خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      جامع مرحله هشتم ( ریاضی خارج 92) در سایت قرار داده شد .

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ostadmomeni نمایش پست ها
      جامع مرحله هشتم ( ریاضی خارج 92) در سایت قرار داده شد .
      سلام
      ببخشید این ازمونا هم طبق معمول پولیه؟
      ویرایش توسط NaBiz : 30 اردیبهشت 1397 در ساعت 23:36

3. Top | #18
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آزمون جامع نهم ( شیمی خارج ریاضی 94 )
      9.jpg

4. Top | #19
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      با سلام ، آزمون جامع مرحله دهم ( شیمی خارج 95 رشته ریاضی ) آماده برای شرکت شما در آزمون آنلاین شیمی . شرکت در آزمون آنلاین شیمی استاندارد ، می تواند سرعت و دقت عمل شما را در پاسخ گویی افزایش دهد .

5. Top | #20
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آزمون های جامع 11 و 12 آنلاین ( شیمی تجربی خارج96 و ریاضی خارج 96 ) در لیست آزمون های آنلاین شیمی قرار گرفت .

6. Top | #21
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آزمون های جامع زیر در سایت قرار داده شد .
      1.jpg

7. Top | #22
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آزمون جامع مرحله هفدهم ( شیمی تجربی 96 ) آماده برای تست کردن شما
      دلیل اصلی که این آزمون ها را به صورت آنلاین برای دوستان ارائه می دهم این است که شاید یه سری از شاگردان برای رفتن به سر جلسه آزمون حضوری ( جهت اتلاف وقت ) مخالف باشند . و هم این که به نظر بنده ، بعد از فروردین ماه ، بهتر است که بعد از تست شدن با آزمون های کنکور دهه 90 ، درصدد تحلیل و بررسی تک تک آزمون ها باشیم و تجزیه تحلیل کنیم که طراح سوال با طرح این سوال کدام هدف رفتاری را از موضوع درسی را مد نظر قرار داده است . این درست همان مسیری است که بنده ( از 84 تا حالا ) با تجزیه و تحلیل یک ساله کنکورهای دهه 90 و پیدا کردن سرنخ کنکور ، اقدام به دادن تست احتمالی شیمی می کنم .
      همفکری من را قبول کنید و با قدرت و با انرژی مثبت ، تست های دهه 90 را تحلیل و بررسی کنید .

8. Top | #23
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آزمون های آنلاین شیمی اضافه شده
      181920.jpg

9. Top | #24
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      لیست کامل آزمون های آنلاین شیمی دهه 90 که شامل 28 آزمون آنلاین است ، با دلگرمی که به من دادید !!! کامل شد .
      2.jpg

10. Top | #25
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      299.jpg

11. Top | #26
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آزمون جامع مرحله هفدهم ( شیمی تجربی 96 ) آماده برای تست کردن شما
      دلیل اصلی که این آزمون ها را به صورت آنلاین برای دوستان ارائه می دهم این است که شاید یه سری از شاگردان برای رفتن به سر جلسه آزمون حضوری ( جهت اتلاف وقت ) مخالف باشند . و هم این که به نظر بنده ، بعد از فروردین ماه ، بهتر است که بعد از تست شدن با آزمون های کنکور دهه 90 ، درصدد تحلیل و بررسی تک تک آزمون ها باشیم و تجزیه تحلیل کنیم که طراح سوال با طرح این سوال کدام هدف رفتاری را از موضوع درسی را مد نظر قرار داده است . این درست همان مسیری است که بنده ( از 84 تا حالا ) با تجزیه و تحلیل یک ساله کنکورهای دهه 90 و پیدا کردن سرنخ کنکور ، اقدام به دادن تست احتمالی شیمی می کنم .
      همفکری من را قبول کنید و با قدرت و با انرژی مثبت ، تست های دهه 90 را تحلیل و بررسی کنید .
      با سلام ، یکی از دوستان با نقل قول این پست نظر من را در باره آزمون های آزمایشی پرسیده بود ( تا بیام پاسخ بدم حذف شده !!! ) لابد جواب من را می دانستند ، ولی پاسخ من بعد از کنکور 97 عملا با مقایسه سوالات شیمی کنکور 97 و سوالاتی که در جریان آزمون های آزمایشی مطرح شده به این دوست و سایر دوستانی که از آزمون های آزمایشی غیر استاندارد استفاده کرده اند ، داده خواهد شد . ( یعنی خودشان به جواب من می رسند . ) حالا بگذریم ، اگر می خواهید سربلند از شیمی کنکور 97 خارج شوید به حرف من گوش کنید و در این وقت باقیمانده فقط و فقط سوالات شیمی دهه 90 را بررسی و تحلیل استادانه کنید . ( هر چند که امروزه سبد سبد استاد متولد می شود !!! )
      اضافه می کنم که مدیر محترم سایت کنکور قدری به خودش زحمت بدهد و مطالب و محتواهایی را که در سایت و انجمن قرار داده می شود ، تجزیه وتحلیل کند . ( سال های پیش یادمه که زیر هر مطلبی که منشا علمی داشت ، لایکی می زد و من یکی دلم خوش بود که آقای رهبر که خود نیز دانش پژوه است ، اهمیت زیادی به مطالب علمی می دهد . چه بسا اساتید معتبری که با سهل انگاری در این سایت از دست داده ایم . افسوس دارد . ) نباید فراموش کند که رسالت سایت کنکور خیلی مهم است . اونم سایتی که اسم کنکور را یدک می کشد و خیلی از داوطلبان کنکور از این انجمن به عنوان منبع اصلاح مطالب درسی استفاده می کنند

12. Top | #27
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaBiz نمایش پست ها

سلام
      ببخشید این ازمونا هم طبق معمول پولیه؟
      سلام ، از انجایی که برای آماده سازی آن وقت هزینه شده ، پس قطعا هزینه خاص خودش را خواهد داشت . استفاده از آزمون های شبیه ساز آزمون تست های دهه 90 کنکور سراسری می تواند در نحوه پاسخ گویی و ممارست در پاسخ گویی شما تاثیر خاص خودش را خواهد گذاشت .

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

سلام ، از انجایی که برای آماده سازی آن وقت هزینه شده ، پس قطعا هزینه خاص خودش را خواهد داشت . استفاده از آزمون های شبیه ساز آزمون تست های دهه 90 کنکور سراسری می تواند در نحوه پاسخ گویی و ممارست در پاسخ گویی شما تاثیر خاص خودش را خواهد گذاشت .
      سلام
      اون حرفتون که کاملن درسته.
      ولی خب رایکان بود بهتر بود. چون کمتر کسی میاد ازمون انلاین بده پشت پی سی. وقتی راحت میتونه کاغذیشو داشته باشه و خرجش یه هف هش مگ نته برا دانلود وبخاد پرینت بگیره صفحه ای ۵۰ تومن برا پرینت

14. Top | #29
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaBiz نمایش پست ها

سلام
      اون حرفتون که کاملن درسته.
      ولی خب رایکان بود بهتر بود. چون کمتر کسی میاد ازمون انلاین بده پشت پی سی. وقتی راحت میتونه کاغذیشو داشته باشه و خرجش یه هف هش مگ نته برا دانلود وبخاد پرینت بگیره صفحه ای ۵۰ تومن برا پرینت
      سلام ، از من داشته باش : شرکت در آزمون آنلاین شیمی ، بهترین گزینه برای مدیریت زمان خواهد بود . شده یه بار امتحان کنی ؟ نه . تغییر کار هر کسی نیست .

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

سلام ، از من داشته باش : شرکت در آزمون آنلاین شیمی ، بهترین گزینه برای مدیریت زمان خواهد بود . شده یه بار امتحان کنی ؟ نه . تغییر کار هر کسی نیست .
      جمله هاتون فقط ظاهرش قشنگه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن