خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات

Angry پاس کردن دروس دانشگاه به یه روش دیگه .....

با عرض سلام و ادب خدمت شما دوستان عزیزم

راستش یه موضوعی ذهنم رو شدیدا درگیر کرده و کسی نبود که بتونه کمکم کنه

به همین دلیل تصمیم گرفتم اینجا درموردش تاپیک بزنم .... ( اگه موضوع تاپیک از نظر شما جالب نیست دیگه به بزرگی خودتون ببخشید ! )

ببینید بنده در حال حاضر دانشجو هستم ( دانشگاه آزاد ) و اینکه شاغلم و به حدی سرم شلوغه که به زور میتونم خودم رو به کلاسهای دانشگاه برسونم !

از طرفی یه موضوعی شنیدم که نمیدونم صحت داره یا نه و شدیدا خواشمندم از شما که درست بنده رو راهنمایی کنید

من شنیدم که میشه دروس دانشگاه رو به طریق دیگه ای پاس کرد و مثلا بنده که دانشجوی نرم افزار هستم و درسی تحت عنوان ( مبانی برنامه نویسی سی پلاس پلاس دارم ) و از طرفی هم دارای مدرک برنامه نویسی سی پلاس پلاس هستم .....

شما خودتون میدونید دیگه دانشگاه های ایران که بار علمیشون صفره ! خب حالا من میتونم برم دانشگاه بگم آقا من مدرک بین المللی دارم توی این زمینه اینو بگیر به جای این درس پاس شده واسم حساب کن ؟؟؟؟

مثلا من همین درس مبانی رو افتادم ، چرا ؟ چون استاد اینقدر چرت میگفت که حالم بد شده بود منم امتحان ترم به نشونه اعتراض برگه سفید دادم ..... ( 7 سال سابقه برنامه نویسی سی پلاس دارم )

خب بگذریم .....

به جز این مورد ، کلا هر راه روشی که فکر میکنید من میتونم برم این درس ها رو جایی غیر از دانشگاه بگذرونم بهم بگید که شدیدا احتیاج دارم .....

مثلا اگه موسسه ای هست ، اگه آموزشگاه خاصی و .... جایی که بشه همین علوم با این سرفصل ها رو گذروند و اورد دانشگاه تا معادل کنن و جای درس پاس شده حساب بشه ......

ببخشید متن طولانی شد - منتظر راهنمایی شما دوستان عزیز هستم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام.من درسای دیگه رو معادل کردن ولی نه مبانی درسی مثل پایگاه داده.مدارهای الکترونیکی.زبان فنی.وچن تا دیگه.البته من کاردانی داشتم.شما نمیتونی هر جا بری مدرک بگیری بعد واستون تطبیق بدن.حتما باید کاردانی داشته باشی یا پیش.اونم باید درسای ک پاس کردی تعداد واحداشون یکی باشه.مثلا من گرافیک کاردانی 20 گرفتم. ولی چون لیسانی 3واحدی بود و کاردانی 2 و.احد تطبیق نکردن.حالا شما اگه بخواید این درس رو واستون تطبیق کنن یا باید برید کاردانی بخونید یا پیش که اونم پیش درس مبانی نداره که!!!

بهتره از خود دانشگاه بپرسی چون من خودم خیلی زور زدم خیلی از درسامو تطبیق بدم نشد که نشد اخرشم همون4سال لیسانس رو خوندم یه دوسال قبلش کاردانی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nalisa نمایش پست ها
      سلام.من درسای دیگه رو معادل کردن ولی نه مبانی درسی مثل پایگاه داده.مدارهای الکترونیکی.زبان فنی.وچن تا دیگه.البته من کاردانی داشتم.شما نمیتونی هر جا بری مدرک بگیری بعد واستون تطبیق بدن.حتما باید کاردانی داشته باشی یا پیش.اونم باید درسای ک پاس کردی تعداد واحداشون یکی باشه.مثلا من گرافیک کاردانی 20 گرفتم. ولی چون لیسانی 3واحدی بود و کاردانی 2 و.احد تطبیق نکردن.حالا شما اگه بخواید این درس رو واستون تطبیق کنن یا باید برید کاردانی بخونید یا پیش که اونم پیش درس مبانی نداره که!!!

بهتره از خود دانشگاه بپرسی چون من خودم خیلی زور زدم خیلی از درسامو تطبیق بدم نشد که نشد اخرشم همون4سال لیسانس رو خوندم یه دوسال قبلش کاردانی

سلام ممنونم از پاسختون - راستش بنده رشته ام دبیرستان ریاضی فیزیک بوده و پیش دانشگاهی گذروندم ....

در حال حاضر هم کارشناسی پیوسته ( مهندسی کامپیوتر - نرم افزار ) هستم ، کاردانی نیست رشته ام ....

و اینکه گفتید هرجایی نمیشه مدرک گرفت صحیح ، ولی مطمئنم یه راهی داره ... یعنی آموزشگاه یا موسساتی هستند که میشه از طریق اونها اقدام کرد

از اطرافیان هم بودند کسانی که چنین کاری کردند ولی خب نمیگن که جریان چیه و چیکار کردن ....

دوستان ، منتظر پاسختون هستم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      همون طور ک گفتم باید از خود دانشگاه بپرسید. و مطمئن باش راهی نیس اگه قرار بود با رفتن موسسات یا اموزشگاه بشه بعضی واحدارو تطبیق کرد اکثر دانشجوها همین کار رو میکردند.من دوست خودم کاردانی داش و نمرات بسیار بالای داشت واسش تطبیق نکردن اینقد واسش قصه گفتن ک از خیره تطبیق گذشت بش گفتن چون کاردانیت مال خیلی وقته بخش نامه اومده باید بری مدرک پیش دانشگاهی بگیری.خلاصه بهت بگم خودتو اذیت نکن نمونش خود من اینقد سگ دو زدم اخرش 10 واحد تطبیق کردن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من هم کاردانی گذروندم هم لیسانس کامپیوتر دارم(نرم افزار)و دقیق مشکل شما رو داشتم.و هر کی به شما گفته با گذروندن چن واحد تو اموزگاه و موسسات میشه تطبیق کرد اشتباه کرده اینجا هم کسی نمی تونه کمکتون کنه فقط و فقط اموزش دانشگاه جوابگوی شماس.حالا تو برو بپرس حالا گف میشه هر چی دلت مخواد بهم بگو

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باور کنید این سفید شما هیچ اعتراضی نشون نمیده حتی شاید استاد 5 دقیقه بعدش کلا فراموش کنه جریان رو خوب بلد بودید جواب میدادید ولی باید یکم پیگیر باشید شاید راهی باشه ایشالا موفق باشید

"When the going gets tough, the tough get going."

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن