خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

کمک!شیمی3!استوکیومتری...

سلام عزیزان
      میدونم تاپیک زیاد زده شده برای مقایسه منابع ولی این یکی تمرکزش رو استوکیومتریه!
      من رشتم تجربیه و سال سوم هم هستم.توی شیمی مبحث استوکیومتری و مسائلش بشدت مشکل دارم.یعنی مثلا فک میکنم که فهمیدم و یاد گرفتم اونوقت5تا تست رو درست میزنم بعدش 10تا تست رو میبینم اصن خیلی عجیب غریب همه رو غلط غلوط میزنم یا اصن نمیدونم چجوری حل کنم!
      الان بهترین منبع شیمی 3 یا خیلی سبز هستش یا مبتکران.درسته؟!بین این 2تا کدومشون از نظر درسنامه کاملتره و روون تر؟!بخصوص تو استوکیومتری
      من شنیدم خیلی سبز تو شیمی سوم و استوکیومتری خیلی بهتر عمل کرده.نظر شما چیه؟
      میخوام جوری باشه که با خوندن درسنامش و زدن تستاش تو استوکیومتری کوچکترین مشکلی نداشته باشم بدون نیاز به معلم و کلاس!
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز بهتره تا مبتکران چون سطح سوالاتش بالاتره و همینطور درباره هر مبحثی که تستشو میزنی درس نامه داره که تعریفاتش به نظر من خوب بود برو خیلی سبز بخر بعدا اگه خواستی و کتاب رو تموم کردی برو مبتکران بگیر

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      اگه خیلی ضعیفی و اصلا نمیدونی شیمی چی هست مبتکران رو بگیر بعد که دو دور خوندیش برو سراغ خیلی سبز که خدایی فوق العادس !!! حجمشم خوبه
      در کل پیشنهاد من اینه که خیلی سبز + موج آزمون رو کار کن (موج برا تست) مطمعن باش جواب میده ...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ممنون عزیزان
      نه اتفاقا شیمیم پارسال خیلی خوب بود.قوی ترین درس اختصاصیم بود
      ولی امسال که رسیدم به مسائل استوکیومتری کلا خیلی شیر تو شیر شدم
      پس با این حساب من خیلی سبز رو بگیرم دیگه؟!استوکیومتریم فول میشه با درسنامه و تستاش؟!
      میخوام دیگه کمه کمه کم بالا 50 رو بزنم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matin vt نمایش پست ها
      سلام عزیزان
      میدونم تاپیک زیاد زده شده برای مقایسه منابع ولی این یکی تمرکزش رو استوکیومتریه!
      من رشتم تجربیه و سال سوم هم هستم.توی شیمی مبحث استوکیومتری و مسائلش بشدت مشکل دارم.یعنی مثلا فک میکنم که فهمیدم و یاد گرفتم اونوقت5تا تست رو درست میزنم بعدش 10تا تست رو میبینم اصن خیلی عجیب غریب همه رو غلط غلوط میزنم یا اصن نمیدونم چجوری حل کنم!
      الان بهترین منبع شیمی 3 یا خیلی سبز هستش یا مبتکران.درسته؟!بین این 2تا کدومشون از نظر درسنامه کاملتره و روون تر؟!بخصوص تو استوکیومتری
      من شنیدم خیلی سبز تو شیمی سوم و استوکیومتری خیلی بهتر عمل کرده.نظر شما چیه؟
      میخوام جوری باشه که با خوندن درسنامش و زدن تستاش تو استوکیومتری کوچکترین مشکلی نداشته باشم بدون نیاز به معلم و کلاس!
      ممنون
      دوست عزیز یه توصیه بهت میکنم که شاید خیلی ها ،ردش کنن اما من خودم باهاش نتیجه گرفتم بهت اطمینان میدم اگه این کارو انجام بدید اوستاد استوکیومتری میشید اول از همه بگم که برای مسائل سوم از هیچکدوم استفاده نکنید وبه جاش از ۳۶۰درجه مهروماه استفاده کنید بینظیره (البته فقط برا مسائل)بعدشم اصلا سراغ خیلی سبز نرو اول مثال های کتاب درسی باروش کاملا تشریحی حل کن یعنی برا ساده ترین مسائل هم از روش کتاب درسی استفاده کن بانوشتن تموم یکاها بعدش روش مولف رو کامل یاد بگیر و اول از تستای کنکورش شروع کن و همه رو هم بارش کتاب درسی و هم باروش مولف کامل حل کن بعدش برو سراغ تستای تالیفیش چون تالیفیاش سخت تراز کنکوره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshinfathi1377 نمایش پست ها
      دوست عزیز یه توصیه بهت میکنم که شاید خیلی ها ،ردش کنن اما من خودم باهاش نتیجه گرفتم بهت اطمینان میدم اگه این کارو انجام بدید اوستاد استوکیومتری میشید اول از همه بگم که برای مسائل سوم از هیچکدوم استفاده نکنید وبه جاش از ۳۶۰درجه مهروماه استفاده کنید بینظیره (البته فقط برا مسائل)بعدشم اصلا سراغ خیلی سبز نرو اول مثال های کتاب درسی باروش کاملا تشریحی حل کن یعنی برا ساده ترین مسائل هم از روش کتاب درسی استفاده کن بانوشتن تموم یکاها بعدش روش مولف رو کامل یاد بگیر و اول از تستای کنکورش شروع کن و همه رو هم بارش کتاب درسی و هم باروش مولف کامل حل کن بعدش برو سراغ تستای تالیفیش چون تالیفیاش سخت تراز کنکوره
      ممنون.ریاضی 3 تجربی رو 360درجه رو دارم خیلی کتاب ردیفیه...
      ولی درباره شیمیش زیاد چیزای خوبی نشنیدم از نظر درسنامه.یعنی این میزان خوبیش از درسنامش میاد یا از مثالها و تمارین و تستها؟!چون من خودم کتابی که درسنامه قوی ای نداشته باشه رو نمیتونم باهاش کنار بیام راستش...چون معمولا بدون مدرسه پیش میرم میخوام آموزش تکمیل باشه.البته سیر تا پیاز هم دارم ولی به استوکیومتریش که رسیدم به مشکل خوردم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهترین منبع استو جزوه ی دبیریه که پیشش کلاس میری
      اشک من پیرهنتو تر کرده
      همه جا عطره تو پیچیده ولی
      دل دیگه غربتو باور کرده

امشبم میون اون خاطره های سردم
      بی رمق دنبال اون حادثه ای می گردم
      که نفهمیدمو کی کجا تورو ازم گرفت
      دستو جدا شد و نگاه تو گم کردم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با ضریب تبدیل کار کن ببین چطوره.من تست هم که میزنم با ضریب تبدیل میرم !البته خلاصه و سریع !

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سیر تا پیاز گاج هم عالیه برای درسنامه، از مبتکران به نظرم کامل تره چون جفتشو داشتم.
      نمونه هاشو از سایت گاج بگیر

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shervin نمایش پست ها
      بهترین منبع استو جزوه ی دبیریه که پیشش کلاس میری
      مشکل اینه که بدون دبیر دارم میخونمش...28آبان یه آزمون جامعس.تو این یه ماهه ریاضی و زیست و شیمی رو تا سر مبحث اون میخوام ببندم.که ریاضی بسته شده!اون 2تا مونده که زیستشو چن وقت دیگه شروع میکنم الان رو شیمیشم
      --------------------------------------------------------------
      امروز رفتم جلسه 4 شیمی آقاجانی رو دیدم و باهاش مسائلش رو حل کردم.حرف نداشت واقعا.احساس میکنم خیلی راه افتادمروزهای دیگه 4-5جلسه دیگه استوکیومتریشم میبینم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pars نمایش پست ها
      سیر تا پیاز گاج هم عالیه برای درسنامه، از مبتکران به نظرم کامل تره چون جفتشو داشتم.
      نمونه هاشو از سایت گاج بگیر
      سیر تا پیاز دارم.سال پیشو از رو سیر تا پیاز میخوندم خیلی خوب بود
      امسال هم نمیدونم ولی بنظرم بحث استوکیومتریشو خوب نرفته جلو.یعنی درسنامشو بخونی بری سراغ تستاش اکثرشو خودت نمیتونی حل کن

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یه پیشنهاد میکنم رد نکن
      از سایت آلا اول صفر تاصد سوم استاد اقاجانی قسمت استوگیومتری شو دانلود و نگاه کن بعد از همون قسمت استو کیئمتری تستی رو نگاه کن بعد تستهای کنکورو بزن از سال 85 تا 95 بعد که قوی شدی تستهای کتابها و ازمونهای مختلف رو بزن اینجوری قوی میشی من خودمم دقیقا همین کارو کردم مطمن باش روش کتاب درسی رو یاد نگیری روش تناسب رو نمیفهمی البته اگه کنکوری هستی وقت زیادی رو روش کتاب نذار ولی برای مفهوم تناسب به نظرم واجبه حداقلشو یاد بگیری
      موفق باشی
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matin vt نمایش پست ها
      ممنون.ریاضی 3 تجربی رو 360درجه رو دارم خیلی کتاب ردیفیه...
      ولی درباره شیمیش زیاد چیزای خوبی نشنیدم از نظر درسنامه.یعنی این میزان خوبیش از درسنامش میاد یا از مثالها و تمارین و تستها؟!چون من خودم کتابی که درسنامه قوی ای نداشته باشه رو نمیتونم باهاش کنار بیام راستش...چون معمولا بدون مدرسه پیش میرم میخوام آموزش تکمیل باشه.البته سیر تا پیاز هم دارم ولی به استوکیومتریش که رسیدم به مشکل خوردم
      منم گفتم که فقط برا مسائل ازش باید استفاده کنی درسنامه هاش برا مفاهیم خیلی خلاصه اس اما برا مسائل عالیه من مفاهیم از مبتکران و مسائلو ازاین کتاب کار میکنم اونایی هم که درموردش چیزخوبی نمیگن به خاطر درسنامه هاش برا مفاهیمه ولی برا مسائل عالیه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن