست که تو پست قبل گذاشتم چون خوندن زیست طبق سرفصلهای کتاب ذهنمو پراکنده میکنه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      برنامه قلم چی رو ندیدم منظورم برنامه ای هست که تو پست قبل گذاشتم چون خوندن زیست طبق سرفصلهای کتاب ذهنمو پراکنده میکنه
      خب همین برنامه رو تقریبا 2-3 سال پیش دکتر عمارلو گفت اما باید توجه کنی که این برنامه برای دوران جمعبندی هست و نه در طول سال .
      برای مثال وقتی برنامه ی آزمونت هست فصل 1و2و3 زیست1 ، نمیتونی که به اضافه ی اینا بری ف5 زیست 2 و..... رو بخونی . یعنی اصلا وقت اینکار رو در دو هفته (مطابق قلمچی)یا سه هفته(مطابق گزینه2) نداری .
      بهتره این روش رو برای دوران مرور و جمع بندی بعد عید انجام بدی .

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dahiwx نمایش پست ها
      برای منی که اصلا نمیخوام در طول سال آزمون شرکت کنم و فقط جامع های سنجش رو قراره شرکت کنم موضوعی خوندن زیست درطی سال خوبه؟؟چون بنظرم خیلی خوبه خوشم اومد
      البته با اجازه از بهنام جان:
      من صرفا نظر خودم رو ميگم
      به نظر من خوب نيست
      موضوعي خوندن وقتي بازدهي داره كه شما 1بار درسا رو خونده باشي!مثل دوران جمع بندي!
      اگه با برنامه ي كانون درس بخونيد اين موضوعي خوندن رو هم خواهيد داشت چون آزمون اختصاصي براي جانوري،گياهي،انسان داره مابقي مباحث رو هم كه نداره خودت تو برنامه ي شخصي خودت قرار بده ولي واسه الان من توصيه نميكنم!
      وقتي داري1فصل رو ميخوني خوبه براي خودت موضوعيش كني ولي الان زمان مناسبي براي كلن موضوعي خوندن نيست
      مثلا ميخواي گوارش بخوني اول برو بخش جانوري(از هيدر و اينا گرفته تا سازش علفخواران رو بخون)
      بعد انسان
      همين بخش انسان هم ميتوني به دلخواه خودت باز به صورت موضوعي تقسيم بندي كني
      ویرایش توسط M o h a m m a d : 21 مرداد 1396 در ساعت 12:21

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dahiwx نمایش پست ها
      آخه من آزمون شرکت نمیکنم اصلا کلم چی(قلمچی) رو دوست ندارم کلا سازگار نیستم با آزمون الان چند روزه دارم همین جوری که دوستمون گفت میخونم خوشم اومد من اینجوری راحتم ممنون بابت راهنمایی
      البته من نگفتم آزمون شركت كنيد گفتم با برنامه ي قلم چي پيش بريد
      به هر حال هر جور جلو ميريد اميدوارم موفق باشيد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن