خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات

تحصیل مجدد در داروسازی

سلام دوستان.
      یکی از اقوام بنده(پسر خاله ام ) به دلیل علاقه شدید به داروسازی و هدایت نشدن خوب در دوران دبیرستان به رشته ی تجربی الان که لیسانس دبیری ریاضی داره میخواد کنکور تجربی شرکت کنه.
      ولی من بهش گفتم که یه قوانینی هسن برای تحصیل مجدد و قبولت نمیکنن چون یه بار رایگان استفاده کردی از خدمات کشور و نمیتونی.
      دوستان آیا میتونه دوباره شرکت کنه؟ یا باید شهریه بده؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تا اون جایی که من میدونم باید شهریه بده ولی به هر حال میتونه دوباره تو کنکور شرکت کنه دیگه الان مد شده اونایی که لیسانس دارن بیان و کنکور تجربی بدن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      اونی که لیسانس روزانه گرفته کنکور میتونه بده اما نمیتونه رشته های روزانه پزشکی رو بزنه باید بره پردیس یا ازاد
      بند و دفترچس

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.j نمایش پست ها
      اونی که لیسانس روزانه گرفته کنکور میتونه بده اما نمیتونه رشته های روزانه پزشکی رو بزنه باید بره پردیس یا ازاد
      بند و دفترچس
      یعنی نفر اول کنکور امسال باید بره دانشگاه آزاد؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Mahdiyeh نمایش پست ها
      تا اون جایی که من میدونم باید شهریه بده ولی به هر حال میتونه دوباره تو کنکور شرکت کنه دیگه الان مد شده اونایی که لیسانس دارن بیان و کنکور تجربی بدن
      شهریه یعنی شهریه شبانه؟یا بین الملل؟ازاد؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اون که مدرک نگرفته انصراف داده.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      ایشون درسش و تموم نکرده بود خودش بخاطر همین موضوع انصراف داده بود وگرنه 1 سال دیگه میخوند درسش هم تموم میشد. اگه مدرک از دانشگاه روزانه داشته باشه کسی نمیتونه مجدد بخونه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      قبلا شهریه باید میدادن اما از 95 تصویب کردن اونایی که لیسانس روزانه گرفتن حق انتخاب رشته های روزانه رو کلا ندارن حتی با شهریه و فقط باید برن ازاد یا پردیس. متن خود دفترچس

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط teyhoo نمایش پست ها
      سلام دوستان.
      یکی از اقوام بنده(پسر خاله ام ) به دلیل علاقه شدید به داروسازی و هدایت نشدن خوب در دوران دبیرستان به رشته ی تجربی الان که لیسانس دبیری ریاضی داره میخواد کنکور تجربی شرکت کنه.
      ولی من بهش گفتم که یه قوانینی هسن برای تحصیل مجدد و قبولت نمیکنن چون یه بار رایگان استفاده کردی از خدمات کشور و نمیتونی.
      دوستان آیا میتونه دوباره شرکت کنه؟ یا باید شهریه بده؟
      برای اصمینان بیشتر با سازمان سنجش تماس بگیرید.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگه کارشناسیش رو از دانشگاه سراسری گرفته باشه نمیتونه از تحصیل رایگان تو 3 تا رشته پزشکی و دندون و دارو استفاده بکنه... به خاطر همین یا باید بره پردیس یا ازاد...
      ولی اگه قبل از این که کارشناسی رو بگیره انصراف بده(دقیقا مثل رتبه یک امسال) موردی نیس...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن