خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 20 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 294
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از دوستان کسی از رشته تعضای مصنوعی خبر داره؟؟ به چه صورتی هست آینده شغلی دارد؟؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همین دیشب وزیر بهداشت اعلام کرد که ما سالی 600پزشک متخصص نیاز داریم ولی فقط سالی 60تا میتونیم بدیم بیرون و فعلا هم نمیتونیم امار ببریم بالا چون کیفیت اموزش میاد پایین مطمعن باشید بازار پزشک متخصص هیچ فقط اشباع نمیشود

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alisam نمایش پست ها
      همین دیشب وزیر بهداشت اعلام کرد که ما سالی 600پزشک متخصص نیاز داریم ولی فقط سالی 60تا میتونیم بدیم بیرون و فعلا هم نمیتونیم امار ببریم بالا چون کیفیت اموزش میاد پایین مطمعن باشید بازار پزشک متخصص هیچ فقط اشباع نمیشود
      علت کم دادن پزشک متخصص به ییرون،اصلا کیفیت آموزشی نیست
      علتش اینه که بودجه ندارن و نمیتونن پول این دکتر های متخصص فعلی رو بدن،چه برسه به اینکه که بخوان متخصص رو افزایش بدن

حق حضانت برای تو ، درد زایمان برای من!
نام خانواده برای تو ، زحمت خانواده برای من !
چهار عقد ، برای تو ، حسرت عشق برای من !
هزار صیغه برای تو ، حکم سنگسار برای من !
هوس برای تو ! عفاف برای من !
هــــــــــــــزار ســـــــال گذشت این مرض درمان نشد !!
همه چیز برای تو ؛ و هیچ برای من ..
براستی زن بودن کار مشکلی است :
مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی ، همانند یک مرد کار کنی ، شبیه یک دختر جوان به نظر برسی و مثل یک سالمند فکر کنی؛...
.

"سیمین دانشور"

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ورودی های پزشکی تبریز 95
      ب نظرتون زیاد نیست؟
      ایا پزشکی هم همان راه مهندسی را می رود؟
      فایل پیوست 64544
      فایل پیوست 64545

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arslan_moghtada نمایش پست ها
      ورودی های پزشکی تبریز 95
      ب نظرتون زیاد نیست؟
      ایا پزشکی هم همان راه مهندسی را می رود؟
      فایل پیوست 64544
      فایل پیوست 64545
      کامنت اولیه .. سیزدن هچ کومپوت دا چیخماز
      نترس ! کار من دوباره روییدنه ...

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه چیز همیشه مسلمه و اون اینه که توی هر رشته ای برای بهترین ها همیشه کار هست.
      درسته داوطلب های تجربی زیاد هستند و رقابت سخت تر شده اما همیشه یه عده زیادی جو گیر هستند که بنا به جو جامعه هجوم میبرند به سمت رشته هایی خاص ..مثل قبلا که مهندسی ها بود و الانم پزشکی ، دندون ، دارو هست.
      مطمئن باش اگه واقعا بر اساس عشق و علاقه خودت این رشته ها رو انتخاب کردی نه بر اساس جو جامعه و کلاس و خانواده و ... توی راهت موفق میشی و جزء اون سیاهی لشکر ها نمیشی!

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      معلم زیست ما می گفت چند سال آینده پزشکا یه فرغون میگیرن دستشون و سلایلشون رو میزارن توش و تو خیابونا داد میزنن : عمممممممممممممل میکنم عممممممل .. بیاین پزشکه .. با نصفه قیمت .. اهای خانواده ها مریضاتون رو بردارین و بیاین :/

اصولا مسئولان باید یه برنامه ای چیزی داشته باشن که این اتفاق نیفته ولی با این مسئولین خدومی که داریم و برنامه ریزی های دقیقی که دارن احتمالش هست این اتفاق بیفته

ولی واقعیت اینه بسیاری از مناطق هستن که هنوز یه پزشک عمومی هم ندارن :/ مردم باید از این شهر به اون شهر برن..
      اگر تعداد پزشکا زیاد بشن خب کارشون کمتر میشه و این ملتی که دوست داشتن به مردم خدمت کنن مجججججججبور میشن به جای پشه کشتن در مطبشون برای درامد به مناطق محروم برن و به ارزوی خودشون که خدمت به مردم هست برسن :/

یعنی اگر اشباع بشه عالی مایشه .. عاااااااااااالی میشه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اولا که نظام پزشکی نمیذاره این اتفاق بیفته اما نظر من » 1- هر چه بریم جلو جمعیت زیاد میشه پس پزشک نیاز داریم 2- در آینده پزشک خانواده داریم ( پزشکی عمومی هم از مرز اشباع شدن در میاد ) 3- هرچه بریم جلو بیماری های زیادی تازه از گرد راه میان و شناخته میشن در نتیجه متخصص و فوق تخصص شون رو میخواییم 4- کی گفته پذیرش و ظرفیت کنکور = همان تعداد پزشک ( این رشته هم مثل بقیه رشته ها خواه و ناخواه انصرافی داریم بخاطر ترس و .. |

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط new boy نمایش پست ها
      معلم زیست ما می گفت چند سال آینده پزشکا یه فرغون میگیرن دستشون و سلایلشون رو میزارن توش و تو خیابونا داد میزنن : عمممممممممممممل میکنم عممممممل .. بیاین پزشکه .. با نصفه قیمت .. اهای خانواده ها مریضاتون رو بردارین و بیاین :/

اصولا مسئولان باید یه برنامه ای چیزی داشته باشن که این اتفاق نیفته ولی با این مسئولین خدومی که داریم و برنامه ریزی های دقیقی که دارن احتمالش هست این اتفاق بیفته

ولی واقعیت اینه بسیاری از مناطق هستن که هنوز یه پزشک عمومی هم ندارن :/ مردم باید از این شهر به اون شهر برن..
      اگر تعداد پزشکا زیاد بشن خب کارشون کمتر میشه و این ملتی که دوست داشتن به مردم خدمت کنن مجججججججبور میشن به جای پشه کشتن در مطبشون برای درامد به مناطق محروم برن و به ارزوی خودشون که خدمت به مردم هست برسن :/

یعنی اگر اشباع بشه عالی مایشه .. عاااااااااااالی میشه
      برعکس چیزی که اکثر مردم فکر میکنن ما کمبود پزشک نداریم توزیع نامتوازن پزشک داریم که اونم به دلیل ضعف زیر ساخت هاست.تو پست های قبل دیدم نوشته بودن تخصص اشباع نمیشه این در صورتیه که بعضی از رشته های تخصص همین الان تو شهرهای درجه یک و دو اشباع شده مثل تخصص داخلی بعضی از تخصص ها هم اون درامدی که مردم فکر میکنن ندارن.این قضیه که شما گفتی هم همین الان تو شهرهای بزرگ واسه عمل های زیبایی مصداق داره بعضی از متخصص های گوش وحلق بینی و جراحی عمومی که فلوشیپ رینوپلاستی دارن عمل بینی رو قسطی انجام میدن.ولی چیزی که مشخصه اون پزشکا و جراحانی که تو کارشون مهارت دارن هیچوقت بیکار نمیمونن.
      ویرایش توسط MN94 : 22 آذر 1395 در ساعت 21:25

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      1. هر ساله تعدادی پزشک جان به جان افرین تسلیم نموده و به سر منزل مقصود راهی می شوند .که تعدادشان کم هم نیست ... 2. هر ساله تعدادی پزشک هوس فرنگ میکنند و میروند و بر نمیگردند مگر برای تفریح . که تعدادشان کم نیست ... 3. هر ساله تعدادی از دانشجویان پزشکی به واسطه ی عدم قبولی در ازمون های دوره ی پزشکی مجبور به ورود به رشته ای دیگر می شوند . که تعدادشان کم است . . . 4. هر ساله تعدادی از دانشجویان پزشکی بعد از اتمام دوره ی عمومی مزدوج شده و پی زندگی خود می روند . که تعدادشان کم نیست 5. هر ساله تعدادی از دانشجویان ( من جمله پزشکی ) شکست عشقی خورده یا خود را میکشند یا طرف مقابل را ناکار میکنند . که تعداشان کم است ... . . . و هزاران مثال دیگر بیان دارنده ی این است که پزشکی و داندان پزشکی و دارو سازی تا قیام قیامت اشباع نخواهند شد ... یه سریا چون نتونستند به این مراتب برسند سعی در تخریب این 3 رشته دارند و هی میگن بابا این همه پزشک اشباع شده و فلان و بهمان که از این دسته می توان دبیران زیست شناسی را نام برد ...

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من خالم پزشک عمومی هستش میگه انقد بما زنگ میزنن ک پزشک کم داریمو بیاین و ...
      ولی ی موضوعی شما دوسته عزیز ک الان ۲۳ سال سن داری ک جوون هستی اما برای پزشکی باید ۹ سال بخونی ینی ۷ سال خوده رشته و دو سالم طرح بری تازه پزشکی باید همش درس بخونی
      خب اگ برات مهم نیس و عشقوعلاقه داری برو
      وگرنه اگ عشقو علاقه نباشه پول درآوردن با کارای دیگ هم میشه
      البته از نظرخوده من درآینده رشته هایی م۳ مهندسی نرمافزار و مهندسی برق مهم میشه
      ولی ازاونجایی ک اینجا ایرانه فک میکنم اگ بقیه کشورا ده سال دیگ پیشرفت کنن ما صد سال دیگ
      پس تا صدسال دیگ ازاین خبرا برا ما نیس
      موفق باشی

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MN94 نمایش پست ها
      برعکس چیزی که اکثر مردم فکر میکنن ما کمبود پزشک نداریم توزیع نامتوازن پزشک داریم که اونم به دلیل ضعف زیر ساخت هاست.تو پست های قبل دیدم نوشته بودن تخصص اشباع نمیشه این در صورتیه که بعضی از رشته های تخصص همین الان تو شهرهای درجه یک و دو اشباع شده مثل تخصص داخلی بعضی از تخصص ها هم اون درامدی که مردم فکر میکنن ندارن.این قضیه که شما گفتی هم همین الان تو شهرهای بزرگ واسه عمل های زیبایی مصداق داره بعضی از متخصص های گوش وحلق بینی و جراحی عمومی که فلوضیپ رینوپلاستی دارن عمل بینی رو قسطی انجام میدن.ولی چیزی که مشخصه اون پزشکا و جراحانی که تو کارشون مهارت دارن هیچوقت بیکار نمیمونن.
      بلی ای دوست :/ درست توزیع نشده .بنده هم نگفتم کمبود پزشک داریم .. گفتم در مناطق محروم کمبود داریم.
      به نظرم بخش عمده ای به خاطر احساس مسئولیت نکردن پزشکاست تا زیر ساخت ها ...

طبق این خبر بعضی از پزشکا هم بعد از اینکه وضعشون خوب شد از مناططق محروم خارج میشن :/ مثلا برا پولدار شدنشون زیر ساخت ها مناسب بود ولی برا ادامه خدمتشون زیر ساخت نا مناسبه ؟؟؟
      کمبود پزشک در روستاها و مناطق محروم کشور - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

پیش بینی معلم ما هم درست از اومد

13. Top | #28
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      توی اگهی هاهمیشه پزشک عمومی نیازدارن درحالیکه برای مهندسیاجوری شرط گذاشتن که انگاربایدهفت خوان رستم ردکنی فکرتون به این چیزامشغول نکنین مطمئن باشین همیشه کارهست این چیزای منفی هم که درموردپزشکی میگن فقط برای کاهش میل به این رشته هست وگرنه شماتادکترای بقیه رشته هاهم حساب کنی تفاوتی چندانی به لحاظ مدت وجودنداره ولی این کجاوآن کجا

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      این سوالیه که زیاد تو کلاس ما طرح شده.جواب هم همیشه این بوده که حتی اگر اشباع بشود به این زودی ها نیست
      بله پزشک های عمومی زیادی هستند که طبابت نمی کنند اما دلیل آن اشباع بودن پزشکی نیست. دلایل ان مختلف است.مثلا کسی مثل دکتر بیژن ابوالقاسمی که مدرک پزشکی خودشون رو از شهید بهشتی گرفتن معلم شیمی شدن.چون حقوقش بیشتره.
      یا یک پزشک عمومی با محیط بیمارستان راحت نیست.یا یک پزشک عمومی دوست نداره توی مناطق خاصی کار بکنه و علاقه ای به رفتن به مناطق محروم نداره
      اما طبیعیه وقتی مثلا دانشگاه زنجان، نیم سال اول 100 دانشجوی پزشکی و نیم سال دوم 50 دانشجوی پزشکی پذیرش داره مسیر اشباع شدن این رشته رو هموار تر میکنه

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      واسه پولدارشدنو شان و منزلت اجتماعی راه های دیگم زیاده اگ میبین روحیه پزشک شدنو ندارین نگین میریم دانشگاه همچی حل میشه عادت میشه و... همینا رفتن دانشگاه و انصراف دادن بعضی ادما ذاتا از اینچیزا خوششون میاد
      +
      یکی از اشناهای دوستام زبان فرانسه خوند الان تو ی شرکت داروسازی استخدام شده از شغلو درامدشم کاملا راضیه
      ر.ا:دندان ک اشباع شده داروخونه هم ک وجب ب وجب هست پزشک عمومیم ک تو هر خیابون5تا میبینم
      Is the end of all the endings?
      My broken bones are mending
      ویرایش توسط somi : 22 آذر 1395 در ساعت 19:24

صفحه 2 از 20 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)