خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lover sick نمایش پست ها
      سلام به نظرتون فیزیک پایه خیلی سبز بهتره یا مبتکران شهریاری؟...لطفا اونایی که میدونن راهنمایی کنن...
      اونطور که من از مشاورم 7رسیدم گفتن ک؛خیلی سبز درسنامه داره منتهی ی کتابی مثل شهریاری عین شیمی مبتکران هستش و درسنامه هاش زیاد جالب نیست ولی پاسخ تشریحی حل سوالاتش خیلی خوبه
      فدای دلای تک سرنشین

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin80 نمایش پست ها
      سلام خوبه اما کافی نیست حجمش فقط برای مکمل بودن خوبه
      خیلی سبز هم بهتر از مبتکران شهریاری(از نظر خودم)
      اره منم برای سوالای سطح بالاش منظورم بود وگرنه کاری به درسنامش ندارم وگرنه برای اموزشی گاج رو دارم ... بازم ممنون

3. Top | #18
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مبتکران هم از لحاظ درسنامه هم تست

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      دوستان فیزیک پایه خیلی سبز or شهریاری
      یه توضیح میدم ببین کدوم واست بهتره
      ما سه تا کتاب خوب واسه فیزیک داریم:گاج.خیلی سبز و مبتکران
      فیزیک گاج وخیلی سبز اومده درسنامه های طولانی و به تعداد زیادی رو تو پاسخ نامه گذاشته با فرمول های زیاد که خارج از کتاب هم داره در حالی که سوالات کنکور رو به راحتی با اطلاعات کتاب درسی میشه پاسخ داد.ولی مبتکران اومده یه درسنامه کلی کذاشته که اطلاعات کتاب درسی رو گفته...بعد اومده تو پاسخ فوق تشریحی تست هاش که روند اموزشی داره اموزش رو کامل کرده ونکته ها رو لابه لای تست ها گفته و برای پاسخ گویی به سوالت کنکور هیچی کم نذاشته.
      حالا شما ببین با کدومش بیشتر حال میکنی...برای من مبتکران از دو تای دیگه بهتر بوده چون 1_روند اموزشش به مرور تکمیل میشه و با تست.2_فرمول های خارج از کتاب که نیاز نیس رو نگفته.ولی با چیزایی که گفته به راحتی میشه به تست ها پاسخ داد.3_نداشتن تست تکراری وتست های کمتر از اون دو تا کتاب ولی کامل.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن